مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز تمایل به تعمیق دفاع روابط با هند

احمدآباد: هند و آمریکا متعهد به دفاع از مردم خود را از رادیکال اسلامی تروریسم حل و فصل به طور قابل توجهی گسترش دفاع روابط و در حال کار بر روی یک “فوق العاده” تجارت ایران گفت: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه در حالی که تصریح می کند که کشور خود را “عاشق” و “وفادار” به هند است.

پرداختن به یک جمعیت بزرگ در ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد در Motera ورزشگاه در اینجا رئیس جمهور ایالات متحده به همراه همسرش, Melania و نارندرا نخست وزیر صحبت در مورد بزرگ هند در سنت استقبال از آزادی فردی و حکومت قانون و کرامت هر انسان و در جایی که مردم پرستش side-by-side در هماهنگی.
در نخستین دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن بود که با استقبال مودی در هنگام ورود خود را در اینجا گفت: کشور باقی خواهد ماند “وفادار” از هند و نام نخست وزیر یک استثنایی “رهبر” که روز و شب برای کشور است.
“هند و آمریکا متعهد به مبارزه با تروریست ها و ایدئولوژی خود را; همین دلیل است که دولت من در حال همکاری با پاکستان برای سرکوب گروه های تروریستی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حضور خانواده اش –دختر, Ivanka پسر در قانون Jared کوشنر– و برنج از دولت او.
“ما همیشه وفادار بود و وفادار هند است. با تشکر از شما برای دیدنی خوش آمدید,” او اضافه شده است.
او همچنین اعلام کرد که دو کشور شرکت خواهد شد تا دفاع معاملات به ارزش 3 میلیارد تومان در روز سه شنبه و که ما را تبدیل به هند برتر دفاع شریک است.
“هند و ما باید طبیعی و ماندگار, دوستی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به جمعیت تشویق.
“ما به سرعت احیای ما اتحاد در سراسر جهان,” او گفت:.
مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هر دو کشور در حال کار بر روی یک “فوق العاده تجارت” مقابله و مشاهده شده است که مودی است “سخت مذاکره”.
رئیس جمهور ایالات متحده نیز نشانه رفته ستایش در مودی گفت: نخست وزیر یک “اثبات” از آنچه در هند می توانید با کار سخت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مراجعه کننده به او فروتن پس زمینه به عنوان یک چای-فروشنده بود که کشتیها در سال 2019 Lok سبها نظر سنجی.
در بخشی مودی استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن به “بزرگترین دموکراسی” و گفت: “تاریخ جدید” بود که ایجاد شده است.
مودی همچنین ستایش تهمت رهبری در مهار تروریسم است.
مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان بزرگترین اقتصاد هند می دهد امید برای همه بشریت است و تبدیل به یک غول اقتصادی.
“تفاوت وجود دارد میان یک ملت افزایش می یابد که با اجبار و یکی که بالا می رود با تنظیم آن مردم — که در هند است. هند و ایالات متحده باید طبیعی و ماندگار, دوستی,” او گفت:.
او همچنین لمس کردن در هند تنوع فرهنگی و ثروت او به عنوان برجسته موفقیت آن فیلم های پرفروش مانند DDLJ (Dilwale Dulhania Le Jayenge) و Sholay و ورزشی آیکون مانند Sachin Tedulkar و Virat Kohli.
او برجسته رونق در اقتصاد آمریکا تحت ریاست جمهوری خود و افزود که هند به زودی به بزرگترین طبقه متوسط به عنوان آن را از بین بردن فقر شدید در در 10 سال آینده.
در بخشی مودی گفت: روابط میان هند و ایالات متحده دیگر فقط یکی دیگر از همکاری اما لمس کرده اند به مراتب بیشتر بوده است.
استقبال از مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “تاریخ جدید” است که ایجاد شده است.
سفر رئیس جمهور تهمت به هند با خانواده اش نشان می دهد که روابط قوی بین هند و آمریکا گفت: مودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im