مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر عفو راجر سنگ روز به زندان روش های تاریخ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: او با توجه به عفو برای راجر سنگ است که در تنظیم گزارش به زندان در هفته آینده گفت: دیرین خود را شریک و مشاور سابق درمان شده بود “ناعادلانه.”

“من به دنبال آن” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: قبل از ترک کاخ سفید وقتی پرسید که آیا او را عفو سنگ. “من فکر می کنم راجر سنگ بسیار ناعادلانه درمان عنوان شد بسیاری از مردم است.”

“و در عین حال [سابق FBI کارگردان جیمز] Comey و همه این بچه ها در حال قدم زدن در اطراف از جمله بایدن و اوباما به این دلیل که ما آنها را به اتهام جاسوسی در مبارزات انتخاباتی. که بر این باور اند که یکی است؟,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در تعدادی از موارد سوخت حدس و گمان است که او ممکن است عفو و یا رفت و آمد حکم برای دیرین خود را مرتبط. او قبلا به اشتراک گذاشته یک صدای جیر جیر ارسال شده توسط سیاسی و اجتماعی مفسر لری Hendry گفت: “از آن زمان به #PardonRogerStone.”

قانون اساسی ایالات متحده کمک های مالی به رئیس جمهور قدرت اجرایی بخشش که اجازه می دهد تا او را به عفو جملات برای فدرال محکومیت های کیفری و یا اعطای عفو در قالب یک تخفیف از جمله بخشش جریمه و یا جبران و مهلت. یک عفو ریاست جمهوری مجموعه کنار مجازات فدرال محکومیت در حالی که یک تخفیف مجازات یک جمله می تواند به کاهش یک جمله یا کاملا یا تا حدی.

علاقه بیش از اینکه رئیس جمهور خواهد عفو سنگ رشد در هفته های اخیر پس از یک قاضی دادگاه منطقه دستور داد سنگ به گزارش به زندان در جولای 14. سنگ شده است طاقت فرسا خود را در گزینه های قانونی برای به تاخیر انداختن حکم او در میان CCP (دیروز) ویروس همه گیر و گفت که شروع این حکم در زمانی که همه گیر نشده به طور کامل فروکش خواهد بود یک خطر به سلامت خود را با توجه به سن و سال او و نامعلومی موجود وضعیت پزشکی است.

roger stone
راجر سنگ با همسرش, Nydia سنگ برگ دادگاه فدرال در واشنگتن در نوامبر. 15, 2019. (Julio کورتز/عکس از آسوشیتدپرس)

سنگ ظ اضطراری درخواست در روز سه شنبه درخواست یک دادگاه تجدید نظر به بلوک منطقه حکم دادگاه و اجازه او را به تسلیم شدن به اداره زندانها بازداشت در سپتامبر. 3.

در دادگاه تشکیل پرونده در روز پنج شنبه وزارت دادگستری (DOJ) گفت که اگر چه آنها مخالفت سنگ درخواست را به عقب براند تاریخ از خود تسلیم آن پشتیبانی منطقه تصمیم دادگاه نیاز به سنگ به گزارش به هفته آینده.

“[T]او در دادگاه بخش مستقل تصمیم به گسترش تجدیدنظرخواه خود تسلیم تاریخ 14 روز است که مناسب ورزش است که دادگاه تشخیص بر اساس کلیت حقیقی و حقوقی با شرایط ویژه داده تجدیدنظرخواه شکست برای برآوردن الزامات قانونی برای ادامه انتشار در انتظار تجدید نظر” DOJ وکلا نوشت: در پرونده.

دادستان کل ویلیام Barr گفت: او فکر کرد که قاضی را در صدور حکم از سنگ مناسب بود.

“من فکر می کنم دادستان بود صالح و من فکر می کنم حکم قاضی در نهایت به عادلانه بود” Barr گفت: ABC News در مصاحبه.

بار نیز وزن در بر حدس و گمان است که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است دخالت در این مورد گفت که “رئیس جمهور حق.”

“این یک قدرت منحصر به فرد است که رئيس جمهور است. و این قطعا چیزی است که متعهد است به قضاوت خود را. اما به من می گویند من احساس آن مناسب دادستان و من فکر کردم این حکم عادلانه بود,” او گفت:.

سنگ محکوم شد on Feb. 20 به سه سال و چهار ماه در زندان است. او محکوم شد و در نوامبر سال 2019 در تمام هفت فقره با او متهم بود از جمله انسداد شاهد دستکاری و اظهارات نادرست به کنگره است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de