مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی دفاع تولید عمل به ممنوعیت صادرات N95 ماسک بحرانی دیگر لوازم

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به استناد دفاع تولید عمل می کنند (DPA) برای جلوگیری از شرکت های ایالات متحده از صادرات N95 ماسک و بحرانی دیگر تجهیزات حفاظت فردی و تجهیزات پزشکی به اطمینان حاصل شود که آمریکایی بیمارستان و امکانات درمانی مجهز به آب و CCP ویروس همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت که سفارش خود را “گام دیگری در ما جریان مبارزه برای جلوگیری از احتکار قیمت سنگ آهن در بازار و احتکار جلوگیری از مضر صادرات به شدت مورد نیاز PPE [تجهیزات حفاظت شخصی].”

“توانایی از زمان جنگ سود به خرید داخلی منابع کمیاب و حیاتی و مواد و ذخیره آنها را در حالی که آنها در تعامل با احتکار و حدس و گمان و سپس صادرات آنها را می توانید تقاضای خارجی و منجر به قیمت درآوردن. این رفتار را انکار می کند و کشور ما و مردم ما مواد آنها نیاز به پیروزی در جنگ در برابر ویروس” رئیس جمهور نوشت.

“جنگ به سود ممکن است شامل یک ارتش بزرگ از دلالان و انبار اپراتورهای فعال در گوشه های تاریک از بازارهای ما,” او اضافه شده است. “آنها همچنین ممکن است شامل برخی از شناخته شده PPE توزیع کنندگان با توانایی موضعگیری منحرف PPE موجودی از مشتریان داخلی از جمله بیمارستان و دولت به خارجی خریداران مایل به پرداخت حق بیمه قابل توجهی.”

در جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اقدام میهن رئیس جمهور چاد گرگ را با سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) برای جلوگیری از صادرات بحرانی منابع.

“ما نیاز به این موارد بلافاصله برای استفاده داخلی. ما باید آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

دفاع تولید قانون به تصویب رسید در سال 1950 کمک های مالی به رئیس جمهور قدرت را به گسترش تولید صنعتی از مهم مواد یا محصولات امنیت ملی و دلایل دیگر.

CCP (دیروز), ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus آلوده بیش از 275,500 و کشته 7,087 در ایالات متحده توسط مارس 3, با توجه به داده ها در موارد تایید شده.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد که دولت او در حال حاضر نقل مکان کرد و برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار و احتکار بحرانی منابع در میان CCP ویروس همه گیر.

“ما در حال حاضر قوی تر DPA برای جلوگیری از احتکار و قیمت قصاص حیاتی لوازم” رئیس جمهور گفت:.

“تحت اقتدار که در این هفته وزارت بهداشت و خدمات انسانی با همکاری وزارت دادگستری در زمان بازداشت حدود 200000 N95 ماسک 130,000 فولاد ماسک, 600,000, دستکش, به عنوان به خوبی به عنوان بطری های بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از بطری و اسپری های ضد عفونی کننده که احتکار,” او گفت:. و اضافه کرد که همه این موارد در حال ارسال به کارکنان مراقبت های بهداشتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فدرال ارائه حدود 8.1 میلیون N95 ماسک 200,000 که داده شده به شهر نیویورک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 27 مجاز استفاده از DPA وادار جنرال موتورز به حرکت سریع تر در تولید هواکش.

در روز پنج شنبه او دوباره مجاز استفاده از DPA برای بیشتر شرکت ها بیشتر به سطح شیب دار بالا ونتیلاتور تولید در ایالات متحده است.

به طور جداگانه با رئیس جمهور در روز پنج شنبه به طور خاص 3M در یک یادداشت به سفارش وزیر امنیت داخلی به استفاده از “تمام قدرت در دسترس تحت عمل برای به دست آوردن از هر گونه مناسب تابعه و یا وابسته از 3 شرکت تعدادی از N95 ماسک که مدیر تعیین می شود مناسب است.”

در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در CCP ویروس همه گیر در اوایل روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن کرد که او امضا DPA سفارش برای 3M به تولید ماسک صورت. “امیدوارم آنها قادر خواهید بود به انجام آنچه آنها قرار است به انجام,” او گفت:.

بعد از آن روز مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت و گفت: “ما آمار 3M سخت امروز پس از دیدن آنچه که آنها انجام می دهند خود را با ماسک” در اشاره آشکار به گزارش 3M شده بود صادرات بسیاری از آن ماسک به کشورهای دیگر به جای ذخیره آنها را برای استفاده داخلی.

“P عمل می کنند. تمام راه” مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه با P ظاهرا با اشاره به دفاع تولید عمل می کنند. “شگفتی بزرگ برای بسیاری از دولت به عنوان به آنچه که آنها انجام می دهند—باید یک قیمت به پرداخت!”

پس از اعلام DPA سفارش 3M گفت: در بیانیه ای در روز جمعه آن را از نزدیک کار با FEMA برای افزایش تولید ماسک. اما هشدار داد از “پیامدهای بشردوستانه” محدود کردن عرضه به کشورهای دیگر است.

تام Ozimek و سلامت کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de