مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید هیچ بودجه ای برای پناهگاه شهرهای زیر حکم دادگاه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که دولت او خواهد شد خودداری بودجه از پناهگاه شهرستانها در خط با یک فوریه حکم دادگاه است که تصمیم دولت می تواند انجام این کار به ایالات متحده است که نمی مطابق با سیاست های مهاجرتی فدرال.

“طبق اخیر دادگاه فدرال حکم دولت فدرال خواهد بود خودداری بودجه از پناهگاه شهرستانها. آنها باید تغییر وضعیت خود را و رفتن را از غیر پناهگاه” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در بیانیه ای. “محافظت نمی کند جنایتکاران!”

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر از مدار 2 دادگاه در نیویورک در فوریه. 26 اعلام کرد که حکم آن لغو پایین تر تصمیم دادگاه که دستور وزارت دادگستری (DOJ) به انتشار پول به شهر نیویورک و هفت ایالت نیویورک—New York, کانکتیکات, New Jersey, واشنگتن, ماساچوست, ویرجینیا و رود آیلند.

بودجه برگزار شد در زیر بخش سیاست, اما پایین تر از دادگاه حکم داد که DOJ فاقد قدرت برای تحمیل چندین مربوط به مهاجرت شرایط کنگره فدرال کمک مالی برنامه شناخته شده به عنوان ادوارد بایرن یادبود عدالت اعطای کمک برنامه (یا بایرن JAG).

این بایرن JAG گرانت برنامه ایجاد شده برای حمایت از تعدادی از طرح ها از جمله اجرای قانون محاکمه و دادگاه پیشگیری و آموزش و پرورش و دیگر حوزه های مرتبط از طریق کمک های مالی به دولت ها و دولت های محلی.

در سال 2017 به DOJ تحمیل سه شرایط که دولت و شهرستان متقاضیان تا به حال مطابق با دسترسی به برنامه کمک هزینه. شرایط مورد نیاز متحده و شهرستانها به حذف هر گونه محدودیت در ارتباطات بین دولت و سازمان های محلی و مقامات در وزارت امنیت داخلی (DHS); به DHS دسترسی به بازداشتگاه به مصاحبه با زندانیان در مورد وضعیت مهاجرت; و به DHS در اطلاع هنگامی که می خواستم بیگانه قرار است از یک بازداشتگاه.

اما هفت متحده شکایت کرد این گروه در سال 2018 درخواست تاکیدی رهایی از این سه شرایط. دادگاه منطقه به نفع حکومت ایالات متحده مسدود کردن این بخش از اجرای شرایط رقبا و سفارش این اداره به انتشار بودجه به آنها.

پس از درخواست تجدید نظر به 2 مدار سه قاضی پنل معکوس تصمیم حاکم است که “زبان ساده مربوط به اساسنامه اجازه دادستان کل برای تحمیل به چالش کشیده شرایط” و این که دادگاه تجدید نظر “نمی توانند به توافق برسند که دولت فدرال باید همواره از اعمال به چالش کشیده شرایط کمک های مالی فدرال در اینجا در موضوع است.”

پناهگاه شهرهای مناطق که با تصویب کرده اند که اقدامات لازم برای جلوگیری از مقامات محلی از همکاری با مقامات اداره مهاجرت فدرال مانند مهاجرت و گمرک (ICE). اگر یک بیگانه غیر قانونی بازداشت و یا محکوم به جرم و یخ درخواست حضانت از آنها پناهگاه سیاست می تواند به جلوگیری از اجرای قانون از ارج نهادن به این درخواست. هشت متحده و صدها نفر از شهرستانها در سراسر ایالات متحده به رسمیت شناخته شده به عنوان پناهگاه برای مهاجران غیر قانونی.

در اوایل فوریه دادستان کل ویلیام بار اعلام کرد که DOJ را اقدامات قابل توجهی در برابر محراب سیاست های دولت های محلی و ایالتی در سراسر کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت از آدرس اتحادیه در اوایل فوریه هایلایت تکه ای از قوانین است که در صورت تصویب اجازه می دهد شهروندان ایالات متحده—از جمله خانواده های قربانیان اعمال مجرمانه توسط مهاجران غیر قانونی به شکایت پناهگاه شهرها و ایالات متحده.

Janita Kan کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im