مغلوب ساختن پیشی جستن نکات در برش که بودجه بیش از دست زدن به همه گیر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اشاره برش بودجه برای سازمان بهداشت جهانی روز جمعه بیش از این گروه دست زدن به COVID-19 بیماری همه گیر.

“W. H. O. واقعا آن را منفجر” رئيس جمهور گفت: در بیانیه ای در رسانه های اجتماعی با استفاده از مخفف سازمان ملل متحد سازمان است.

“برای برخی از دلیل بودجه تا حد زیادی توسط ایالات متحده و در عین حال بسیار چین محور. ما ارائه خواهد شد که نگاه خوب,” او اضافه شده است.

که نزدیک تراز وسط قرار دارد با چینی رژیم کمونیستی و بارها مورد ستایش رهبران چین با وجود کارشناسان و کشف شواهد نشان میدهد که چگونه مقامات دستکاری وضعیت واقعی در کشور که در آن CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus پدید آمده در سال گذشته است.

ایالات متحده را فراهم می کند 14.67 درصد از کسانی که کمک های مالی. این بزرگترین منبع مالی برای این گروه است. آمریکا کمک به کسانی که در سال گذشته بیش از 400 میلیون دلار, با توجه به وزارت امور خارجه.

قانونگذاران آمریکایی به نام دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی به استعفا در میان اتهام کمک به حزب کمونیست چین پوشش شیوع و کاوش آیا کسی که همدست در دستکاری.

“ما می دانیم کمونیست چین است که دروغ گفتن در مورد چگونه بسیاری از موارد و مرگ و میر آنها آنچه آنها می دانستند و زمانی که آنها آن را می دانستند—و این که هرگز به زحمت بررسی بیشتر است. خود انفعال هزینه زندگی” سناتور. ریک اسکات (R-Fla.) در بیانیه ای گفت.

Epoch Times Photo
سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus راست و کسانی که بهداشت و درمان اضطراری مدیر برنامه های مایکل رایان حضور در یک نشست خبری در COVID-19 در ژنو, سویس, در تاریخ 6 مارس سال 2020 است. (Fabrice Coffrini/خبرگزاری گتی ایماژ)

“ما می تواند بودجه را کاهش دهد و یا ما می تواند کراوات آینده بودجه به برخی تغییرات” اسکات به اضافه روزانه سیگنال. “قرار است آن را به سازمان بهداشت جهانی, بهداشت جهانی, اما آن را panders به چین است.”

یک سخنگوی گفت که عصر فردا در یک ایمیل که سازمان “انتظار دارد که همه کشورهای عضو آن به گزارش اطلاعات به موقع و دقیق تحت پروتکل های بین المللی شده اند که توافق با کشورهای عضو که.”

“عضویت در که و ثبت نام به مقررات بین المللی بهداشت هر دو با آن مسئولیت به اولویت بهداشت عمومی در سطح ملی و بین المللی نه تنها به خاطر بهداشت جهانی هنجارهای گویند, اما از آنجا که این دو به طور جدایی ناپذیری به این جهانی همه گیر شده روشن به جهان او گفت:” در ایمیل فرستاده شده در هفته گذشته با اشاره به که رسمی دکتر مایک رایان گفتن به خبرنگاران گفت که مردم باید “بسیار دقیق” نیست به “پروفایل برخی از نقاط جهان به عنوان uncooperative یا nontransparent.”

که نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن.

خبرنگاران باید به طور منظم و فشرده که مقامات در نقش چین در CCP ویروس گسترش در سراسر جهان است اما هر بار مقامات منحرف پاسخ به طور مستقیم. آنها اغلب تا پایان گفتن چیزهایی شبیه به این اظهارات از بالا مقامات چینی. که نیز مواجه سوالات خود در ارتباط با تایوان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه اشاره کرد که مقامات در اوایل این سال محکوم محدودیت های مسافرتی که کشور آغاز شد اجرای سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این ویروس گفت: “خوشبختانه من رد توصیه های خود را بر حفظ مرزهای ما باز به چین در اوایل.”

“چرا آنها از ما چنین معیوب, توصیه,” او اضافه شده است.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de