مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او قصد دارد برای از سرگیری سفر هفته آینده با سفر به آریزونا شاید اوهایو

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او قصد دارد به پا زدن خود را به خارج از کشور سفر هفته آینده با سفر به آریزونا به عنوان کاخ سفید حرکت می کند به فشار رهبران دولت برای در نظر گرفتن re-opening اقتصاد خود را.

رئیس جمهور به خبرنگاران گفت که او به از سرگیری برنامه های سفر پس از گذراندن بیش از یک ماه تا حد زیادی محدود به کاخ سفید به دلیل CCP (دیروز) ویروس همه گیر.

“من فکر می کنم من قصد دارم به آریزونا در هفته آینده و ما مشتاقانه منتظر است که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک میزگرد با رهبران کسب و کار به بحث در مورد استراتژی برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده.

“و من قصد دارم به من امید اوهایو به زودی” او ادامه داد. “و ما در حال رفتن به شروع به حرکت در اطراف و امیدوارم در آینده ای نه چندان دور خواهیم برخی از تظاهرات گسترده و مردم را نشسته در کنار یکدیگر است.”

آریزونا و اوهایو به شمار می رود کلید میدان نبرد متحده در نوامبر آینده انتخابات ریاست جمهوری. در سال 2016 تهمت برنده آریزونا با کمتر از 4 درصد و اوهایو با 8.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آریزونا سفر خواهد بود صنعت متمرکز شده است چرا که “آن را بیش از حد به زودی برای همه-هم-و-شوی-بعدی-برای-هر-دیگر جمعیت.”

سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: در توییتر شنبه که برنده خواهد بازدید ققنوس در روز سه شنبه. دیری گفت: رئیس جمهور قصد دارد به تور Honeywell گیاه “را برجسته حیاتی و تجهیزات پزشکی تولید و علاوه بر این از 500 تولید شغل در دولت است.”

رئیس جمهور در آخرین سمت چپ واشنگتن در مارس 28, زمانی که او بازدید نورفولک ویرجینیا برای دیدن یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی قبل از آن ساخته شده راه خود را به شهر نیویورک است. مغلوب ساختن پیشی جستن یک سفر به وست پوینت برنامه ریزی شده برای ژوئن 13, زمانی که او تنظیم شده است به آدرس نظامی ایالات متحده آکادمی فارغ التحصیلان.

به عنوان موارد CCP ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus بالای 1 میلیون در ایالات متحده و مرگ و میر کاهش می یابد مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به از سرگیری سفر.

اقتصاد ایالات متحده کاهش یافت و در 4.8 درصد نرخ سالانه در سه ماهه اول سال پیشرو به دور گریمر گزارش می دهد که انتظار می رود در تابستان امسال از رکود اقتصادی شدید باعث این بیماری همه گیر.

یک مقام کاخ سفید گفت که تهمت نیز مایل به بازدید از کسانی که مشغول به کار در خط مقدم CCP ویروس شیوع بلومبرگ گزارش شده است.

کاخ سفید بوده است pivoting به مرحله جدیدی از بحران, تلاش برای بازگشایی اقتصاد کشور دولت توسط دولت با وجود ابراز نگرانی برخی که برداشته شدن محدودیت سرعت بیش از حد و بدون کافی تست و تماس با ردیابی خواهد شد خار تجدید حیات.

“ما در حال heartened که بدترین درد و رنج است برای رفتن به پشت سر ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از مدل آوریل ویروس اوج در کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گذاشته چشم انداز به سرانجام بازگشت به قبل از CCP ویروس عادی—”با یا بدون” واکسن—با بسته بندی رستوران ها و استادیوم. که چشم انداز مگس در ارزیابی از پزشکان متخصص که می گویند کشور نیاز به در آغوش “طبیعی” است که شامل تمدید اجتماعی فاصله و ماسک ،

“من نمی خواهم مردم برای رسیدن به این” تهمت به خبرنگاران گفت:. “من طبیعی جدید که آنچه در آن بود که سه ماه پیش است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهد گسترش کاخ سفید را CCP virus اجتماعی فاصله دستورالعمل که مجموعه به پایان می رسد در روز پنج شنبه.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de