مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اواخر جمعه به اطلاع کنگره که او در نظر دارد برای حذف وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick.

“این بسیار حیاتی است که من با کمال اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرسان به طور کلی.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نامه ای فرستاده اواخر سهشنبه به مجلس نانسی پلوسی. “این است که دیگر مورد با توجه به این بازرس کل.”

اخراج موثر است در 30 روز با توجه به نامه ای بود که اولین گزارش در مورد تصمیم گیری. مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره نمی کند Linick نام در نامه خود.

Linick یک اوباما منصوب خدمت کرده بود در این نقش از سال 2013. قبلا او به عنوان اولین بازرس کل آژانس مالی مسکن فدرال. قبل از آن او تحت نظارت موارد تقلب در وزارت دادگستری.

Linick دفتر بررسی وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در استفاده از ایمیل سرور در سال 2016. یک مارس 2016 گزارش (pdf) به این نتیجه رسیدند که کلینتون در حال نقض قوانین فدرال اما همچنین اشاره کرد که وجود دارد “سیستمیک ضعف” ساخته شده و هشت توصیه به وزارت خارجه در آن زمان است.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه تایید کرد Linick را اخراج و گفت که سفیر Stephen Akard جایگزین خواهد شد Linick در یک اقدام ظرفیت.

“در سپتامبر. 11, 2019, سفیر Akard تایید شد توسط سنا, 90-2, به رهبری گروه را از ماموریت های خارجی و ما مشتاقانه منتظر به او منجر دفتر بازرس کل” این سخنگو در بیانیه ای گفت: به رسانه ها.

گروه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر بیشتر.

Akard قبلا یک شغل افسر خدمات خارجی با وزارت خارجه برگزاری موقعیت های مختلف از جمله خدمت به عنوان دستیار ویژه وزیر امور خارجه کالین پاول در دبیرخانه اجرایی; به عنوان یک افسر سیاسی و به طور کلی خدمات مسئول در سفارت آمریکا در بروکسل بلژیک و به عنوان یک افسر کنسولی در U. s. Consulate General in Mumbai.

بلافاصله قبل از نقش خود به عنوان مدیر وزارت امور خارجه ایران و ماموریت های او در نقش های مختلف در ایندیانا اقتصادی شرکت توسعه و خدمت به عنوان ارشد امور خارجی مشاور فرمانداران میچ Daniels مایک پنس و اریک هولکوم.

در مارس تهمت اخراج مایکل اتکینسون بازرس کل برای جامعه اطلاعاتی (ICIG) که به کار گرفته ناشناس whistleblower شکایت که باعث خانه دموکراتیک به رهبری, استیضاح پرس و جو در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور همچنین حذف گلن خوب به عنوان بازرس کل وزارت دفاع پس از جریمه منصوب شد منجر به یک ناظر کمیته نظارت بر نحوه 2.2 تریلیون دلار CCP (دیروز) ویروس امداد بسته شده بود به سر برد.

در مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که نامزد جیسون وایدا به دائمی بازرس کل به وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) برای پر کردن وظایف است که کریستی گریم HHS اصلی معاون بازرس کل که تا به حال اجرا شده است و دفتر از ژانویه تاکنون است. او در اوایل ماه آوریل منتشر شد گزارش (pdf) که گفت: وجود کمبود منابع و تست در بیمارستان.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد متهم Grimm گزارش به عنوان یک “جعلی پرونده” در بیانیه ای در توییتر. او همچنین به یافته های این گزارش را “اشتباه” در کاخ سفید جلسه توجیهی در CCP ویروس.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de