مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید قرنطینه لازم نیست برای, New York, New Jersey, کانکتیکات, CDC به موضوع قوی مشاوره سفر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در توییتر در شب شنبه که وجود خواهد داشت یک “قوی مشاوره سفر” صادر شده برای CCP ویروس نقاط مهم در نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات است.

مفهوم قرنطینه شده بود حمایت فرمانداران از جمله کالیفرنیا ، ران DeSantis از فلوریدا که به دنبال توقف مسافران از شدت آسیب دیده مناطق به کشورهای خود را. اما آن را درو سویفت انتقاد از رهبران کشورهای سوال که هشدار آن را جرقه وحشت در مردم در حال حاضر رنج می برند تحت CCP ویروس.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او درباره این تصمیم پس از مشورت با کاخ سفید وظیفه نیروی پیشرو فدرال پاسخ و فرمانداران از سه متحده است. او گفت که او تا به حال به کارگردانی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری “به موضوع قوی مشاوره سفر به تجویز توسط فرمانداران در مشورت با دولت فدرال است.”

وی افزود: “یک قرنطینه لازم نیست.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو قبلا گفت که roping خاموش متحده را به مقدار “فدرال اعلام جنگ است.”

“اگر شما شروع به دیوارها کردن مناطق در سراسر کشور این امر می تواند کاملا عجیب و غریب, معکوس, ضد آمریکایی و ضد اجتماعی” کومو با سی ان ان گفت. او افزود که قفل کردن کشور سرمایه مالی خواهد شوک بازار سهام و “فلج کردن اقتصاد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده سخنان خود در حالی که در سفر به نورفولک ویرجینیا برای دیدن یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی ایالات متحده به عنوان شهر نیویورک برای کمک به با این بیماری همه گیر. در این مراسم او را به صحبت پراکنده جمعیت در پایگاه نیروی دریایی و هشدار آمریکایی ها به ویروس حمایت.

قبل از آن او در توئیتر خود نوشت: “من به توجه به یک قرنطینه در حال توسعه “نقاط داغ” نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است. تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده یک راه یا دیگری بگیرد.”

“بسیاری از کشورهایی که آلوده هستند اما لازم نیست که یک مشکل بزرگ آنها از من پرسید اگر من در آن نگاه کنید, بنابراین ما در حال رفتن به آن نگاه کنید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

وقتی پرسیده شد که در مورد اختیارات قانونی برای قرنطینه ورودی کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: مسئولان در حال “بررسی تمام گزینه های سمت راست در حال حاضر.”

مقامات دولت مورد بحث کمتر-اقدامات سختگیرانه و همچنین.

یک ایده مورد نظر خواهد بود برای گفتن ساکنان سخت-آمار مناطق به منزوی کردن خود و نه سفر دو هفته فقط به عنوان مراکز کنترل بیماری و پیشگیری دستور داده تا هر کسی که به تازگی ترک نیویورک به خود قرنطینه به مدت 14 روز با توجه به یک فرد آشنا با این مذاکرات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد در حال انجام مذاکرات.

اندازه گیری نمی لزوما با هر حقوقی یا مجازات فقط به این امید که مردم را به پیروی در تلاش برای سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 121,000 موارد که از شنبه شب. وجود دارد حدود 2000 مرگ و میر ثبت شده با توجه به زنده ردیابی روی نقشه از دانشگاه جانز هاپکینز که متکی بر داده های رسمی از کشورهای مختلف از جمله آمده است که تحت بررسی دقیق از ایران و چین برای عدم شفافیت است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

توسط Zeke میلر و کالین ، عصر بار ستاد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de