مغلوب ساختن پیشی جستن پر کردن ذخیره نفت استراتژیک برای کاهش فشار بر نفت خام

اولین 23 میلیون بشکه اجاره به نگه داشتن نفت ایالات متحده در جریان

U. s. Department of Energy (DOE) اعلام کرد که در حال حاضر مذاکره با آمریکا 9 نفت-صنعت و شرکت ها برای ذخیره 23 میلیون بشکه نفت خام آمریکا در ذخیره نفت استراتژیک (SPR) امکانات. صنعت نفت شده است به شدت تحت تاثیر کاهش تقاضا با توجه به CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

جوایز اولین گام در سازمان حفاظت محیط زیست طرح برای پر کردن SPR به عنوان دستور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. حدود 23 میلیون بشکه نفت خام ظرفیت خواهد بود استیجاری در تمام چهار body spirals & twister rings سایت. SPR در حال حاضر شامل 635 میلیون بشکه (MMB) از نفت خام با جدا سازی غار برای شیرین (کم گوگرد 250 MMB) و ترش (بالاتر-گوگرد 385 MMB) نفت خام. در مقايسه با مجموع ظرفیت SPR است 713.5 میلیون بشکه.

با توجه به بیانیه ای توسط سازمان حفاظت محیط زیست بیشتر از نفت خام تامین خواهد شد تحویل به SPR در ماه های مه و ژوئن این سال اگر چه در اوایل تحویل در ماه آوریل امکان پذیر است. سازمان حفاظت محیط زیست گفت که اگر مذاکرات موفق “Awardees می توانید برنامه بازگشت نفت خود را تا مارس سال 2021 منهای مقدار کمی از روغن برای پوشش body spirals & twister rings هزینه های ذخیره سازی.” نه شرکت ها را ذخیره نفت از کوچک و متوسط و بزرگ آمریکایی تولید.

“زمانی که تولید نفت شما باید دو گزینه—شما هم از آن استفاده کنید و یا شما آن را ذخیره کنید. با اثرات ناشی از COVID-19 گیر ما شاهد یک کاهش در تقاضا به عنوان کشور ما با این نسخهها کار برای مهار این ویروس گفت:” وزیر انرژی دن Brouillette. “این است که چرا ظرفیت ذخیره سازی موجود در body spirals & twister rings بسیار مهم است. ارائه ذخیره سازی ما برای این شرکت های ایالات متحده کمک خواهد کرد که کاهش برخی از استرس در آمریکا, انرژی, صنعت و باور نکردنی آن نیروی کار است.”

سازمان حفاظت محیط زیست با صدور درخواست برای طرح در 2 آوریل به اجاره امکانات در body spirals & twister rings موقت به عنوان ظرفیت ذخیره سازی.

رایگان بازار نفت

اعلام شد که آمار و ارقام در آمریکا صنعت نفت هشدار داد در برابر سنگین دست مداخله در بازار را در قالب تولید سهمیه یا تعرفه ها. موسسه نفت آمریکا رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مایک Sommers گفت که ایالات متحده تولید شد کاهش ارگانیک در صورت کاهش تقاضا است. “در ایالات متحده شرایط بازار باید به رهبری ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان برای کاهش متحده تولید نفت به دیدار تاریخی قطره در تقاضا” او گفت:.

ذخایر استراتژیک برای زمان آشفته

بزرگترین اورژانس ذخیره نفت خام آمریکا ذخیره نفت استراتژیک (SPR) تاسیس شد پس از اواسط دهه 1970 برای حفاظت از ملت در برابر اختلال در عرضه محصولات نفتی و آن را همچنان به عنوان یک عامل بازدارنده به نفت embargoes. آن را نیز کمک ایالات متحده در انجام تعهدات خود به عنوان بخشی بین المللی انرژی برنامه و اتحاد و همچنین به عرضه نفت خام به پالایشگاه ها در مورد اختلال در عرضه مانند طوفان است.

“فدرال متعلق به سهام نفت ذخیره شده در زیر زمین غار نمک در چهار سایت در امتداد خط ساحلی خلیج مکزیک” با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست. “SPR نفت فروخته شده است رقابتی که رئیس جمهور می یابد به موجب شرایط مندرج در سیاست انرژی و حفاظت از محیط زیست عمل می کنند (EPCA) که فروش مورد نیاز است. چنین شرایطی تنها وجود سه بار اخیرا در ماه ژوئن سال 2011 زمانی که رئیس جمهور به کارگردانی فروش 30 میلیون بشکه نفت خام برای جبران اختلال در عرضه به دلیل ناآرامی ها در لیبی است.”

وزیر انرژی نیز مجاز به اجازه مبادلات نفت با نهادهای خارج از دولت فدرال مانند به دست آوردن اضافی نفت به سهولت عرضه بیش از حد مسائل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im