مغلوب ساختن پیشی جستن اهدا سه ماهه 4 حقوق و دستمزد به کمک Coronavirus امداد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اهدا خواهد شد یک چهارم از حقوق و دستمزد سالانه خود به منظور کمک به مبارزه با کروناویروس با توجه به توییتر ارسال از کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام.

در این پست در سه شنبه 2 مارس گریشام نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن “تعهد به کمک مالی حقوق و دستمزد خود را در حالی که در دفتر.” وی در ادامه اظهار داشت که این عمل یک راه بیشتر افتخار وعده خود به مردم آمریکا برای حفاظت از آنها.

گریشام نوشت که اهدا خواهد شد که از پرداخت دریافت کرد در سه ماهه آخر سال 2019 با توجه به صدای جیر جیر. این پول خواهد شد رفتن به وزارت بهداشت و خدمات انسانی به منظور “برای حمایت از تلاش های در حال انجام برای مقابله با, شامل, و مبارزه با کروناویروس.”

تهمت بود پرداخت حدود $400 ، 000 نفر در سال 2019 و با توجه به تصویر موجود در صدای جیر جیر از دبیر مطبوعاتی کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا کرده بود در یک بررسی برای $100,000.

در طول زمان خود را در اتاق تهمت اهدا کرده است خود را در سه ماهه ریاست جمهوری دستمزد به علل مختلف و ادارات دولتی مانند آمریکا امنیت حمل و نقل و جانباز امور و همچنین سازمان های مختلف در تلاش برای مبارزه با میزان بالایی از اظهار بحران است. گریشام اظهار داشت که در زمان خود به عنوان رئیس جمهور او اهدا کرده بودند و بیش از $1 میلیون دلار با توجه به یک صدای جیر جیر در ماه نوامبر.

بسیاری از سازمان های دیگر است که تهمت بود اهدا حقوق و دستمزد خود بودند از خدمات پارک های ملی ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش اداره کسب و کار کوچک, موسسه ملی بهداشت ایالات متحده وزارت کشاورزی و وزارت بهداشت و خدمات انسانی گریشام اضافه شده است.

هیل گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه متمم بودجه درخواست برای $2.5 میلیارد دلار به عنوان پول اضافی برای مبارزه با کروناویروس اما آمریکا گفت: این مقدار کافی است. اخبار خروجی ذکر یک منبع ناشناس گفته که نهایی بودجه برای مبارزه با کروناویروس احتمالا بین 6 میلیارد دلار و 8 میلیارد دلار اگر چه وجود دارد خواهد بود یک رای در مقدار اختصاص داده شده است.

همچنین در ماه نوامبر یک مقام کاخ سفید اعلام کرد که برنده خواهد بود اهدای خود را در سه ماهه سوم حقوق و دستمزد به منظور مبارزه با مواد مخدر بیماری همه گیر. 100.000 دلار خواهد بود پرداخت شده به دفتر معاون وزیر بهداشت ،

با توجه به کاخ سفید وجوه اهدا می شود به “ادامه در جریان مبارزه با مواد مخدر بحران است.”

از NTD اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im