مغلوب ساختن پیشی جستن: Fauci ‘ساخته شده است بسیاری از اشتباهات” در طول همه گیر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراف کرد که کاخ سفید COVID-19 نیروی کار عضو Dr. Anthony Fauci “ساخته شده است بسیاری از اشتباهات” در چگونه او را به کار گرفته و این پیام در طول بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیده شد در پنج شنبه شب در یک مصاحبه در مورد چگونه تگزاس و فلوریدا در برخورد با موج در CCP (دیروز), ویروس, یک رمان coronavirus. در روزهای اخیر این کشورها همراه با دیگر جنوب شرقی و جنوب غربی متحده گزارش داده اند که افزایش قابل توجه موارد باعث خارجه به مقامات هشدار می دهند که خود را بازگشایی تلاش ممکن است متوقف شد.

“دکتر Fauci خوب است اما او ساخته شده بسیاری از اشتباهات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فردا نیوز, میزبان, Sean Hannity پس از او خواسته شد در مورد متحده است. “بسیاری از آنها گفت: آیا پوشیدن یک ماسک نمی پوشیدن ماسک” رئیس جمهور اضافه شده است. “در حال حاضر آنها می گویند پوشیدن ماسک. بسیاری از اشتباهات ساخته شد بسیاری از اشتباهات.”

رئیس جمهور بود و احتمالا مراجعه کننده به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه است که آن را برای افرادی توصیه می شود برای پوشیدن حفاظت از صورت در اوایل این بیماری همه گیر. در مارس آژانس معکوس دوره و ارشاد صادر شده است که مردم باید پوشیدن غیر ماسک پزشکی ،

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن بازدیدکننده داشته است بیمارستان والتر رید در روز شنبه به دیدار زخمی نیروهای او را به پوشیدن ماسک با توجه به نظرات در مصاحبه.

او افزود که به طور کلی 45 میلیون نفر در ایالات متحده آزمایش شده اند برای CCP ویروس و بسیاری از افراد بهبود یافته اند.

Epoch Times Photo
مردم با پوشیدن facemasks راه رفتن گذشته ایمنی و بهداشت دستورالعمل هیئت مدیره و یک رستوران در سانتا مونیکا اسکله که دوباره باز در ژوئن 25 بعد از بسته شدن بیش از سه ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در سانتا مونیکا کالیفرنیا در تاریخ 26 ژوئن سال 2020 است. (Frederic J. Brown/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

“ما در مواردی در همه جا. در بسیاری از موارد بلافاصله پس بهتر است آنها افرادی هستند که مردم آنها را sniffles و دو روز بعد آنها خوب هستند و آنها را بیمار برای شروع” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در طول همه گیر Fauci های دیرین رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شده است سریع به صدور هشدار در مورد گسترش ویروس و گفت که مستندات لازم هستند.

در مصاحبه با فایننشال تایمز, Fauci گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که 99 درصد از CCP ویروس موارد “بی ضرر” درست نیست.

“من در تلاش برای کشف کردن که در آن رئیس جمهور کردم که شماره” Fauci گفت: بار مالی. “آنچه که من فکر می کنم اتفاق افتاده است که کسی به او گفت که به طور کلی مرگ و میر در حدود 1 درصد است. و او تفسیر از این رو است که 99 درصد است نه یک مشکل زمانی که بدیهی است که چنین نیست.”

دکتر اضافه شده است که او را ندیده مغلوب ساختن پیشی جستن از اوایل ماه ژوئن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده رسما آغاز روند خروج از سازمان بهداشت جهانی (WHO) پس از سازمان ملل پذیرفته چند خطا در ارزیابی خود از این ویروس که سرچشمه در سرزمین اصلی چین در اواخر سال گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *