مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما اعلام خواهد شد Antifa یک سازمان تروریستی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت: دولت فدرال اعلام خواهد شد Antifa دور و چپ که نزدیک به کمونیست و شبه مارکسیستی جنبش به عنوان یک سازمان تروریستی به تظاهرات خشونت آمیز در ادامه به گرفتن شهرستانها در سراسر ایالات متحده در پی یک مرد سیاه و سفید مرگ در مینیاپولیس.

“ایالات متحده امریکا خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک سری از پیام های توییتر سرزنش شورش در خشونت پلیس تظاهرات در Antifa و دیگر “چپ رادیکال” ،

در بالا از آن, میراث, اخبار رسانه های “انجام همه چیز را در قدرت خود را به دامن زدن به نفرت و هرج و مرج” در سراسر ایالات متحده او اضافه شده است.

“تا زمانی که هر کس می داند آنچه را که آنها انجام می دهند که آنها جعلی هستند, اخبار و واقعا بد مردم با یک بیمار دستور کار ما به راحتی می توانید کار را از طریق آنها به عظمت!” به رئیس جمهور نوشت.

با توجه به چوب خط حساب کردن از آسوشیتد پرس, بیش از 1400 نفر دستگیر شده اند در سراسر کشور پس از 28 ماه مه اعتراض بیش از مرگ جورج فلوید که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا. او ممکن است پس از 25 افسر جرثقیل چوین قرار زانو در گردن او اگر چه کالبد شکافی نشان داد فلوید نمی میرند از اختناق و یا ضربه محرومیت از اکسیژن.

Protesters march along the freeway
معترضان مارس در امتداد آزادراه که خروجی سنت پل در راه خود را به ایالات متحده بانک ورزشگاه در مینیاپولیس از طریق سنت آنتونی سقوط پل در چهارمین روز از اعتراضات و خشونت های پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس, Minn. در 29 مه سال 2020 است. (شارلوت Cuthbertson/The Epoch Times)

چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه, اما آن را کمی به سرکوب خشونت.

حداقل 1,383 مردم دستگیر شده اند از هفته گذشته. تعداد واقعی است که به احتمال زیاد بالاتر درگیری شنبه شب. بیش از یک سوم از دستگیری 533 آمد از لس آنجلس به تنهایی در مارس 29. شهردار این کشور دومین شهر بزرگ تحمیل شده است citywide مقررات منع رفت و آمد تا 5:30 صبح یکشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه در ضمن ستایش استفاده از گارد ملی برای جلوگیری از ناآرامی.

“دیگر دموکرات اجرا شهرها و ایالات متحده باید در خاموش کردن کل رادیکال چپ آنارشیست ها در مینیاپولیس, شب گذشته است. گارد ملی کار بزرگی انجام داد و باید مورد استفاده در کشورهای دیگر قبل از آن خیلی دیر است!” او نوشت:, و اضافه کرد که گارد ملی وارد در مینیاپولیس و “تعطیل” Antifa و دیگران.

“باید انجام شده توسط شهردار در شب اول و, وجود دارد که بدون مشکل!” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه جزئیات دیگری در مورد اعلام Antifa یک سازمان تروریستی است, اما آن را نشانه یک گام مهم در محدود کردن اقدامات و حرکت از سمت چپ.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de