مغلوب ساختن پیشی جستن نداشته است Coronavirus آزمون: کاخ سفید

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه تا به حال تست برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

“رئیس جمهور دریافت کرده است COVID-19 تست چرا که او نه به حال طولانی مدت تماس نزدیک با هر گونه شناخته شده تایید COVID-19 بيمار و نه هر گونه علائم. رئیس جمهور تهمت باقی مانده در عالی سلامت و پزشک خود را ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر او را” او گفت: در بیانیه ای که اواخر روز دوشنبه منتشر شد.

“هر زمان CDC دستورالعمل های پزشکی حرفه ای باید پایه تست گیری بر روی علائم بیمار و سابقه تماس” گریشام اضافه شده است.

برخی از نمایندگان مجلس این هفته اعلام کرد که آنها تحت self-قرنطینه پس از داشتن شده است در تماس با یک فرد که بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. سناتور. تد کروز (R-تگزاس) و مظنونان حمله به دانشگاه داگ کالینز (R-Ga.), مت Gaetz (R-Fla.), پل Gosar (R-Ariz.) باید گفت آنها تحت self-قرنطینه پس از حضور سیاسی محافظه کار عمل کنفرانس (CPAC) در مریلند در ماه فوریه که در آن آنها تعامل با یک فرد در این مراسم که بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. خود قرنطينه در حال به پایان زمانی که 14 روز گذشته از برخورد با شرکت کنندگان.

Rep. علامت مراتع (R-N. C.) که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام روز جمعه خود را به عنوان رئیس جدید کارکنان به جای میک Mulvaney همچنین اعلام کرد که او تحت self-قرنطینه برای همین دلیل.

مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس از جمله افرادی بودند که با حضور CPAC. سازمان CPAC گفت که شرکت کنندگان آزمایش مثبت برای این ویروس در بیمارستانی در نیوجرسی و دست خود شده است. این سازمان اشاره کرد که “[t]او شرکت کنندگان تا به حال هیچ تعامل با رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور و هرگز با حضور در این مراسم در سالن اصلی.”

یکی دیگر از اعضای کنگره تشکر. جولیا Brownley (D-کالیفرنیا.) روز دوشنبه گفت که او و کارکنان خود را از راه دور پس از او در بر داشت که او تا به حال تعامل با یک فرد در واشنگتن که تست مثبت برای ویروس.

رمان ویروس SARS-CoV-2 است که باعث بیماری COVID-19 پدید آمده در اوایل ماه دسامبر 2019 در مرکزی چین در شهر ووهان یک شهرستان در حدود 11 میلیون نفر است. این ویروس در خانواده از عوامل بیماری زا که باعث آنفلوآنزا و سارس (سندرم حاد تنفسی).

شایع ترین علائم COVID-19 تب و سرفه و مشکل در تنفس ، اگر چه محققان چینی اشاره کرده اند که علائم دیگری مانند خستگی و اسهال و درد قفسه سینه و سردرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد coronavirus task force on Jan. 29 برای نظارت و مبارزه با ویروس. نیروی کار شده جلسه روزانه. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد Jan. 31 اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در ایالات متحده فقط یک روز پس از سازمان بهداشت جهانی تصمیم به اعلام COVID-19 شیوع بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز به حالت تعلیق سفر از چین به ایالات متحده است.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im