مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید کاخ سفید نمی خواهد گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که کاخ سفید نمی خواهد گسترش آن CCP virus اجتماعی فاصله دستورالعمل که به پایان می رسد در تاریخ 1 مه به عنوان ایالات تر نگاه دوباره اقتصاد خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که دولت خواهد بود “محو” دستورالعمل که ابتدا در محل قرار داده برای جلوگیری از انتقال CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

به جای فرمانداران ترکیب موجود توصیه های جدید خود را به برنامه های آینده, او گفت:.

“آنها خواهید بود محو چرا که در حال حاضر فرمانداران در حال انجام آن” رئيس جمهور گفت: در یک میزگرد با رهبران کسب و کار به بحث در مورد استراتژی برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده.

کاخ سفید را “30 روز به سرعت گسترش” دستورالعمل در ابتدا قرار است به آخرین تا 15 روز شدند و پس از آن تمدید اضافی 30.

تحت اقدامات آمریکایی ها را تشویق به کار از خانه و جلوگیری از رستوران های گروه تجمعات و اختیاری سفر. افراد مسن و کسانی که با جدی شرایط بهداشتی اساسی نیز توصیه به خود منزوی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که موجود اجتماعی فاصله دستورالعمل شد گنجانیده شده جدید ارشاد صادر شده توسط کاخ سفید در اوایل این ماه که جزئیات چگونه متحده می تواند بازگشایی به تدریج و با خیال راحت.

“هر دولتی در امریکا است در آغوش این دستورالعمل حداقل و یا حتی بیشتر انجام داده و در حال حاضر تمرکز ما در حال همکاری با ایالات” پنس گفت. “دستورالعمل های کنونی من فکر می کنم شما می توانید می گویند بسیار ثبت شده در ارشاد است که ما در حال دادن متحده برای باز کردن امریکا دوباره.”

President Donald Trump listens to Dr Anthony Fauci
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به دکتر Anthony Fauci بحث مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستورالعمل برای “باز کردن امریکا دوباره” در طول روزانه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن در 16 آوریل سال 2020 است. (لی میلیس/فردا نیوز)

در اوایل این ماه در کاخ سفید پرده برداری از فاز 3 دستورالعمل برای فرمانداران به بازگشایی کشورهای خود را. دستورالعمل جدید با هدف پاکسازی راه را برای کاهش محدودیت ها در مناطق پایین نرخ انتقال CCP ویروس در حالی که نگه داشتن آنها در جای خود در ضربه سخت تر مکان.

مکان با کاهش عفونت و قوی تست آغاز خواهد شد 3-فاز تدریجی بازگشایی کسب و کار و مدارس با هر فاز ماندگار حداقل 14 روز به منظور اطمینان حاصل شود که شیوع ویروس نیست سرعت بخشیدن دوباره.

یک موج متحده در سراسر ایالات متحده را آغاز کرده اند به سهولت خود را مستند اقدامات از جمله فلوریدا, آلاسکا, گرجستان, کلرادو, می سی سی پی در ایالت مینه سوتا, مونتانا, و, تنسی, در حالی که برخی از کشورها از جمله میشیگان و کارولینای شمالی را تمدید اجتماعی خود فاصله دستورالعمل به ممکن است.

اعلام از کاخ سفید در میان گزارش می دهد که اقتصاد ایالات متحده کاهش یافت و در 4.8 درصد نرخ سالانه در سه ماهه اول سال پیشرو به دور گریمر گزارش می دهد که برخی از تحلیلگران می گویند انتظار می رود در تابستان امسال از رکود اقتصادی شدید باعث این بیماری همه گیر.

کاخ سفید بوده است pivoting به مرحله جدیدی از بحران, تلاش برای بازگشایی اقتصاد کشور دولت توسط دولت با وجود ابراز نگرانی برخی که برداشته شدن محدودیت سرعت بیش از حد و بدون کافی تست و تماس با ردیابی خواهد شد خار تجدید حیات.

“ما در حال heartened که بدترین درد و رنج است برای رفتن به پشت سر ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از مدل آوریل ویروس اوج در کشور است.

ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه گزارش داد بیش از 1 میلیون نفر از COVID-19 بیماری ناشی از CCP ویروس با بیش از 60 ، 000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de