مغلوب ساختن پیشی جستن نام توماس Monheim اقدام هوش جامعه بازرس کل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام National Geospatial-Intelligence Agency مشاور عمومی توماس Monheim به عنوان سرپرست جامعه اطلاعاتی بازرس کل یک روز پس از اخراج مایکل اتکینسون گفتن خبرنگاران در کاخ سفید که اتکینسون و سنن و موسس شکایت که منجر به اولین حزبی استیضاح از رئیس جمهور و پس از آن تبرئه.

Monheim انتصاب اعلام شد توسط دفتر مدیر اطلاعات ملی (DNI) در بیانیه ای در توییتر مدت کوتاهی قبل از رئیس جمهور در کاخ سفید CCP ویروس نیروی کار مطبوعاتی در مارس 5 است که او از کار اخراج شده بود اتکینسون.

“توماس Monheim شده است نام اقدام IC بازرس کل” به DNI گفت. “Monheim یک حرفه هوش حرفه ای و سرهنگ بازنشسته از نیروی هوایی ایالات متحده محفوظ بوده و ملت ما در طیف گسترده ای از نقش های او در طول زندگی حرفه ای.”

در طول زمان خود را با National Geospatial-Intelligence Agency, Monheim ارائه مشاوره حقوقی به “فعال NGA ماموریت مطابق با قانون اساسی و قانون” DNI گفت.

“خدمت سربازی خود را شامل زمان به عنوان دادستان دفاع مشاور نظامی قاضی و معاون مشاور عمومی کاخ سفید دفتر نظامی” آن را ادامه داد. “او بسیج به مدت 9 ماه در حمایت از عملیات آزادی پایدار و برای یکی دیگر از 9 ماه در حمایت از عملیات آزادی عراق است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در شنبه توصیف اتکینسون به عنوان یک “کل رسوایی” را به عنوان او در دفاع از تصمیم خود برای حذف او.

“این تصمیم من. من حق مطلق” رئیس جمهور گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که ناشناس whistleblower شکایت نمی توان با عجله و اتکینسون خود را تعیین می شود که نشانه ای از تعصب سیاسی توسط شاکی.

در نامه ای به کمیته اطلاعات مجلس سنا در آوریل 3, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که حذف اتکینسون از دفتر “موثر 30 روز از امروز.”

“به عنوان مورد با توجه به موقعیت که در آن من به عنوان رئیس جمهور قدرت انتصاب و با مشاوره و موافقت مجلس سنا حیاتی است که من با کمال اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرسان به طور کلی.”

“این است که دیگر مورد با توجه به این بازرس کل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این نامه است.

اتکینسون نقش محوری در پیدایش استیضاح کاوشگر در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. او تایید موسس شکایت و تعیین می شود که باید آن را فرستاده به کنگره به عنوان یک نگرانی فوری. شکایت محور در مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 25, 2019, تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky.

پرسش های بسیاری باقی می ماند در مورد برخی از جنبه های بحث برانگیز از اتکینسون دخالت. مدت کوتاهی پس از ارسال مقاله از اوکراین شکایت جامعه اطلاعاتی بازرس کل (ICIG) دفتر آن تغییر whistleblower فرم شکایت برای حذف دستورالعمل که به کارگردانی شاکیان که دفتر تنها بررسی اطلاعات دست اول. استیضاح خلاف کاران شکایت شامل تقریبا به طور کامل از دست دوم ادعا می کند.

اتکینسون صادر طولانی توضیح که چرا به این شکل تغییر داده شده بود توضیح داد که اول شرط برداشته شد و با توجه به نظارت از رسانه ها. او توضیح داد که ICIG نمی کند در واقع یک نیاز به اطلاعات دست اول و که شکل گرفت بر این اساس تنظیم.

موسس نیز به دروغ ادعا کرد که در فرم شکایت که او تا به حال صحبت در کنگره در مورد این موضوع.

اتکینسون, شهادت, قبل از خانه هوش کمیته در طول آن استیضاح پرس و جو. شهادت او تنها یکی باقی می ماند که طبقه بندی شده و هرگز منتشر شده توسط حزب دموکرات کنترل کمیته. خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف (D-کالیفرنیا.) بعد نشان داد که او در واقع با ابلاغ این خلاف کاران قبل از تسلیم شکایت.

ایوان Pentchoukov کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im