مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش آمریکا تولید در ماسک جدید تسهیلات در آریزونا

در اولین سفر به خارج از واشنگتن از اواخر ماه مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه در بازدید از یک ماسک جدید مرکز تولید در شهر فینیکس, آریزونا, و در زمان این فرصت را به ستایش “تولید ممکن است” از این تسهیلات برای حمایت از بهداشت و درمان کارگران در میان CCP ویروس همه گیر.

این Honeywell International, Inc. هوافضا تسهیلات در ققنوس بود در کمتر از پنج هفته از تغییر تولید موتور هواپیما به تولید N95 ماسک ماسک برای تامین استراتژیک ملی ذخایر برای مراقبت های بهداشتی و خدمات اضطراری کارگران است. N95 ماسک طراحی شده برای فیلتر کردن 95 درصد از ذرات هوابرد.

“ماسک وجود دارد برای محافظت از ما قهرمانانه پزشکان و پرستاران به عنوان آنها مبارزه نهان دشمن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از سفر به مرکز. وی با تمجید از تسهیلات N95 ماسک خواستار آنها را “با کیفیت بالا” و “ساخته شده و به کمال.”

President Donald Trump tours face mask production facility in Phoenix, Arizona
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در یک ماسک محافظ بودن به او نشان داده شده توسط شرکت Honeywell معاون رئیس جمهور از زنجیره تامین یکپارچه تونی استالینگس در شهر فینیکس, آریزونا, on May 5, 2020. (تام برنر/فردا نیوز)

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با اشاره به این که “بیش از 150 شرکت Honeywell کارکنان در حال کار در سراسر ساعت سه شیفت در روز و شش روز در هفته” برای ایجاد ماسک.

“این مردان و زنان از Honeywell که در حال تهیه سلاح و زره عرق و مهارت در جنگ به شکست جدید و نامرئی دشمن سخت دشمن هوشمند دشمن … مردم کشور ما در حال رزمندگان” رئیس جمهور گفت:.

“مانند نسل از میهن پرستان قبل از شما کارگران این کارخانه در حال ریختن قلب و روح خود و خون خود را به دفاع از ملت ما و نگه داشتن مردم ما سالم و امن,” او اضافه شده است. “شما را به امریکا افتخار می کنم. شما واقعا انجام دهد. و من می خواهم به شما بسیار سپاسگزارم. به همین دلیل من اینجا هستم.”

Honeywell قبلا اعلام کرده در مورد تلاش های خود را به سطح شیب دار تا ماسک تولید در هوافضا گیاه در شهر فینیکس و همچنین در آن ایمنی عینک گیاه در Smithfield, Rhode Island. چنین تلاش های اضافه شده اند حداقل 1000 شغل—500 برای هر سایت و شرکت را قادر به تولید بیش از 20 میلیون N95 ماسک در هر ماه. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام شاهکار “واقعا معجزه دستاورد است.”

رئیس جمهور همچنین در زمان این فرصت را به ستایش محلی ساخت.

“ما می دانیم که این مسائل در آن چیزی است که ساخته شده و ما می خواهیم داروهای ضروری و لوازم و تجهیزات تولید می شود, تولید و ساخته شده است حق در اینجا در خوب قدیمی ایالات متحده آمریکا و” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“دولت من معتقد است که در دو قانون ساده: خرید و استخدام امریکایی,” او اضافه شده است. “در قرن 20 Honeywell کارگران را کمک های امریکا بزرگترین تولید ابرقدرت. این است که یک شرکت بزرگ و آن بازی یک نقش بسیار بزرگ است.”

President Trump Departs White House For Visit To Honeywell Facility In Arizona
این شرکت Honeywell ماسک کارخانه که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید برگزار شد و یک میزگرد در بومی آمریکایی مسائل در شهر فینیکس, آریزونا, on May 5, 2020. (کریستین پترسون/گتی ایماژ)
President Donald Trump tours face mask production facility in Phoenix, Arizona
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در خط مونتاژ دستگاه تولید ماسک محافظ بودن به او نشان داده شده توسط شرکت Honeywell معاون رئیس جمهور از زنجیره تامین یکپارچه تونی استالینگس در شهر فینیکس, آریزونا, on May 5, 2020. (تام برنر/فردا نیوز)

قبل از پرداختن به کارگران در Honeywell تهمت شرکت در یک میزگرد بحث و گفتگو در این مرکز مورد حمایت از آمریکایی های بومی در میان CCP ویروس همه گیر.

“آمریکایی های بومی شده اند و ضربه های سخت و وحشتناک گیر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بعد اضافه کرد که دولت با آوردن ملت ناواهو 1,000 سریع-نتیجه Abbott Laboratories آزمون برای CCP (دیروز), ویروس, یک رمان coronavirus پدید آمده است که در چین در اواخر سال گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که ملت ناواهو را دریافت 600 میلیون دلار برای مبارزه با اثرات این بیماری همه گیر.

معاون رئیس جمهور از ملت ناواهو مایرون Lizer گفت که 2,400 اعضای ملت ناواهو آلوده شده اند و 73 نفر از CCP ویروس. او افزود که متخصصان بهداشت توصیه کرده اند که اوج آن در موارد جدید خواهد بود در اواسط ماه مه.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de