این کمپین به تجدید انتخاب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه اعلام کرد که این و کمیته ملی حزب جمهوری خواه (RNC) به طور مشترک مطرح شده بیش از $212 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2020 است.

در بیانیه این کمپین گفت: های مختلف جمع آوری کمک های مردمی طرح باید در صدر خزانه مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد پیشنهاد به بیش از $240 میلیون دلار پول نقد در دست است.

مقدار مطرح شده در سه ماهه اول 56 میلیون دلار بیش از سه ماهه آخر سال 2019 و نشان دهنده 36 درصد افزایش یافته است.

“آمریکایی ها می توانید ببینید رئیس جمهور تهمت پیشرو در این کشور از طریق یک بحران جدی و پاسخ آنها با ادامه حمایت مشتاقانه خود را برای انتخاب مجدد. جو بایدن دموکرات ها و رسانه ها همچنان به مخالفت با هر اقدام خود را اما مردم می دانند که رئیس جمهور تهمت است و مبارزه برای آنها به طوری که آنها در حال مبارزه برای او نیز گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مدیر کمپین براد Parscale, در بیانیه ای.

Epoch Times Photo
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرتاب یک کلاه به جمعیت به عنوان او می رسد برای یک کمپین تجمع در Montoursville, پنسیلوانیا, on May 20, 2019. (درو Angerer/گتی ایماژ)

به تاریخ به خصوص در مبارزات انتخاباتی و RNC کمیته مطرح کرده اند بیش از 677 میلیون دلار است که حدود 270 میلیون بیشتر از پیشنهاد به تجدید انتخاب رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2012.

کمپین افزود که در ماه مارس به تنهایی مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد پیشنهاد مطرح 63 میلیون دلار.

“شور و شوق برای رئیس جمهور تهمت و حزب ما همچنان قوی باقی خواهد ماند و ما همچنان به همه سیستم ها نسبت به ماه نوامبر” RNC رئیس Ronna McDaniel در بیانیه ای گفت.

Presumptive نامزد جو بایدن انتخابات و کمیته مارس 23 به طور مشترک مطرح شده در مجموع بیش از $98 میلیون. پس از هزینه بایدن انتخاباتی برخی از 13 میلیون دلار پول نقد در دست است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی که در آن گفت: تا کنون بیش از 880,000 داوطلبان و در حال حاضر بیش از 17 میلیون رای دهنده مخاطبین از تاریخ 13 مارس به تازگی نقل مکان کرد و به همه مجازی تلاش در چهره COVID-19 بیماری همه گیر.

Epoch Times Photo
Trailed توسط فرد کلر جمهوری خواه نامزد کنگره در پنسیلوانیا 12th کنگره منطقه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می دهد تا شست آنها به عنوان خروج هوا برای یکی و رسیدن به یک کمپین تجمع در Montoursville, پنسیلوانیا, on May 20, 2019. (درو Angerer/گتی ایماژ)

حزب کمونیست چین (CCP), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus گسترش یافته است به شدت در سراسر ایالات متحده با یک دانشگاه جانز هاپکینز شمارش با اشاره به بیش از 557,000 عفونت در سراسر امریکا است.

تعداد مرگ و میر نسبت به COVID-19 در ایالات متحده آمریکا در بیش از 22,000 همانطور که از آوریل 13.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه جلسه از COVID-19 نیروی کار گفت: دولت او در پاسخ به این ویروس بود و داشتن یک اثر.

“کارشناسان ما در حال نظارت بر داده ها از هر بخشی از کشور ما به این موضوع است که ما در اینجا به بحث در مورد. در میان غم و اندوه و درد ما شاهد نشانه های روشن است که ما استراتژی تهاجمی است که صرفه جویی در تعداد بی شماری از زندگی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de