تهمت می رسد مقابله با 3M را رقم 55.5 میلیون ماسک برای بهداشت و درمان کارگران یک ماه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تاریخ 6 آوریل اعلام کرد کاخ سفید “توافق” با تولید لوله 3M را بیش از رقم 55.5 میلیون N95 ماسک به ایالات متحده در ماه برای حمایت از بهداشت و درمان کارگران است.

“ما توافق یک توافق دوستانه با 3M برای تحویل اضافی رقم 55.5 میلیون با کیفیت بالا, ماسک صورت هر ماه به طوری که ما در حال رفتن به گرفتن بیش از چند ماه آینده 166.5 میلیون ماسک برای ما خط مقدم بهداشت و درمان کارگران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در CCP virus جلسه توجیهی در روز دوشنبه.

رئیس جمهور گفت که “3M حماسه به پایان می رسد بسیار خوشحالی است” و دولت او است “بسیار افتخار به برخورد با 3M” و اضافه کرد که او تا به حال صحبت با مدیر عامل مایک روم و او را برای “گرفتن آن انجام می شود.”

تحت شرایط قرارداد جدید 3M خواهد شد و واردات 166.5 میلیون ماسک ماسک برای ایالات متحده بیش از سه ماه آینده بیشتر از کارخانه خود در چین در ماه آوریل شروع. اضافی ماسک را مکمل 35 میلیون ماسک 3M در حال حاضر تولید هر ماه در ایالات متحده این شرکت گفت: در بیانیه ای که روز دوشنبه منتشر شد.

این طرح نیز فعال 3M به ادامه ارسال متحده آمریکا-تولید ماسک به کانادا و آمریکای لاتین که در آن است که منبع اصلی تامین.

“من می خواهم برای تشکر از رئیس جمهور تهمت و دولت خود را برای رهبری و همکاری” رومی در بیانیه ای گفت:. “ما همان اهداف از ارائه بسیار مورد نیاز ماسک برای آمریکایی ها در سراسر کشور ما و مبارزه با جنایتکاران که به دنبال بهره برداری از بحران کنونی است. این واردات را مکمل 35 میلیون N95 ماسک ما در حال حاضر تولید در هر ماه در ایالات متحده” مدیر عامل شرکت اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام می آید و پس از او در هفته گذشته استناد دفاع تولید عمل می کنند (DPA) در رابطه با 3M گفت که او خوشحال نیست با مقدار N95 ماسک این شرکت تحویل شد به ایالات متحده بهداشت و درمان کارگران مبارزه با CCP ویروس. DPA سفارش مجاز اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ به “استفاده از هر و همه قدرت” برای به دست آوردن عنوان بسیاری از ماسک از شرکت و یا وابسته به آن به عنوان تلقی شد “مناسب است.”

بعد از آن روز مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت و گفت: “ما آمار 3M سخت امروز پس از دیدن آنچه که آنها انجام می دهند خود را با ماسک” در اشاره آشکار به گزارش می دهد که تولید غول شده بود صادرات بسیاری از آن ماسک به کشورهای دیگر به جای ذخیره آنها را برای استفاده داخلی.

اما 3M در بیانیه ای گفت: در آن زمان که آن را به حال رفته “بالاتر و فراتر از آن برای تولید به عنوان بسیاری از N95 ماسک که ممکن است برای بازار ایالات متحده” و “کار کرده اند از نزدیک با دولت به انجام دقیقا همان است که” اما گفت که توقف صادرات ماسک به کانادا و آمریکای لاتین بازار می تواند داشته باشد “قابل توجه بشردوستانه مفاهیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im