مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او شک و تردید در مورد چین رسمی دیتا ویروس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه ابراز شک و تردید خود را در مورد تعداد COVID-19 مورد گزارش توسط حزب کمونیست چین را (CCP) در آن داده های رسمی که نقل شده است در سراسر جهان.

“شما نمی دانید که آنچه در این شماره ها در چین” رئیس جمهور گفت: وقتی پرسید که توسط یک خبرنگار که آیا او شگفت زده شد که ایالات متحده پیشی گرفته است چین در تعداد موارد CCP ویروس.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین قبل از آن منتقل می شود در سراسر جهان.

ردیابی نقشه منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در حال حاضر نشان می دهد که ایالات متحده 83,507 تایید موارد در مقایسه با چین که به دعوت رسمی مورد تایید شده در مجموع 81,782.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او فکر می کند این افزایش در مواردی که گزارش شده در ایالات متحده است “ادای احترام به تست—ما در حال آزمایش تعداد فوق العاده ای از مردم … ما در حال انجام کار فوق العاده ای تست.”

“من مطمئن هستم که شما قادر به بگویید که چه چین تست شده است یا نه تست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خبرنگار. “من فکر می کنم که کمی سخت است.”

او گفت که او و رهبر جمهوری چین برنامه ریزی شده بود به صحبت کردن با تلفن در پنج شنبه شب.

trump presser ccp virus
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در CCP ویروس در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در واشنگتن در مارس 26 سال 2020 است. (جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ)

با توجه به Epoch Times’ تحقیقات واقعی در چین تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از CCP ویروس به احتمال زیاد به بیش از 10 برابر بیشتر از چیزی است که گزارش شده است.

یک سری از داخلی دولت اسناد و مدارک به دست آمده توسط Epoch Times نشان می دهد که وضعیت در شهر ووهان زمین صفر از چین اپیدمی بسیار بدتر از آنچه است که رسما گزارش شده است. این اسناد شامل اطلاعات آماری ورق در مارس 14 مورد آزمایش تشخیصی در نتیجه در ووهان از ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت. در یک مثال واقعی تعداد موارد جدید عفونت در ووهان است که بیش از 20 برابر بیشتر از آمار رسمی.

مقامات در پکن همچنین اعلام کرد در مارس 19 که تعدادی از کاربران تلفن همراه کاهش یافته بود 21 میلیون در طول سه ماه گذشته بدون توضیح علت رها کردن. بار عصر که در گزارش قبلی که تلفن های همراه بخشی ضروری از زندگی در چین و مرگ و میر به دلیل CCP virus ممکن است با کمک برخی از به حساب های بسته شده.

تعداد COVID-19 موارد همچنان به افزایش در ایالات متحده به عنوان تست و دسترسی به آن را بهبود می بخشد و به عنوان مراکز تست کار برای روشن شدن تعداد نمونه.

روز سه شنبه کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفت که ایالات متحده در حال حاضر انجام تست های بیشتر در قبل از هشت روز از کره جنوبی تا به حال در هشت هفته. در آن زمان او گفت که ایالات متحده انجام شد حدود 50000 تا 70000 تا آزمون در روز است.

در طول یک شهر مجازی در سالن فاکس نیوز Birx گفت که کره جنوبی که دارای جمعیت 51.4 میلیون آزمایش در مورد 290,000 مردم است. ایالات متحده, او گفت که در حدود 372 میلیون نفر انجام داده است بیش از 300.000 آزمون.

آمریکا سازمانی موسسه آغاز شده ردیاب در امریکا تست ظرفیت است که طرح که ایالات متحده انجام خواهد شد 100 ، 000 یا بیشتر COVID-19 آزمون در روز 27 مارس ،

Coronavirus وظیفه نیروی اصرار همه آمریکایی ها به پایبندی به “15 روز به سرعت گسترش” کمپین به فوریت کاهش گسترش ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که دولت او را ارزیابی توصیه های اطراف فعالیت های کسب و کار پس از 15 روز از توصیه های اجتماعی فاصله گرفته است.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im