مغلوب ساختن پیشی جستن چشم بیشتر بودجه امداد برای کسب و کارهای کوچک ضربه COVID-19

به دنبال بیشتر تقویت امریکا را محاصره کسب و کارهای کوچک در میان همه گیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شنبه او را در نظر گرفتن افزایش بودجه امداد و اگر آنها را اجرا کنید.

“من بلافاصله درخواست کنگره برای پول بیشتر برای حمایت از کسب و کارهای کوچک تحت #PPPloan اگر پول اختصاص داده شده اجرا می شود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر با اشاره به چک حفاظت از برنامه است که بخشی از 2.2 تریلیون دلار امداد لایحه و در محل قرار داده برای کمک به شرکت های کوچک نگه داشتن کارگران و پرداخت صورتحساب در طول بیماری همه گیر.

آن را به کسب و کار وام های کم بهره و حدود 2.5 برابر آنها به طور متوسط ماهانه حقوق و دستمزد. وام خواهد شد به طور کامل و یا جزئی ببخشند اگر کسب و کار نشان می دهد که پول مورد استفاده قرار گرفت برای حفظ و یا rehire کارکنان و پرداخت برخی از هزینه های سربار از طریق ژوئن 30.

“حدود 350 میلیارد دلار وام در دسترس خواهد بود به کسب و کارهای کوچک از جمله مالکان تنها. این وام ها تا 100 درصد بخشایش به عنوان طولانی به عنوان کارفرمایان نگه دارید پرداخت خود کارگران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مارس 2 جلسه یک روز جلوتر از برنامه راه اندازی.

“من به مراقبت از کارگران خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

Epoch Times Photo
یک کارگر نشسته در خالی هدیه فروشگاه در شهر نیویورک چینی در فوریه. 13, 2020. گروه خدمات کسب و کار کوچک در نیویورک گزارش داد در آن زمان که درآمد در حال حاضر 40 درصد در محله چینی ها با توجه به CCP ویروس نگرانی. (اسپنسر پلات/گتی ایماژ)

اما طرح امداد به صخره برخورد شروع جمعه به عنوان صدها نفر از هزاران نفر در تلاش برای درخواست به شدت مورد نیاز وام. بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک زد به اداری و یا فنی موانع.

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin که نقش محوری در شکل دادن به بسته امداد گفت: در یک صدای جیر جیر جمعه که بیش از 1.8 میلیارد شده است اختصاص داده شده توسط اداره کسب و کار کوچک (SBA) و بانک های بزرگ هم در حال حرکت بودند پیش با پردازش بودجه.

بانک مرکزی امریکا به تنهایی و گفت: 75,000 کسب و کارهای کوچک برای اعمال کرده بود 7 میلیارد دلار در وام.

هنگامی که بانک دسته نرم افزار آن می رود به SBA که گفت: بعد از ظهر جمعه که آن را تا به حال مورد تایید بیش از 12,460 وام به ارزش $3.9 میلیارد دلار است. اما معلوم بود چقدر اگر هر گونه پول تا به حال در واقع فرستاده شده به کسب و کار.

Epoch Times Photo
وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت با خبرنگاران در خارج از کاخ سفید در واشنگتن در 13 مارس سال 2020 است. (جیم واتسون/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

برخی از کسب و کار خود را یافت بانک نیست و در عین حال آماده به قبول برنامه های کاربردی و زمانی که آنها سعی کردند یکی دیگر از بانک به آنها گفته شد که تنها تاسیس مشتریان بودند که پذیرفته شده است.

“ما می دانیم که وجود خواهد داشت چالش های موجود در فرایند” گفت: SBA مدیر Jovita کررنزا در مارس 2 جلسه. “ما مهم ترین هدف این است که اجازه می دهد تا کسب و کارهای کوچک برای حفظ کارکنان خود را در هیئت مدیره خود را حفظ کسب و کار مناسب از طریق این بی سابقه اختلال.”

زمان خواهد شد بگویید که آیا پرداخت خواهد گرفت کارآمد به اندازه کافی برای کمک به کسب و کار دفع سقوط.

“این دولت معتقد است از صمیم قلب است که اگر شما یک کسب و کار کوچک شما بخش مهمی از پارچه اقتصادی این کشور و زنده ماندن خود را مهم اقتصادی و رفاه کارکنان خود را” کررنزا گفت.

دیگر تلاش های در حال انجام برای حمایت از امریکا کسب و کارهای کوچک در میان شیوع حزب کمونیست چین (CCP), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

فدرال رزرو گفت: در 23 مارس به زودی آن را اعلام خواهد کرد “خیابان اصلی وام کسب و کار برنامه” که در آن گفت: تکمیل خواهد SBA تلاش برای نگه داشتن کسب و کارهای کوچک زنده است.

جزئیات فدرال رزرو در برنامه باقی می ماند مشخص نیست اما جو Brusuelas اقتصاددان ارشد در RSM یک مشاوره متمرکز در وسط بازار کسب و کار در شیکاگو گفت Inc. که او انتظار دارد که این برنامه را دریافت حداقل 100 میلیارد دلار بودجه اولیه و عرضه می تواند به $1 تریلیون دلار در وام های جدید برای کارهای شرکت.

بانک فدرال رزرو بوستون جمهور اریک Rosengren گفته بلومبرگ در مارس 1 رول کردن از خیابان اصلی برنامه اعطای وام هنوز هم ممکن است “یکی دیگر از زن و شوهر” از هفته دور.

Eric S. Rosengren
بانک فدرال رزرو بوستون رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Eric S. Rosengren صحبت می کند در یک کنفرانس در نیویورک در آوریل 17, 2013. (ایسنا/کیت بدفورد/فایل عکس)

“این پیچیده تسهیلات مناسب دامنه,” او گفت: خروجی در یک مصاحبه. “ما در حال انجام این امکانات به همان سرعتی که ما می توانیم و مانند هر سازمان ما در حال برخورد با بسیاری از مردم که در حال کار از راه دور از خانه.”

در متن سخنان Rosengren تحویل در یک رویداد آنلاین مارس 1 به میزبانی بوستون اتاق بازرگانی گفت: بیشتر وجود دارد که باید انجام شود برای جلوگیری از عواقب این بیماری همه گیر.

“ما باید همچنان به انطباق به عنوان بحران حاصل با توجه مداوم به وضع اسفناک کارگران که بوده یا خواهد بود گذاشته,” او گفت:.

“ما نیاز به حمایت از کارگران که نگه داشتن ما سازمان ها و کسانی که به ما تکیه می کنند (مانند فروشگاه های مواد غذایی, حمل و نقل, شبکه, و البته بهداشت و درمان) به بالا و در حال اجرا است. و ما باید جزر و مد بیش از کارگران و کسب و کار است که تقاضا خشک در حالی که” Rosengren گفت.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im