مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: Harvey Weinstein محکومیت ‘می فرستد بسیار قوی message’

STRONG MESSAGE. US president Donald Trump says the guilty verdict on Harvey Weinstein sends a 'very strong message' of victory for women. Photo by Timothy A Clary/AFP

پیام قوی. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: حکم گناه در Harvey Weinstein می فرستد یک ‘بسیار قوی message’ پیروزی برای زنان است. Photo by Timothy یک کلاری/AFP

دهلی نو – Harvey Weinstein را در محکومیت تجاوز به عنف و تجاوز جنسی یک “پیروزی بزرگ” برای زنان می فرستد و یک “پیام مهم” رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج شنبه, مارس 25.

هالیوود تهیه کننده فیلم بود و گناهکار در روز دوشنبه توسط نیویورک دادگاه در حکم مورد ستایش قرار داد به عنوان یک نقطه عطفی تاریخی توسط #MeToo جنبش در برابر سوء رفتار جنسی.

“از نظر زنان, من فکر می کنم این یک چیز بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری در هند. (بخوانید:سن توانمندسازی’ شاکیان تگرگ Harvey Weinstein اعتقادات)

“این یک پیروزی بزرگ است. و می فرستد بسیار قوی پیام بسیار قوی پیام است.”

دادند 67 بود تبرئه درجه اول تجاوز و درنده تجاوز جنسی, اتهام است که می تواند او را دیده گذشت.

اما او چهره به 29 سال زندان برای ارتکاب اعمال جنسی در درجه اول و سوم-درجه تجاوز به عنف.

او remanded در زندان بود اما بعد از بستری در بیمارستان بلوو در مرکز منهتن با درد قفسه سینه.

“او یک فرد دوست نداشتم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در دهلی نو. “من فقط نمی شد از طرفداران خود را. من می دانستم که او کمی نه خیلی خوب.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد که رهبری حزب جمهوری خواه به انتخابات در ماه نوامبر گفت: Weinstein شد نزدیک به حزب دموکرات است.

“مردم که او را دوست بودند دموکرات” او گفت:.

“میشل اوباما او را دوست داشتم. هیلاری کلینتون را دوست داشتم. و او فوق العاده ای پول به دموکرات ها.”

بیش از 80 زنان متهم Weinstein از سوء رفتار جنسی پس از اتهامات علیه او مشتعل جهانی حساب در سال 2017 برابر مردان سوء استفاده از موقعیت و قدرت.

با بسیاری از ادعا می کند بیش از حد قدیمی به تعقیب داوران در نظر گرفته اتهامات مرتبط با فقط دو: ex-بازیگر جسیکا مان سابق و دستیار تولید میمی Haleyi.

دادند با توجه به محکوم در مارس 11. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de