مغلوب ساختن پیشی جستن اعزام اورژانس جهانی همه گیر مرگ و میر افزایش

TRUMP ON THE VIRUS. US President Donald Trump speaks during the daily briefing on the novel coronavirus, COVID-19, at the White House on March 22, 2020, in Washington, DC. Photo by Eric Baradat/AFP

مغلوب ساختن پیشی جستن در ویروس. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در کاخ سفید در مارس 22, 2020, در واشنگتن, DC. عکس ها توسط اریک Baradat/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داد هزاران نفر از اورژانس بیمارستان تخت راه اندازی در آمریکا coronavirus نقاط اما از یک تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی سقوط کرد که همه گیر مرگ و میر افزایش یافت و در سراسر جهان است.

کشنده, زندان, شورش در کلمبیا باعث نگرانی بیش از این ویروس برجسته تعمیق حس وحشت در سراسر جهان به عنوان بی سابقه دولت در مهار تلاش های شکست خورده اند.

شمار تلفات ناشی از این ویروس تا رسید به بیش از 14,400 به گفته خبرگزاری فرانسه شمارش با اروپا کانون اما وضعیت بدتر از جزایر اقیانوس آرام به آفریقا و ایالات متحده است.

“ما در جنگ حس واقعی ما در جنگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به او دستور داد اضطراری ایستگاه های پزشکی با 4000 تخت مستقر می شود به کالیفرنیا و دیگر بدترین آمار مناطق.

بیش از یک سوم از آمریکایی ها تحت اشکال مختلف مستند از جمله در نیویورک و شیکاگو و لس آنجلس اما تعدادی از عفونت در ایالات متحده همچنان به صعود. (بخوانید: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده در بالای شیوع به عنوان آن را خاموش بزرگترین شهرستانها)

برجسته ناامیدی در داخل به بزرگترین اقتصاد جهان شهردار نیویورک گفت: شهرستان او فقط 10 روز دور از در حال اجرا از هواکش.

و یک تریلیون دلار سنا پیشنهاد برای احیای اقتصاد آمریکا سقوط کرد و روز شنبه پس از دریافت صفر حمایت از دموکرات ها بیشتر traumatising سرمایه گذاران که در حال تماشای بازارهای سهام implode در سراسر جهان است.\

رکود بزرگ ترس

بازار در آسیا آغاز شد و در روز دوشنبه 23 مارس در قرمز به عنوان آنها جذب ما شکست خورده محرک تلاش و رگبار گلوله از دیگر اخبار بد از سراسر جهان بیش از آخر هفته.

“این بزرگترین شوک اقتصادی ملت ما مواجه شده است و در نسل” نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: او به عنوان هشدار به همه گیر می تواند منجر به یک بحران شبیه به دهه 1930 رکود بزرگ.

در اروپا به یونان تحمیل ملی مستند و آلمان ممنوع تجمعات بیش از دو نفر است.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را به قرنطینه رفت در خانه پس از درمان توسط یک پزشک بود که پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

ایتالیا و جهان-بدترین و میر از این بیماری همه گیر نزدیک 5,500 با یکی دیگر از 651 مرگ و میر گزارش روز یکشنبه یک روز پس از آن پیشی گرفتن چین با بیشترین تعداد مرگ و میر.

LOOKING FOR JOBS. Hundreds of people queue outside an Australian government welfare centre, Centrelink, in Melbourne on March 23, 2020, as jobless Australians flooded unemployment offices around the country. Photo by William West/AFP

به دنبال شغل. صدها نفر از مردم صف خارج استرالیا, دولت رفاه, مرکز Centrelink در ملبورن در 23 مارس سال 2020 به عنوان بیکاری استرالیا آب گرفتگی بیکاری دفاتر در سراسر کشور است. عکس های ویلیام غرب/AFP

پاپ درخواست

پلیس گشت خلوت خیابان های رم در حالی که چک انجام شد در سواحل ایتالیا پس از مقامات محلی شکایت مردم هجوم انزوا سفارشات با ابتلا به برخی از زمان در خورشید است.

در هفتگی خود نماز, به صورت آنلاین برای جلوگیری از جذب جمعیت پاپ خواست همه ایتالیایی ها به دنبال انزوا اقدامات “برای همه ما است.”

