مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی مقام اطلاعاتی که تا به حال کلید استیضاح نقش

YOU'RE FIRED. President Donald Trump answers questions in the press briefing room with members of the White House Coronavirus Task Force April 3, 2020 in Washington, DC. Photo by Win McNamee/Getty Images/AFP

شما در حال از کار اخراج شدند. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به سوالات در نشست خبری با اعضای کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی آوریل 3 سال 2020 در واشنگتن, DC. عکس برنده McNamee/گتی ایماژ/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد جمعه, آوریل 3 او شلیک ارشد هوش رسمی بود که نقش محوری در این شکایت در ماه اوت گذشته که موجب استیضاح محاکمه از ایران.

در نامه ای به کمیته اطلاعات مجلس سنا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال از دست رفته اعتماد به نفس در مایکل اتکینسون, مستقل, بازرس کل گسترده علیه.

اتکینسون بررسی و منتقل ناشناس whistle-blower شکایت در ماه اوت که ادعا شده که تهمت بود به دنبال شخصی و سیاسی به نفع از اوکراین در نقض قانون ایالات متحده.

شکایت مبنایی برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دیدم که او را از طریق یک محاکمه تاریخی برای حذف در سنا در ماه ژانویه است.

رئیس جمهور متهم شده بود با برگزاری رسمی کمک های نظامی به اوکراین در ازای کیف کمک به لام او انتظار می رود تا سال 2020 انتخابات دشمن دموکرات جو بایدن.

پس از تصمیم گیری شکایت کرده بود شایستگی اتکینسون 55 ساله و کهنه کار دولت وکیل فرستاده آن را به وزارت دادگستری و کنگره تنظیم کردن استیضاح بررسی است.

اتکینسون و سپس شهادت در یک بسته شنوایی از خانه هوش کمیته بررسی این اتهامات در زمانی که کاخ سفید به دنبال جلوگیری از دیگر مقامات دولت از دادن مدارک.

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد نه گناه توسط جمهوریخواهان کنترل سنا در اوایل فوریه.

او سپس سوار بر یک کمپین به زور از دفتر تعدادی از مقامات در کاخ سفید وزارت امور خارجه و پنتاگون که همکاری با پروب.

اتکینسون که تهمت منصوب به پست خود در سال 2018 شد درک به رئیس جمهور نشود.

“این بسیار حیاتی است که من با کمال اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرسان طور کلی” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در نامه ای به دو سناتور در کمیته اطلاعات ریچارد با مته سوراخ کردن و علامت گذاری وارنر.

“این است که دیگر مورد با توجه به این بازرس کل” او گفت: بدون توضیح داد که چرا.

وارنر یک دموکرات لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن برای آنچه که او به نام “تلاش های جاری برای سیاسی این کشور سازمان های اطلاعاتی.”

“در میان اضطراری ملی است و بی وجدانی است که رئیس جمهور یک بار دیگر در تلاش برای تضعیف یکپارچگی جامعه اطلاعاتی با شلیک دیگری یک مقام اطلاعاتی به سادگی برای انجام کار خود را,” او نوشت.

“این کار از جامعه اطلاعاتی شده است هرگز در مورد وفاداری به یک فرد آن را در مورد نگه داشتن همه ما را از کسانی که مایل به کشور ما آسیب برساند.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de