مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما از مقامات اطلاعاتی نمی آورد تا CCP ویروس تا اواخر ژانویه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت: روز یکشنبه که مقامات اطلاعاتی ایالات متحده نمی آورد تا این موضوع از CCP ویروس تا اواخر ژانویه و نمی برجسته جاذبه تهدید در طول جلسه.

“در 23 ژانویه به من گفته شد که وجود دارد می تواند یک ویروس در آینده بود اما از هیچ واقعی واردات. به عبارت دیگر, نبود, ‘آه ما باید انجام دهیم چیزی ما باید کاری انجام دهد.’ این یک مکالمه کوتاه و آن را تنها در ژانویه 23,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک فاکس نیوز تاون هال.

رئیس جمهور گفت: در مدت کوتاهی پس از آن او بسته به کشور چین است.

“چین باید متوقف شود اما چین—آنها را نمی دانند و آنها نمی خواهد اجازه دهید ما را در. ما می خواستیم برای رفتن به چین است. آنها نمی خواهند ما به دلیل آنها نمی خواهند که ما آن را ببینید. شاید آنها نگران بودند در مورد صلاحیت. شاید آنها نگران چیزی دیگری گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن.

CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus سرچشمه در چین در سال 2019 قبل از گسترش در سراسر جهان آلوده کردن میلیون ها نفر و کشتن صدها هزار نفر.

دفتر مدیر اطلاعات ملی سخنگوی سوزان میلر با سی ان ان تایید کرد که جامعه اطلاعاتی ایالات متحده اولین جلسه توجیهی روزانه درباره سرایت در چین به اشتراک گذاشته شده با رئیس جمهور در Jan. 23 سه روز پس از اولین مورد تایید شده از این ویروس در کشور و این که او پس از آن گفت که این ویروس نمی شد که کشنده است.

مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین نیز تایید همان جدول زمانی به رسانه ها.

“و سازمان های اطلاعاتی … که در حال حاضر بسیار شایستگی اجرا با برخی از افراد … سازمان های اطلاعاتی به شما بگویم که فردا ناروا” روز یکشنبه گفت.

رئیس جمهور گفت که او بسته به کشور چین 40,000 شهروندان آمریکایی آمد به کشور و مورد آزمایش قرار گرفتند. “خوب کشورهای مختلف. آنها مورد آزمایش قرار گرفتند. آنها قرنطینه زمانی که آنها بیمار بودند” گفت: تهمت و اضافه کرد که در آن زمان آنها ممکن است نه همه تست شده اند بسیار خوب است.

“برخی از آنها تست شده احتمالا نه به عنوان خوب به عنوان آنها می شده اند. من می توانم به شما بگویم فلوریدا آزمایش مردم بسیار خوب و نگاه چقدر کم تعداد هستند در فلوریدا. آنها انجام یک کار بزرگ گفت:” رئيس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام همه گیر یک “چیز وحشتناک” و گفت که نباید اتفاق می افتاد.

“اما اصلی ترین چیزی که من باید انجام دهید این است را به کشور ما برگشت و من می خواهم به عقب بر گردیم به جایی که در آن بود و یا شاید فراتر از آن بود. شما می دانید ما فوق العاده محرک تمام پول ما شده است صحبت کردن در مورد تا کنون امشب. من فکر می کنم سال آینده در حال رفتن به یک فوق العاده اقتصادی سال,” او گفت:.

دنبال ونوس در توییتر: @venusupadhayaya

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de