مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ نظامی, فیلم بشقاب پرنده ها: ‘من فقط تعجب می کنم اگر آن را واقعی’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه در پاسخ به فیلم منتشر شده توسط پنتاگون نشان می دهد که اشیاء پرنده ناشناس (UFO).

“من فقط تعجب اگر آن را واقعی” مغلوب ساختن پیشی جستن به رویترز گفت از این ویدئوها. “که یک فیلم.”

در اوایل این هفته وزارت دفاع به طور رسمی منتشر شد سه فیلم نشان می دهد چه رسد به کامپیوتر به سرعت در حال حرکت در حالی که ضبط شده توسط دوربین های مادون قرمز.

نیروی دریایی ایالات متحده تایید صحت این کلیپ بعد از آنها منتشر شده توسط یک شرکت خصوصی در ماه سپتامبر. پنتاگون پس از آن منتشر شد آنها را “به منظور روشن کردن هر گونه تصورات غلط عمومی در مورد اینکه آیا یا نه این فیلم شده است که در گردش واقعی بود و یا اینکه آیا یا نه وجود دارد بیشتر به فیلم” پنتاگون نوشت: در بیانیه ای در روز 27 آوریل ،

“هوایی پدیده های مشاهده شده در فیلم باقی می ماند مشخص شده به عنوان ‘ناشناس'” گفت: این بیانیه است.

Epoch Times Photo
پنتاگون رسما منتشر شد سه فیلم کوتاه نمایش “ناشناس هوایی پدیده” که قبلا منتشر شده توسط یک شرکت خصوصی است. (حسن نیت ارائه میدهد از وزارت دفاع)
Epoch Times Photo
پنتاگون رسما منتشر شد سه فیلم کوتاه نمایش “ناشناس هوایی پدیده” که قبلا منتشر شده توسط یک شرکت خصوصی است. (حسن نیت ارائه میدهد از وزارت دفاع)

سابق بهداشت ، هری رید دموکرات از نوادا در مورد فشار طولانی برای تحقیقات بیشتر بر روی کامپیوتر, نوشته: “من خوشحالم که پنتاگون در نهایت انتشار این فیلم اما این تنها خراش سطح از تحقیقات و مواد در دسترس است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن, ابراز شک و تردید در مورد بشقاب پرنده در گذشته است.

“من یک جلسه کوتاه در آن گفت:” ABC News در مصاحبه. “اما مردم می گویند آنها در حال دیدن بشقاب پرنده. آیا من به آن اعتقاد دارید ؟ به خصوص نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de