رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آینده اجرایی به منظور تعلیق جدید مهاجرت اعمال خواهد شد به افرادی که به دنبال کارت سبز در حالی که کارگران از ورود به ایالات متحده به طور موقت نمی شود.

ممنوعیت جدید صدور کارت سبز برای 60 روز او گفت: در طول یک جلسه در CCP (دیروز) ویروس همه گیر.

دولت او در حال حاضر مشغول کار بر روی جزئیات این فرمان اجرایی که آمد یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت دوشنبه که او را “به طور موقت به حالت تعلیق در مهاجرت به ایالات متحده است.”

پس از 60 روز است تا او را بررسی منظور اجرایی و تصمیم بگیرید که اگر آن را باید تجدید تهمت گفت: در جلسه. سفارش به احتمال زیاد خواهد امضا شده در چهارشنبه او اضافه شده است.

منظور “محافظت خواهد کارگران آمریکایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من می خواهم ما شهروندان آمریکایی به شغل. من نمی خواهم آنها را به رقابت در حال حاضر.”

در این جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادی وجود خواهد داشت برخی معافیت ها در کارت سبز ban اما نمی استادانه درست شده.

“این امر می تواند اشتباه و ناعادلانه برای آمریکایی ها گذاشته شدن توسط ویروس به جای جدید کار مهاجر پرواز در خارج از کشور,” او اضافه شده است.

Epoch Times Photo
خطوط برای رسیدن به TSA روند مهاجرت دیده می شود خالی در یکی از پایانه های آن در John F. Kennedy International Airport در نیویورک در 9 مارس سال 2020 است. (Eduardo Munoz/فردا نیوز)

در میان همه گیر بسیاری از مهاجرت به ایالات متحده سیستم در حال حاضر زمین به توقف. اکثر صدور ویزا وزارت خارجه متوقف شده است برای چند هفته به مسافرت به کشور محدود شده است از بسیاری از نقاط جهان.

در یک بیانیه مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany گفت: منظور طراحی شده است برای محافظت از “سلامت و رفاه اقتصادی” شهروندان در طول CCP ویروس بحران است.

ایالات متحده و کانادا و مکزیک در این هفته همچنین توافق کردند به جای دیگر تعلیق غیر ضروری مرز سفر در اواسط ماه مه. ترافیک تجاری و طیف گسترده ای از “ضروری” کارگران هنوز اجازه سفر آزادانه.

وزارت امنیت داخلی در تایید توسعه گفت اضافی 30 روز اضافه خواهد شد به این محدودیت به این معنی است که آن را به پایان خواهد رسید در اطراف مارس 20.

مکزیک روابط خارجی دبیرخانه تایید در توییتر توافق برای تمدید محدودیت های گفته آمد “پس از بررسی توسعه COVID-19 انتشار در مکزیک و [ایالات متحده].” نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: ایالات متحده و کانادا مورد توافق برای حفظ مرز بسته برای یک ماه دیگر اما او مقرر آن خواهد بود به احتمال زیاد بسیار طولانی قبل از این محدودیت برداشته شده است.

ماه گذشته دولت به طور موثر به پایان رسید پناهندگی با تکیه بر یک به ندرت استفاده می شود 1944 قانون با هدف جلوگیری از گسترش بیماری مسری.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im