مغلوب ساختن پیشی جستن نام ریچارد Grenell به عنوان برترین مقام اطلاعاتی جایگزین یوسف مگوایر

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر روز چهارشنبه گفت: Richard Grenell سفیر ایالات متحده به آلمان خواهد بود که اقدام مدیر اطلاعات ملی (DNI) جایگزین یوسف مگوایر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر به نام Grenell “بسیار مورد احترام است.”

“ریک نشان داده شده است در کشور ما بسیار خوب است و من مشتاقانه منتظر به کار با او” تهمت نوشت.

“من می خواهم برای تشکر جو مگوایر برای این کار فوق العاده او انجام داده است و ما مشتاقانه منتظر به کار با او از نزدیک شاید در یکی دیگر از ظرفیت های درون دولت!,” او اضافه شده است.

پست مدیر اطلاعات ملی که ایجاد شده پس از سپتامبر. 11, 2001 حمله به ایالات متحده نظارت بر 17 غیرنظامی و نظامی سازمان های اطلاعاتی از جمله سازمان سیا است.

مگوایر اقدام شده است مدیر اطلاعات ملی پس Aug. 16, 2019.

در یک بیانیه مگوایر ابراز قدردانی خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن تماس پست “فرصت از طول عمر است.”

مگوایر گفت: او می خواهم به نگه داشتن موقعیت خود را تا Grenell فرض نقش و اضافه کرد که او به نظر می رسد به جلو “را به چالش بعدی.”

معلوم بود اگر مگوایر خواهد بازگشت به مرکز ملی مبارزه با تروریسم که او شروع پیشرو در دسامبر 2019. مرکز نظارت توسط دفتر مدیر اطلاعات ملی (ODNI). مگوایر فرض پست پس از بازنشستگی از نیروی دریایی است. او 36 سال فعالیت حرفه ای شامل پیشرو Naval Special Warfare Command.

Epoch Times Photo
اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر شهادت قبل از خانه انتخاب کمیته اطلاعاتی در Rayburn خانه ساختمان اداری در کاپیتول هیل در واشنگتن در سپتامبر. 26, 2019. (عکس از تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

Grenell بوده است سفیر آمریکا در آلمان پس از سال 2018 است. قبل از آن او در ایالات متحده سخنگوی سازمان ملل در جمهوری جرج دبلیو بوش از جمله تحت آن سفیر جان بولتون.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Grenell اقدام ملی هوش مدیر معنی او نمی خواهد که به تایید سنا.

این انتخاب رئیس جمهور برای کار دائم باید به تایید مجلس سنا.

ایالت و سناتور ” مارک وارنر (D-Va.), رتبه بندی و عضو ارشد کمیته اطلاعات مجلس سنا با انتقاد از حرکت کند. در یک پست توییتر وارنر نوشت که او احساس مغلوب ساختن پیشی جستن “است و انتخاب یک فرد *بدون هیچ گونه اطلاعاتی تجربه* به عنوان رهبر ملت و جامعه ایران در یک اقدام ظرفیت.”

اما دیگران را ستوده و اعلام از جمله بهداشت ، رند پل (R-Ky.), یک عضو مجلس سنا کمیته امنیت داخلی و امور دولتی.

Grenell را “انجام یک کار بزرگ” در موقعیت جدید خود پل در بیانیه ای گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “باید تعیین کسانی که موافق با سیاست های خود از جمله دولت کمتر. Ric ارائه خواهد شد!”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام مگوایر به موقعیت در اوت. 8, 2019. وی پس از تشکر. جان Ratcliffe (R-تگزاس) حذف خود را از نظر پس از فقط پنج روز در میان پرسش های اطراف کنگره را به اتهام عدم تجربه است.

مگوایر شد سرپرست در همان روز سابق اطلاعات ملی مدیر دن کت’ استعفای اثر صورت گرفت. همچنین در همان روز که معاون مدیر اطلاعات ملی سو گوردون استعفا داد. او گفت: در یک یادداشت به ناروا که پله پایین نمی شد او را “اولویت” اما افزود: “شما باید تیم خود را.”

Zachary Stieber از آسوشیتد پرس و رویترز کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de