مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به اعمال قرنطینه در نیویورک منطقه

قرنطينه ممکن است اعمال شده در نیویورک و نیوجرسی و قطعات, کانکتیکات, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه است.

بیش از 50 درصد از COVID-19 نفر در ایالات متحده در منطقه نیویورک. بسیاری از کسانی که در شهر نیویورک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: به عنوان او در سمت چپ خانه سفید است که برخی از مردم می خواهم برای دیدن نیویورک قرنطینه.

“من فکر کردن در مورد که در حال حاضر. ما ممکن است باید آن را انجام دهد اما این امکان وجود دارد مدتی امروز ما به شما یک قرنطینه—کوتاه مدت دو هفته در نیویورک احتمالا نیوجرسی بخش های خاصی از کانکتیکات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور با اشاره به تعدادی از نیویورک پرواز به فلوریدا که در کالیفرنیا ، ران DeSantis صادر اجباری قرنطینه برای افرادی که از نیویورک و یا نیوجرسی پس از رسیدن به فرودگاه به دلیل “هزاران نفر” که فرار ماندن در خانه ،

قرنطینه خواهد بود “اجرا,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور شد, پرواز به نورفولک ویرجینیا به حضور ارسال کردن مراسم USNS راحتی. نیروی دریایی آمریکا کشتی بود از رفتن به نیویورک برای کمک به در پاسخ به CCP ویروس.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین قبل از آن منتقل می شود در سراسر جهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد یک روز قبل از او با توجه به قرنطینه.

Epoch Times Photo
یک دکتر از SOMOS جامعه مراقبت های آماده برای تست یک بیمار در یک درایو از طریق مرکز آزمون به صورت COVID-19 در لیمن در برانکس شهر نیویورک در تاریخ 28 مارس سال 2020 است. مرکز افتتاح 23 مارس در لیمن, کالج, می توانید با آزمون و 500 نفر در هر روز برای CCP ویروس. (جان مور/گتی ایماژ)

“ما بسیار قوی در قرنطینه و در مردم ترک به خصوص برخی از کشورهای خاص و رفتن به کشورهای دیگر که در آن آنها کمتر از یک مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می شنود “به طور مداوم در مورد مردم ترک نیویورک و رفتن به فلوریدا” و اضافه کرد: “درک ما در حال بازی است.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به خبرنگاران گفت: در آلبانی بعد از ظهر روز شنبه که در او نیست صحبت با رئیس جمهور در مورد امکان قرنطینه.

مقامات دولتی را رد کرد تماس از کاخ سفید برای افرادی که در سمت چپ منطقه متروپولیتن نیویورک در دو هفته گذشته به قرنطینه خود را در هر کجا که هستند تا 14 روز سپری شده از زمانی که آنها در سمت چپ منطقه است.

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus نیروی کار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن در روز جمعه که تماس های ناشی از نگرانی در مورد این افراد است.

“آن را برای آنها را به طور داوطلبانه خود منزوی کردن و مراقبت از خود را از آنجا که ما احساس آنها می تواند در معرض و ما می خواستیم به آنها هشدار است که این نرخ در شهر نیویورک بودند بالا و در حال افزایش است و آنها احتمالا در معرض در طول برخی از زمان قرار گرفتن در معرض دوره قبل از کاهش تلاش های رفت و در” او گفت:.

پیش از آن در هفته Birx صحبت در مورد چگونه به مادر بزرگ خود را در زمان آنفولانزای اسپانیایی به خانه خود را هنگامی که او یک کودک بود. مادر بزرگ او را از آنفولانزا درگذشت.

فلوریدا تهدید است تا 60 روز در زندان و 500 دلار جریمه برای هر کسی که نقض 14 روز در قرنطینه اجباری برای مردم پرواز از نیویورک و نیوجرسی. تگزاس موظف مشابه قرنطینه برای نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات مسافران در حالی که در رود آیلند است که اجرای انزوا پروتکل توسط ردیابی خودرو ورود از نیویورک, در علاوه بر این به مردم در آینده در اتوبوس و قطار.

“من درک می کنم این است که یک اندازه” به لیبریا Gina Raimondo به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه, و اضافه کرد که این اقدام مورد نیاز بود چرا که شهر نیویورک و مناطق اطراف آن هستند “داغ منطقه و عفونت رای بالا رفتن سرسام آور است.”

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im