مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال مودی کمک اجازه می دهد تا فروش قرص هیدروکسی کلروکین

واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال کمک از نخست وزیر نارندرا مودی به اجازه فروش قرص هیدروکسی کلروکین به دستور آمریکا برای درمان تعداد فزاینده ای از coronavirus بیماران در کشور ساعت پس از هند ممنوع صادرات ضد مالاریا مواد مخدر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به نخست وزیر مودی در صبح روز شنبه و یک درخواست برای آزادی هیدروکسی کلروکین – قدیمی و ارزان مواد مخدر مورد استفاده در درمان مالاریا – برای ما.

“من به نخست وزیر مودی در هند بود ، آنها را به مقدار زیادی از هیدروکسی کلروکین. هند است که به آن توجه جدی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روزانه خود را در کنفرانس خبری در کاخ سفید در روز شنبه.

هند اداره کل تجارت خارجی در مارس 4 ممنوع صادرات هیدروکسی کلروکین و فرمولاسیون آن با اثر فوری و روشن ساخته است که وجود خواهد داشت بدون استثنا. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او قدردانی اگر هند منتشر مقدار Hydrocoralline که به ما دستور داده است.

“و من گفت: من می خواهم قدردانی اگر آنها (هند) خواهد آزادی مقدار که ما دستور داد او گفت:” بدون ذکر است که مقدار هیدروکسی کلروکین که سفارش داده شده توسط شرکت های ایالات متحده از هند است.

با بیش از سه لاخ تایید موارد عفونت کروناویروس و بیش از 8 ، 000 مرگ و میر در آمریکا پدید آمده است به عنوان جهانی کانون مرگبار coronavirus بیماری که شده است وجود دارد هیچ درمان.

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) توصیه می شود ضد مالاریا مواد مخدر برای کسانی که درگیر در مراقبت از مشکوک یا تایید موارد coronavirus و همچنین برای بدون علامت خانوار اطلاعات تماس مورد تأیید شده آزمایشگاهی.

دانشمندان در سراسر جهان در حال مسابقه در برابر زمان برای پیدا کردن هر یک از واکسن و یا درمانی درمان به این ویروس که تا کنون به کشته شدن بیش از 64,000 مردم و آلوده به 1.2 میلیون نفر در بیش از 150 کشور جهان است. بر اساس برخی از نتایج اولیه این تهمت مدیریت بانکداری به شدت در استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان موفق coronavirus.

پس سریع موقت تایید سازمان غذا و داروی آمریکا شنبه گذشته مالاریا مواد مخدر همراه با ترکیبی از برخی دیگر از مواد مخدر است که مورد استفاده در درمان مورد 1500 COVID-19 بيمار در نیویورک مرکز در ایالات متحده است.

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن از مواد مخدر است که بازده نتایج مثبت است. اگر موفق به خبرنگاران گفت: که این امر می تواند یک هدیه از بهشت است. در چند هفته آینده کارشناسان بهداشت و درمان در آمریکا پیش بینی شده بین 100,000 تا 200,000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس که با توجه به انسان به انسان انتقال در حال گسترش مانند آتش سوزی در کشور است.

در پیش بینی از این موفق بودن دارو در درمان coronavirus ما در حال حاضر در انبار برخی از 29 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین.
آن است که در این زمینه مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست مودی به ما کمک دریافت میلیون ها دوز هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر است که می تواند تولید در مقیاس انبوه در هند.

نخست وزیر مودی در روز شنبه گفت که او برگزار شد یک بحث مفصل در coronavirus بحران با رئیس جمهور تهمت و حل و فصل برای استقرار کامل قدرت هند و آمریکا همکاری برای مبارزه با جهانی همه گیر.

“ما تا به حال یک بحث خوب و توافق برای استقرار کامل قدرت هند و آمریکا همکاری برای مبارزه با COVID-19,” مودی در توییتر نوشت خود را “گسترده” تلفنی گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن. نخست وزیر و رئیس جمهور ایالات متحده رد و بدل انداز در همه گیر و تاثیر آن بر جهانی رفاه و اقتصاد یک بیانیه صادر شده توسط دفتر نخست وزیر (PMO) گفت.

با تاکید بر رابطه ویژه بین دو کشور مودی تصریح کرد هند همبستگی با ما در غلبه بر این بحران جهانی با هم.
“رهبران دو کشور توافق کردند که برای استقرار قدرت کامل از هند و ما به همکاری قاطعانه و به طور موثر مبارزه با COVID-19” در سازمان بنادر و دریانوردی گفت.

مودی و تهمت نیز رد و بدل نکاتی در مورد اقدامات انجام شده در کشور خود برای کاهش بهداشتی و اقتصادی اثرات این بیماری همه گیر.
رهبران دو کشور همچنین لمس بر اهمیت شیوه های مانند یوگا و آیورودا برای حصول اطمینان جسمی و ذهنی در این زمان دشوار است که سازمان بنادر و دریانوردی در بیانیه ای گفت:.
آنها توافق کردند که مقامات خود باقی خواهد ماند در نزدیک لمس بهداشت جهانی بحران آن اضافه شده است.

مودی نیز منتقل عمیق تسلیت برای از دست دادن زندگی در آمریکا و نماز خود را برای بهبودی اولیه از کسانی که هنوز مبتلا به این بیماری است.
بحث در آمد در زمانی که هر دو کشور در چنگ COVID-19 بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است هیدروکسی کلروکین به عنوان بخشی از آن استراتژیک ملی ذخایر. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او را هیدروکسی کلروکین در صورت نیاز.
“من فکر می کنم مردم باید اگر آن را در واقع ممکن است انجام آن به هر حال. من ممکن است آن را Ok ؟ من ممکن است آن را. و من به درخواست پزشکان من در مورد آن, اما من ممکن است آن را, او گفت: در پاسخ به یک سوال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im