مغلوب ساختن پیشی جستن را فراموش کرده گاندی بنابراین در اینجا چیزی است که آنها به او

احمدآباد: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شکل بزرگ در اولین روز از سفر خود به دوست خود نارندرا کشور در روز دوشنبه. در هر فرصت—در آستانه-از-دیدار توییتهایی و در طول سخنرانی خود در Motera ورزشگاه—او هرگز نتوانست به ذکر میزبان خود را که مجازات اخلاق کار او ستایش nauseum آگهی.

به گاندی آشرام آن زمان آمد برای نوشتن یک پیام به خوبی در کتاب رکورد آنها وجود دارد. “به دوستان من نخست وزیر مودی” او نوشت. “با تشکر از شما برای این سایت بازدید فوق العاده.”

صبر کنید جایی که گاندی ؟ چندی بعد تعداد زیادی از ابرو مطرح شد در توییتر که رئیس جمهور آمریکا هیچ اشاره ای مهاتما گاندی است.

به ناچار مقایسه ساخته شده بودند و به ناروا را سلف, باراک اوباما, که بیش از حد در نظر گرفته شد به یک گاندی مکان زیارتی زمانی که او بازدید کرده و در سال 2010.

اوباما در بازدید از مانی Bhavan جایی که گاندی مورد استفاده قرار گیرد به ماندن در حالی که در بمبئی. پس از آن رئیس جمهور نوشت: در بازدید از کتاب: “من پر از امید و الهام به من امتیاز به این عهد به گاندی زندگی است. او یک قهرمان است و نه فقط به هند بلکه برای جهان است.”

پنج سال بعد در ژانویه 2015 پس از بازدید از راج Ghat در دهلی اوباما نوشت: “آنچه که دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور گفت: پس از آن باقی مانده است. روح گاندی بسیار زنده در هند امروز. و آن باقی مانده است یک هدیه بزرگ برای جهان است. ممکن است ما همیشه زنده در روح عشق و صلح در میان تمام مردم و ملل.”

“فرق نمی توان انکارش ایم” کنگره رهبر Manish Tewari.

سابق تریپورا MLA, Tapas دی توییتی “به جای آقای رئیس جمهور realDonaldTrump ابراز عشق خود را به @narendramodi.”

نه همه توییتهایی حدود مغلوب ساختن پیشی جستن گاندی شد. در توییتر کاربر مارتین یوسف (@martinjmsw1) متوجه او كوچكتر است ،

“رئیس جمهور تهمت نظرات در بازدید کننده کتاب Sabarmati آشرام. حروف یا باید در حروف بزرگ یا حروف کوچک اما او با استفاده از به طور تصادفی مخلوط سرمایه در نوشتن. آن شناخته شده StudlyCaps. او باید خود را تکرار دبیرستان کلاس های دستور زبان.”

بنابراین در یک بی خبر بخشد تهمت استعداد بود تعدادی از گاندی یادگاری به عنوان نشانه ای از سفر خود به احمدآباد. در اینجا چیزی است که نسبت ناروا داده شد:

1. سه میمون تندیس
یک سنگ مرمر بدل از “three wise monkeys’ مجسمه سازی با استعداد به پدر ملت توسط ژاپنی راهب راه بازگشت در سال 1933. دادن آن به او نارندرا نخست وزیر در زمان درد به توضیح به تهمت چه “three wise monkeys” نشان داده شده است.

2. گاندی حکاکی طلسم
امانت از Sabarmati آشرام استعداد گاندی حکاکی طلسم که پدر ملت نوشت: در ماه اوت سال 1947 با اصرار مردم در زندگی همیشه به یاد چهره فقیرترین فقرا
پیام طلسم است: “هر زمان که شما در شک هستند و یا زمانی که خود بیش از حد می شود به یاد چهره فقیرترین و ضعیف ترین مرد/زن آنها ممکن است شما را دیده اند و از خودتان بپرسید اگر در این مرحله شما تامل است که رفتن را از هر گونه استفاده به او/او.
“آن را منجر به سواراج برای گرسنه و معنوی میلیون ها گرسنه? سپس خود را ذوب خواهد شد.”
3. زندگینامه گاندی
یک نسخه ویژه از گاندی زندگینامه جزئیات سفر خود را به جوهر حقیقت است. آن را با عنوان “داستان من آزمایش با حقیقت’.

4. یک طرح مداد
یک مداد نقاشی از یک عکس نادر از مهاتما هنگامی که او بیرون آمدن 10 خیابان داونینگ. روکشی در یک قاب منحصر به فرد طرح مداد دوباره از نادر استودیو عکس گاندی که گرفته شده بود در لندن در درخواست از پروردگار ایروین در سال 1931.

5. یک charkha
ریاست جمهوری و شوهر بودند مفتون گاندی ‘charkha’ که مرکز جاذبه Sabarmati آشرام. یک کپی از آن بود که استعداد آنها را توسط آشرام. یک آشرام اهل بیت توضیح داده شده به بازدید از بزرگان و چگونه charkha کار می کند.زن و شوهر بودند wonderstruck گفته شود که نخ بافته شده در charkha قوی تر می شود با هر چرخش آن است.

6. Handspun khesh
این Sabarmati آشرام حفظ و یادبود اعتماد استعداد تهمت و Melania سه handspun khesh (نوعی پارچه) ساخته شده khadi بود که با الهام از یک ساری از گاندی همسر Kasturba گاندی.

7. یک جزوه khadi
این شامل 150 نقل قول ماهاتما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im