رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی او انتظار تیز اقتصادی ارتجاعی بعد از آن در سال با توجه به آنچه که او گفت: “فوق العاده مقید کردن تقاضا” همراه با محرک تلاش.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود توسط یک خبرنگار در مارس 10 جلسه توجیهی کاخ سفید COVID-19 نیروی کار چه خود را بالا مشاوران اقتصادی فکر جدید پیش بینی اقتصاددانان در جی پی مورگان آمریکا بزرگترین بانک که در سه ماهه دوم خروجی خواهد nosedive 40 درصد است.

“من مشاوران اقتصادی علاقه مند هستند در سه ماهه سوم و سه ماهه چهارم. و من فکر می کنم ما باید یک فرصت برای انجام ثبت سه ماهه چهارم اعداد چون فوق العاده مقید کردن تقاضا” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که این هفته خشمگین وال استریت تجمع دیدم که شاخص های سهام افزایش توسط مقادیر تاریخی با وجود بد pandemic, اخبار اثبات شد اعتماد سرمایه گذاران و پتانسیل V شکل بازیابی.

“با همه این اخبار چه می تواند منجر شما به باور ما بودند رفتن به بهترین سهام بازار هفته—کوتاه هفته در 50 سال ؟ تقریبا شکست تمام در زمان ثبت. شما می دانید چه چیزی است ؟ که مقید کردن تقاضا است.”

Epoch Times Photo
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس روزانه CCP ویروس نیروی کار مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن در روز 7 آوریل سال 2020 است. (کوین لمرقو/فردا نیوز)

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعتبار “فوق العاده ای” محرک پمپ شدن به اقتصاد برای بالا بردن احتمال بازیابی سریع.

این تجزیه و تحلیل جی پی مورگان که اشاره شده در سوال به مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال زودتر گلدمن ساکس پیش بینی است که پیش بینی 34 درصد سقوط در سه ماهه دوم و بانک مرکزی آمریکا تخمین می زنند که گفت: بیکاری می تواند افزایش یابد و به بیش از 15 درصد است.

و کسانی که پیش بینی در آمد در پی متناوب هفتگی مدعیان آمار و ارقام نشان داد که بیش از سه هفته گذشته تقریبا 17 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری.

هنوز هم بانک مرکزی امریکا و گلدمن ساکس گفت: آنها انتظار تیز ارتجاعی پس از همه گیر فروکش.

“ما در حال دیدن نور در انتهای تونل. شما آن را ببینید. من آن را ببینید. و من فکر می کنم ما در حال رفتن به مانند یک کشتی موشک هنگامی که ما به عقب بر گردیم به کسب و کار. وجود دارد بسیاری از مقید کردن انرژی و تقاضا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مدیران اجرائی بالا از صنعت بانکداری و مالی در یک خانه کوچک کسب و کار امداد رسانی نشست در 7 آوریل.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه روز شنبه که اقتصادی آتن را تحمیل “فوق العاده ای عوارض ذهنی در بسیاری از مردم است.”

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به باز کردن قوی است. من فکر می کنم ما در حال رفتن به باز کردن بسیار موفقیت و من می خواهم به می گویند حتی موفق تر از قبل” مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی کرد.

“اما ما خواهد بود,” او اضافه شده است.

CCP ویروس به شدت در سراسر کشور با دانشگاه جانز هاپکینز ارقام در شب جمعه با اشاره به حدود 500000 عفونت و بیش از 18 ، 000 مرگ و میر.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im