نخست وزیر اسپانیا گفت: او از مجلس به تمدید 15 روزه وضعیت اضطراری که بارها مردم را از خروج از خانه مگر اینکه مطلقا ضروری است تا آوریل 11.

کشور از ثبت نزدیک به 400 جدید مرگ و میر یکشنبه آوردن مجموع به 1,720, پیشنهاد مستند بود شکست موثر باشد. ستاره اپرا Placido Domingo گفت که او تا به حال آزمایش مثبت است.

ساکنان در سراسر فرانسه که در آن مرگ و میر شروع به پریدن کرد به 562 باقی مانده بسته در خانه های خود.

یک حکومت نظامی تحمیل شد در برخی از مناطق و شهردار پاریس به نام برای حتی بیشتر شدید سلول اقدامات در یک شهر تحت مستند.

بریتانیا رشد شاخص نسبت به اقدامات مشابه به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون هشدار داد این کشور یک زن و شوهر از هفته پشت ثبت نام اعداد مشابه به ایتالیا.

اخلاقی بار

به عنوان همه گیر را تحت الشعاع بیمارستان و پزشکان نیاز به سرعت اولویت بندی بیماران بر اساس شانس خود را از بقا تحمیل بزرگ اخلاقی بار.

“ما به دارو به درمان مردم است. نه به انتخاب در مورد که می تواند زندگی می کنند” گفت: فیلیپ Devos, یک متخصص بیهوشی در بلژیک.

ویروس پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته پس از اول شناسایی شده در بازار که به فروش حیوانات وحشی برای مصرف انسان در مرکز شهر ووهان.

چین پس از به دنبال ایجاد شک و تردید در مورد اینکه آیا ویروس شروع در ووهان در حالی که تصویر خود را به عنوان یک ناجی در مبارزه جهانی و در نقش یک مدل برای قرنطينه.

چین روز دوشنبه گزارش جدید محلی مورد از این ویروس اما تایید کرد یکی دیگر از 39 عفونت از خارج از کشور.

اما پکن رهبران کمونیست نیز انتقاد شده است در خانه و خارج از کشور برای درک عدم شفافیت به ویژه در آغاز شیوع بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در میان کسانی که منتقدان و خشم چین با نام تجاری آن “چینی virus”.

او روز یکشنبه شکایت دوباره در مورد فقدان اطلاعات و شفافیت از پکن است.

“آنها باید به ما گفته اند در مورد این” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من کمی ناراحت با چین است. من با شما صادق باشد.”

موج دوم

وجود ترس در سراسر آسیا از “وارداتی” موارد از اروپا و دیگر نقاط.

تایلند گزارش بالاترین روزانه افزایش موارد در روز یکشنبه در نظر گرفتن مجموع آن به حدود 600.

سنگاپور و هنگ کنگ و مالزی نیز گزارش سنبله پس از شماره تا به حال plateaued زودتر باعث تشدید در قرنطینه تلاش ها و محدودیت های مسافرتی.

نیوزیلند هنوز به ضربه سخت اما روز دوشنبه نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام کرد چهار هفته lockdown برای جلوگیری از اروپا-style بحران است.

“بدترین سناریو این است که به سادگی غیر قابل تحمل” protocol wine studio گفت. “این امر نشان دهنده بزرگترین از دست دادن نیوزیلند زندگی در تاریخ ما و من نمی خواهد که فرصت است.”

المپیک به تعویق افتادن

قوی ترین سیگنال های پدید آمده در روز دوشنبه که توکیو بازی های المپیک, میله میله برای شروع در ماه جولای خواهد بود به تعویق افتاد.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: به تعویق انداختن این بازی ها ممکن است تبدیل به “اجتناب ناپذیر” در حالی که کانادا کمیته ملی المپیک گفت: آن را نمی خواهد ارسال ورزشکاران اگر آنها برگزار شد در این تابستان.

و استرالیا کمیته ملی المپیک گفت: ورزشکاران برای آماده شدن برای یک شمال-نیمکره های المپیک تابستانی 2021.

“روشن است این بازی ها نمی تواند برگزار می شود در ماه جولای” استرالیا chef de ماموریت ایان Chesterman گفت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im