مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید می خواهم به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده با “انفجار بزرگ”

واشنگتن—رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواهم به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده با “انفجار بزرگ” اما این مرگ و میر از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus باید در downslope قبل از آن اتفاق می افتد.

در یک خانه اخبار جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مراکز کنترل بیماری خواهد آزادی هدایت بعد از آن در روز چهارشنبه برای اطمینان از زیرساخت های حیاتی کارگران می تواند انجام دهد شغل خود را پس از در معرض ویروس.

تهمت نمی دهد یک بازه زمانی در زمانی که او می خواهم برای بازگشایی, اقتصاد, اما, رئیس, مشاور اقتصادی, لری Kudlow خبر داد و گفت: این اتفاق می تواند در مدت چهار تا هشت هفته.

تهمت می خواهد به اقتصاد رفتن دوباره به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. هنوز هم او را مشاور پزشکی خواستار احتیاط را از نگرانی است که در تلاش برای بازگشت به برخی از حس عادی خیلی زود می تواند منجر به تجدید شیوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم خود شده اند heartened با نشانه هایی که مرگ و میر در میان آمریکایی ها ممکن است سقوط به مراتب کمتر از پیش بینی است که او مشخص شده در هفته گذشته نشان می دهد بین 100000 تا 240,000 می میرند.

“ما جلوتر از برنامه” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن.

او گفت: اقتصاد می تواند بازگشایی در فازهای اما این که “این امر می تواند خوب برای باز کردن با یک انفجار بزرگ است.” اما او گفت: “ما باید در حرکت نزولی شیب” عفونت و او را به شدت تکیه بر کارشناسان در تعیین چگونگی ادامه.

توسط جف میسون و استیو هلند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im