مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه Rush Limbaugh با ریاست جمهوری مدال زیر تشخیص سرطان

مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh اهدا شد مدال آزادی ریاست جمهوری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه.

Limbaugh گفت: مخاطبان خود را در این هفته که او تشخیص داده شد با پیشرفته سرطان ریه و خواهد بود مجبور به دست به کار است.

“او بزرگترین جنگنده و برنده است که شما تا کنون ملاقات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سه شنبه شب در مرجع برای تشخیص سرطان در یک حرکت است که دریافت تشویق از عمده توافق اعضا در ساختمان کاپیتول. Limbaugh بود که نشسته در صندلی چرخدار و پس از آن افزایش یافت و از صندلی خود را قبل از بانوی اول Melania Trump ارائه شده او را با مدال.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده در این مدال به Limbaugh, 69, “… در به رسمیت شناختن برای همه است که شما انجام داده اند برای ملت ما … به میلیون ها نفر از مردم در یک روز و همه کار باور نکردنی است که شما انجام داده اند برای خیریه.”

Epoch Times Photo
راش Limbaugh در دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه (کاخ سفید)

در اوایل این هفته Limbaugh گفت هوا: “در این روز بوده است یکی از سخت ترین روز در حافظه اخیر برای من چرا که من شناخته ام این لحظه بود.”

او افزود: “من مطمئن هستم که همه شما می دانید در حال حاضر که من واقعا نمی خواهم به صحبت کردن در مورد خودم و من نمی خواهم ساخت چیزهایی که در مورد من. … یکی از چیزهایی که من می دانم که اتفاق افتاده بیش از 31 به علاوه این برنامه این است که شده است وجود دارد یک باند باور نکردنی است که تا به حال توسعه یافته بین من و شما. بنابراین من باید به شما بگویم امروز چیزی که من آرزو می کنم من باید به شما بگویم. این یک مبارزه برای من چون من تا به حال برای اطلاع رسانی به کارکنان من اوایل امروز.”

با توجه به Limbaugh, او شروع به تجربه تنگی نفس در Jan. 12 قبل از تشخیص پزشکان او را.

President Trump Gives State Of The Union Address
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد برای دولت از آدرس اتحادیه در کنگره آمریکا در واشنگتن در فوریه. از 4 سال 2020 است. (مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

“بنابراین این اتفاق افتاده است و قصد من این است که به اینجا می آیند من هر روز می توانید انجام دهید این برنامه به عنوان به طور معمول و به شایستگی و به عنوان ماهرانه به عنوان من هر روز به این دلیل است که منبع من بیشترین رضایت حرفه ای و شخصا. به من گفت: کارکنان امروز که من عمیقا رابطه شخصی با خدا است که من نمی بدین تازه وارد شدن در مورد. اما من و من کار کرده اند که رابطه ای فوق العاده که من به طور منظم به هر حال, اما من شده است با تمرکز بر شدت آن را برای چند هفته گذشته. “من در حال حاضر دچار صفر علائم,” او گفت:.

Limbaugh خود را آغاز سراسر کشور همزمان رادیو نمایش از 30 سال پیش و به عنوان یکی از با نفوذ ترین نخبگان محافظه کار در ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de