مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها الگوی رفتاری تصویری ساخت او نگاه مانند Bahubali

واشنگتن: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت که او به دنبال به جلو به که خود را با “دوستان” در هند هفته آینده به عنوان او را بازتوییت کرد یک فیلم کوتاه است که در آن چهره او سوار بر فیلم ضربه-شخصیت Bahubali نشان دادن رئیس جمهور به عنوان یک نجات دهنده بزرگ آوردن صلح به پادشاهی خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت خواهد شد یک سفر رسمی به هند در فوریه 24 و 25 به همراه هیئتی از جمله بانوی اول Melania Trump, دخترش, Ivanka پسر در قانون Jared کوشنر و یک کهکشان از بالا مقامات آمریکایی.

“نگاه به جلو به بودن با من دوستان زیادی هند!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در صدای جیر جیر.

همراه با صدای جیر جیر مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک 81-ویدئو دوم با یک حساب توییتر شناخته شده به عنوان “سل” با رسیدگی Solmemes1.

“برای جشن مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند من می خواستم برای ایجاد یک ویدیو نشان می دهد که چگونه در منحرف کردن ذهن آن را به… ایالات متحده آمریکا و هند ایران!” دسته Solmemes1 توییتی در پست اصلی با تصویری.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به عنوان یک نجات دهنده بزرگ در کوتاه کلیپ متحرک سوار بر یک ارابه با Melania. چند عکس بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن است دیده می شود اسب سواری حمل بر روی شانه های او پسرش دونالد Jr و دختر Ivanka.

بعد از او استقبال نارندرا مودی در یک روستا تنظیم. صدها و هزاران نفر از مردم دیده می شود استقبال از مغلوب ساختن پیشی جستن در این ویدئو.

“این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن را به هند سفر و در جشن من ایجاد یک الگوی رفتاری جدید برای مناسبت… شما چند که من مراجعان را به دیدن آن را برای اولین بار!” سل گفت: بینندگان در مطالب اشتراک خدمات Patreon در روز شنبه. چند ساعت بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد ،

در توییتر, توضیحات سل توصیف خودش را به عنوان “برنده جایزه استاد memetician استاد memology در دانشگاه GFY من دیدگاه خود من و نه در ارتباط با زندگی واقعی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن-Bahubali تصویری که به پایان می رسد با “ایالات متحده آمریکا و هند متحد” ویروسی رفت و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد آن را. در چند ساعت آن دیده می شد با نزدیک به 6 لاخ مردم است.

سل در یکی از پست های قبلی مورخ 23 ژانویه می نویسد: او با الهام از تصویری از Bahubali فرستاده شده به او توسط یک دوست است که داستان ” خوب شکست شر است.’

این الهام گرفته از سل به ایجاد اولین Bahubali-تم مم. تصویری ماندگار 93 ثانیه است که با عنوان “Jiyo Re Baahu مغلوب ساختن پیشی جستن” است که در آن برای اولین بار است که دیده می شود با پوشیدن ساری. “Jiyo Re Bahubali” است که آهنگ تم فیلم.

“من فقط عاشق این ویدیو وقتی که من آن را دیدم! یک دوست ارسال آن به من و او به من گفت که این داستان خوب شکست بد… پس از آن اتصالات من تا به حال به آن را (meme)…” سل نوشت در پست خود.

سل را پست نشان می دهد که او یکی از تحسین کنندگان از مغلوب ساختن پیشی جستن. سل را از ژانویه 23 ویدئو منتشر شد در اوج تهمت را استیضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن است دیده می شود که استقبال توسط یک فیل که خرس آرم حزب جمهوری خواه.

نسبت به پایان این ویدئو مغلوب ساختن پیشی جستن است دیده می شود سوار بر فیل و قرار دادن در آتش تمثال “Raavan” مشخص شده به عنوان “D” در یک دایره بزرگ به نمایندگی از مخالفان حزب دموکرات است.

یک کلید داده شده است توسط جنگجو نارندرا به بانوی اول که پس از عبور از آن را به مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از او چراغ تمثال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>