در طول دولت از آدرس اتحادیه رئيس جمهور تهمت برجسته سناتور تام Tillis (R-N. C.) 2019 قانون است که اجازه می دهد شهروندان آمریکایی به شکایت پناهگاه شهرها و ایالات متحده که به طور کلی حاضر به پیروی از سیاست های مهاجرتی فدرال.

عدالت برای قربانیان پناهگاه شهرهای قانون است قانونی که دارای پناهگاه های قضایی پاسخگو برای عدم تطابق با قانونی حکم ادامه توقیف و انتشار اطلاع رسانی درخواست های ساخته شده توسط مقامات فدرال که منجر به خطر انداختن امنیت عمومی.

مگر اینکه جمهوری خواهان می تواند پیروزی پشت خانه آن است که بسیار بعید است برای تبدیل شدن به قانون است.

“سناتور. تام Tillis معرفی کرده است قانون اجازه می دهد تا آمریکایی ها مثل جودی به شکایت پناهگاه شهرها و ایالات متحده هنگامی که یک دوست است صدمه دیده و یا کشته شدن به عنوان یک نتیجه از این کشنده شیوه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ارجاع یک مهمان در سخنرانی رئیس جمهور که برادر ضرب گلوله کشته شد یک مهاجر غیر قانونی در کالیفرنیا است.

جودی برادر Rocky جونز بود که قتل در ویسالیا فروشگاه مناسب پارکینگ در دسامبر سال 2018 است. مقامات گفت: تیرانداز Gustavo Garcia, شد, غیر مجاز مهاجرتی بازداشت شده بودند در یک اتهام مواد مخدر در افغانستان و Tulare County زندان برای 10 ساعت در روز قبل از قتل است.

پس از آزاد شدن گارسیا رفت و در یک “حکومت ترور” از طریق Tulare County, ارتکاب ده ها تن از جنایات در 24 ساعت, سرقت از یک ایستگاه گاز و زخمی شدن چندین نفر منجر پلیس در تعقیب با سرعت بالا و کشتار 51 ساله راکی.

پیوستن به Tillis به عنوان اصلی همکاری حامیان مالی هستند سناتور لیندزی گراهام (R-S. C.), چاک Grassley (R-Iowa) جونی ارنست (R-Iowa), Marsha بلکبرن (لیگ دنیاست.), و تد کروز (R-تگزاس).

لایحه “ایجاد یک خصوصی حق مدنی برای قربانیان پناهگاه های قضایی اجازه می دهد آنها را به یک عمل برای جبران خسارت در برابر محراب صلاحیت به عنوان یک نتیجه از یک جرم و جنایت خشونت آمیز مرتکب شده توسط یک مهاجر غیر قانونی.

هر پناهگاه شهرستان یا حوزه قضایی که حاضر به چشم پوشیدن از آن ایمنی آن را به عنوان مربوط به پناهگاه های مربوط مدنی خواهد بود موضوع را به خودداری از برخی جامعه توسعه بلوک گرانت (CDBG) بودجه.”

عدالت برای قربانیان پناهگاه شهرستانها عمل یک پاسخ مستقیم به تعداد فزاینده ای از پناهگاه های قضایی در سراسر کشور است که یا باید رسمی پناهگاه سیاست یا امتناع مطابق با درخواست حکم ادامه توقیف و انتشار اطلاعیه از وزارت امنیت داخلی.

به عنوان 2019 نه متحده اعلام شد پناهگاه از جمله کالیفرنیا کلرادو, کانکتیکات, ایلینوی, Massachusetts, New Jersey, New Mexico, اورگان و ورمونت.

صدها نفر از شهرستانها و شهرهای کوچک در داخل آن کشور نیز اعلام کرد خود را به عنوان پناهگاه است که از بیگانگان غیر قانونی از یخ است.

در میان قابل توجه پناهگاه شهرهای بالتیمور بوستون شیکاگو و دنور و لس آنجلس و نیواورلئان, نیویورک, فیلادلفیا, سیاتل و Newark, New Jersey.

“این شهرستانها استان ها و ایالت ها قوانین و احکام و مقررات قطعنامه های, سیاست و یا شیوه های دیگر که مانع اجرای مهاجرت و سپر مجرمان از یخ” با توجه به مرکز مطالعات مهاجرت (CIS).

آنها انجام رساندن است که کشورهای مستقل مشترک المنافع توضیح داد: “یا با امتناع یا منع سازمان از مطابق با یخ detainers تحمیل بی دلیل شرایط حکم ادامه توقیف پذیرش انکار یخ دسترسی به مصاحبه با زندانی بیگانگان و یا در غیر این صورت مانع ارتباط یا تبادل اطلاعات بین پرسنل خود و فدرال مهاجرت کردند.”

چنین detainers هستند “ابزار اصلی مورد استفاده توسط یخ برای به دست آوردن حضانت جنایی بیگانگان برای اخراج. آن است که توجه به یکی دیگر از آژانس های اجرای قانون است که یخ در نظر دارد برای به عهده گرفتن حضانت بیگانه و شامل اطلاعات در مورد بیگانه های قبلی سابقه کیفری, مهاجرت نقض و تهدید بالقوه برای امنیت عمومی و یا امنیت” کشورهای مستقل مشترک المنافع گفت.

علامت Tapscott کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de