مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “بسیار امن’ برای برگزاری تجمعات انتخاباتی با وجود ویروس گسترش

“من فکر می کنم آن را بسیار امن’ برای ادامه برگزاری مکرر تظاهرات در سراسر کشور تهمت می گوید زمانی که سوال در دفتر بیضی

منتشر شده 1:42 PM, مارس 03, 2020

به روز شده در 1:42 PM, مارس 03, 2020

SAFE. File photo of US President Donald Trump. Photo by Alastair Pike/AFP

امن است. فایل عکس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. عکس نبیله پیک/AFP

واشنگتن, ایالات متحده آمریکا – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار شنبه, آوریل 2 که تجمعات انتخاباتی قرار نیست هواداران خود در معرض خطر ابتلا یا پخش coronavirus و اصرار این کشور به خوبی آماده شده برای این بیماری است.

“من فکر می کنم آن را بسیار امن” به ادامه برگزاری مکرر تظاهرات در سراسر کشور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زمانی که سوال در دفتر بیضی.

“شما می توانید بپرسید که به دموکرات ها از آنجا که آنها با داشتن مقدار زیادی از تظاهرات گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن است که مبارزات انتخاباتی برای دور دوم در ماه نوامبر در انتخابات ،

این املاک و مستغلات سرمایه دار خیلی مهم بود و برنامه ریزی برای برگزاری یکی دیگر از رالی در کارولینای شمالی بعد دوشنبه پس از دیدار با سران زیادی از شرکت های دارویی به بحث در مورد تلاش ها برای مهار ویروس.

“ما خواسته ایم آنها را به سرعت بخشیدن به هر آنچه که آنها انجام می دهند از نظر واکسن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ایالات متحده شده است در امان بدترین تا کنون به عنوان ویروس گسترش در سراسر جهان, اما بیش از آخر هفته را اعلام کرد آن دو ثبت مرگ و میر در این منطقه در اطراف سیاتل در غرب ایالت واشنگتن است که بدترین ضربه منطقه در کشور است.

نیویورک اعلام کرد اولین مورد از این بیماری 39 ساله مراقبت های بهداشتی کارگران که به تازگی از ایران است که به خصوص به شدت ضربه.

“در کل شکی نیست که وجود خواهد داشت بیشتر موارد که در آن ما پیدا کردن افرادی که تست مثبت” گفت: فرماندار اندرو کومو. “این است که نیویورک ما دروازه ورود به جهان است.”

اما او اضافه کرد که “هیچ دلیلی برای بی اضطراب کلی ریسک پایین باقی مانده در نیویورک است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im