مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال او را آماده به کشاورزان بیشتر فدرال کمک

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های جمعه که او آماده به شیر فدرال خزانه دوباره برای کمک به کشاورزان مبتلا به تعرفه دعوا که او آغاز کرده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در طول دو سال گذشته متعهد به ارائه کشاورزان با 27 میلیارد دلار در کمک. کشاورزی منشی سانی Perdue که در سال سوم از کمک های مالی لازم نخواهد بود پس از چین تا به حال متعهد به افزایش آن در کشاورزی, خرید زیر یک فاز 1 ایران.

اما اقتصاد چین در حال لرزاند توسط این ویروس جدید است که آلوده بیش از 75 ، 000 مردم و بسیاری از شرکت ها و کارخانه ها به طور موقت نزدیک است. مقامات دولت باید شناور امکان در هفته های اخیر که جدید کروناویروس ممکن است تاخیر برخی از پیش بینی خرید توسط چین است. در ضمن داده ها از اداری از دادگاه های ایالات متحده نشان می دهد یک چشم انداز مثبت در مزرعه ورشکستگی در سال گذشته 595 مقابل 498 سال قبل.

تایپ تمام حروف تهمت توییتی که اگر “ما به طور رسمی هدفمند کشاورزان نیاز به کمک های اضافی تا این بار به عنوان معاملات تجاری با چین, مکزیک, کانادا و دیگران به طور کامل پا زدن در, که کمک خواهد شد ارائه شده توسط دولت فدرال برای پرداخت خارج از تعرفه پول آمدن به ایالات متحده آمریکا!.”

تهمت و ادعا می کنند که تعرفه پول در حال آمدن است به آمریکا نادرست است. تعرفه های پرداخت شده توسط شرکت های آمریکایی که معمولا هزینه به مصرف کنندگان از طریق قیمت های بالاتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات آمده پس از واشنگتن پست گزارش داد که وزارت کشاورزی اقتصاددان ارشد رابرت جوهانسون پیش بینی شده است که صادرات محصولات کشاورزی به چین خواهد رسیدن به حدود 14 میلیارد دلار در سال مالی که سپتامبر به پایان می رسد. 30 تنها 4 میلیارد دلار افزایش از یک سال پیش. وال استریت ژورنال همچنین گزارش Perdue نظرات که گروه او نیست برنامه ریزی برای دور دیگری از کمک های مالی مگر غیر منتظره وجود دارد اختلال در تجارت جهانی.

پایین طرح از بخش کشاورزی اقتصاددان در تقابل با دولت را شرح فاز 1 ایران. بر اساس این توافق چین قرار است برای خرید 40 میلیارد دلار در ایالات متحده محصولات کشاورزی یک سال — wildly هدف بلند پروازانه با توجه به این که آن را هرگز خریداری شده بیش از $26 میلیارد دلار در سال است و در طول جنگ تجاری آن هدایت می شوید برخی از آن مزرعه خرید به دیگر کشورهای صادر کننده.

مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح است انتظارات کشاورزان از رفتن به انتخابات سال گفتن آنها را در مبارزات انتخاباتی خود تظاهرات که آنها نیاز به خرید بزرگتر تراکتور برای دیدار با آمدن تقاضا برای ذرت و سویا و گوشت گاو و گوشت خوک. کشاورزان می تواند نقش کلیدی در آینده انتخابات ریاست جمهوری در ایالات مانند ویسکانسین و مینه سوتا, آیووا و میشیگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im