مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید همه گیر را نشان می دهد عصر جهانی شدن است که بیش از

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ویروس های مربوط به اختلال در زنجیره تامین در معرض آسیب پذیری از امریکا تکیه بر منابع خارجی در کشورهای, و اضافه کرد که او معتقد است که این روز از “globalists” به پایان رسید.

مغلوب ساختن پیشی جستن این اظهارات را در مصاحبه با فاکس کسب و کار Maria Bartiromo که پخش پنج شنبه.

“این همه برای رفتن به عقب با هم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: امیدوارم پاسخ به یک سوال در مورد چه مدت مسافرت های بین المللی محدودیت باقی خواهد ماند در محل برای جلوگیری از گسترش بیشتر CCP (دیروز), ویروس, رمان coronavirus پدید آمده است که از چین در سال گذشته و علل بیماری COVID-19.

“در بسیاری از راه های ما چیزهای زیادی یاد گرفتم. و ما قصد داریم به تولید است که ما هرگز نمی توانست بدون انجام این کار به عنوان بد به عنوان این بوده است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به فشار برای re-شمع زنی کلیدی زنجیره تامین پس از همه گیر رانده افزایش تقاضا برای لوازم پزشکی مانند تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش مواجه شد با نمایشی کمبود عمدتا خارجی ساخته شده از چرخ دنده ها.

“تبدیل شدن آنها تعبیه شده آن را تقریبا مانند آن را تبدیل به یک راه زندگی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از تثبیت منافع کسب و کار که او بعدها در مصاحبه اشاره به عنوان “globalists.”

Epoch Times Photo
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امواج در حالی که خروج از کاخ سفید برای کمپ دیوید در واشنگتن در مارس 1, 2020. (تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

“این مورد در کشور ما آن را در مورد جهان ما را به رفع کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برخی از درس های همه گیر شده است و با تحویل به زنجیره تامین طراحی شده است.

رئیس جمهور گفت: در حالی که آمریکا مشتاق به رهبری در صحنه جهانی باید آن آمده است در هزینه های داخلی ،

“سال پیش ما ساخته شده ما, محصول, ما تکیه می کنند نیست همه در جهان,” او گفت: “آنها globalists. آنها مردم که فکر می کنم ما باید به جهان ثروتمند در هزینه های ما.”

“آن روز بیش از” مغلوب ساختن پیشی جستن و افزود: “و اگر هیچ چیز دیگری, بیش از دو ماه گذشته آن ثابت شده است به حق.”

در پاسخ به یک سوال در مورد شواهد اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا می کنند که دیده می شود ارتباط این ویروس یک ویروس شناسی آزمایشگاه در ووهان رئیس جمهور قرار می گیرد مسئولیت شیوع چینی رژیم اما متوقف کوتاه از متهم آنها را از عمد اجازه می دهد مرگبار اشکال به گسترش است.

“آنها تصمیم به اجازه آن را به فرار از مرزهای خود را?” Bartiromo پرسید.

“من نمی دانم اگر آنها تصمیم, اما آن را خارج از کنترل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “به احتمال زیاد آن را خارج از کنترل است.”

U.S. President Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به کمپ دیوید ریاست جمهوری عقب نشینی از جنوب چمن در کاخ سفید در واشنگتن در مارس 1, 2020. (Carlos Barria/فردا نیوز)

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: همه گیر برجسته آسیب پذیری های جهانی زنجیره تامین.

“و یک قطعه کوچک از جهان بد می رود و همه چیز خراب است تا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به شیوع.

“ما باید همه آنها را در ایالات متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از کلید های زنجیره تامین.

پرسید که آیا این یک هدف واقع بینانه برای آوردن کلید تولید به امریکا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت به اعتقاد او در آن بود. “ما در حال انجام آن را به خاطر من تغییر تمام کسانی که از سیاست.”

یکی ممکن است اندازه گیری به شرکت ها دوباره به ساحل از طریق موانع تجاری مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و یکی دیگر از مالیات است.

“یک انگیزه رک و پوست کنده است که به اتهام مالیاتی برای آنها زمانی که آنها محصول را خارج از” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به او قبل از سفر به آلن تاون پنسیلوانیا شنبه به برجسته پزشکی ایالات متحده توزیع کننده تجهیزات است که کمک به تلاش برای تولید و کشتی شخصی دنده محافظ در سراسر کشور برای کمک به پاسخ به COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تور اونز و جزئی Inc., که کاخ سفید می گوید فرستاده است میلیون ها نفر از N95 ماسک جراحی روپوش و دستکش به بیمارستان در سراسر کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به بحث در مورد تلاش برای استفاده از استراتژیک ملی ذخایر برای coronavirus تست و همچنین تلاش برای “پر کردن و تقویت ذخایر به طوری که آمریکا هرگز گرفتار کردن گارد دوباره” کاخ سفید گفت.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de