رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و وزن محدودیت های مسافرتی برای مردم در تلاش برای بازدید از مکان های که در آن CCP ویروس در حال گسترش است.

برخی از کشورهای صادر محدودیت در مسافران از کشورهای دیگر به خصوص در برابر نیویورک و اطراف متحده است. نیویورک دارای بیشترین مرگ و میر از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

در حال ظهور در چین در سال گذشته, این ویروس پس از گسترش به کشورهای سراسر جهان است. این امر باعث COVID-19 یک بیماری است که ثابت می کند مرگبار در درصد کمی از بیماران.

وی گفت اگر دولت با توجه به محدودیت های مسافرتی تهمت گفت: مسئولان شد.

“ما در حال نگاه کردن به آن شدت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“ما به دنبال در همه چیز. ما در حال حاضر در یک موقعیت است که ما می خواهیم انجام دهیم که ما را به انجام این کار است.”

Epoch Times Photo
یک کم اشغال Grand Central Station, به نظر می رسد در ظهر در شهر نیویورک در 18 مارس سال 2020 است. (اوان Agostini/تالار گفتگو/AP)

مقامات وزن تاثیر بر صنعت هواپیمایی و چگونه از آن دشوار خواهد بود برای راه اندازی مجدد خطوط هوایی سفر اگر آن را پیشتر.

“برای شروع این خطوط هوایی و برای شروع این همه چیز را دوباره و دوباره است بسیار دشوار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

وجود دارد پروازهای هنوز هم حمل مسافر و از New York, New Jersey, لوئیزیانا و کشورهای دیگر با تعداد زیادی از موارد.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: در ماه گذشته است که “هزاران نفر” از نیویورک پرواز به فلوریدا پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد یک مادر اقامت در خانه سفارش دهید. فلوریدا اعلام کرد این امر نگه داشتن مسافران از منطقه نیویورک در یک اجباری دو هفته قرنطینه باعث شده کشورهای دیگر از جمله تگزاس به اجرای اقدامات مشابه است.

رود آیلند اجرا دقیقترین اقدامات استقرار نیروهای گارد ملی به اتوبوس و ایستگاه های قطار به رهگیری مسافران از نیویورک به عنوان افسران پلیس نظارت ورود وسایل نقلیه به صورت نیویورک پلاک که منجر به طرح دعوی در دادگاه تهدید از کومو.

رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo سپس گسترش این منظور اعمال می شود به تمام ورود مسافران از کشورهای دیگر.

Epoch Times Photo
یک ورود مسافر پر کردن یک فرم برای گارد ملی در TF سبز فرودگاه در وارویک, رود آیلند در تاریخ 29 مارس سال 2020 است. (اسکات ایسن/گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته و اعمال قرنطینه در نیویورک و بخش هایی از اطراف متحده در هفته گذشته اما در نهایت خودداری. فدرال آژانس بهداشت به جای آن توصیه می شود کسانی که زندگی در ایالات متحده به سفر نیست از آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن توافق به اعلام قرنطینه پس از “بسیار فشرده بحث” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در روز یکشنبه.

“پس از بحث و گفتگو با رئیس جمهور ما روشن ساخته است و او موافقت کرد که این امر می تواند بسیار بهتر به انجام آنچه به نام قوی مشورتی. به همین دلیل است که شما نمی خواهید برای رسیدن به نقطه ای است که شما در حال اجرای چیزهایی که ایجاد یک بزرگتر مشکل روحیه و در غیر این صورت زمانی که شما احتمالا می تواند انجام همان هدف” Fauci گفت: در طول یک ظاهر در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

“چه شما نمی خواهید مردم است سفر از این منطقه به مناطق دیگر کشور و سهوا و گناه آلوده کردن افراد دیگر” Fauci اضافه شده است. “ما احساس بهتر راه برای انجام این کار خواهد بود یک مشورتی به عنوان یک بسیار سخت شده است. و رئیس جمهور موافقت کرد و به همین دلیل او ساخته شده است که عزم شب گذشته است.”

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im