رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کاخ سفید coronavirus نیروی کار ادامه خواهد داد کار خود را در گیر با تمرکز بر واکسن و درمان, یک روز پس از ظاهر شدن به پشتیبانی از امکان آن را باد کردن عملیات خود را.

“از آنجا که این موفقیت نیروی کار خود ادامه خواهد داد و در به طور نامحدود با تمرکز بر ایمنی و باز کشور ما دوباره. ما ممکن است اضافه کردن یا تفریق مردم به آن به عنوان مناسب. نیروی کار نیز بسیار متمرکز واکسن & Therapeutics,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک سری از توییت.

روز سه شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر نیروی کار به خبرنگاران گفت: کاخ سفید ممکن است شروع به حرکت هماهنگی ایالات متحده در پاسخ به آژانس های فدرال در اواخر ماه مه.

“مایک پنس و نیروی کار باید انجام شود یک کار بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بعد از آن روز, پس از بازدید از یک ماسک کارخانه در آریزونا. “اما ما در حال حاضر به دنبال یک کمی از فرم های مختلف و فرم های ایمنی و باز کردن و ما باید گروه های مختلف احتمالا برای آن است.”

وقتی پرسیده شد که چرا کاخ سفید بود با توجه به سیم پیچ را وظیفه نیروی مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “از آنجا که ما نمی تواند نگه داشتن کشور ما بسته برای پنج سال آینده.”

خواست اگر او اعلام “ماموریت انجام شد” در مبارزه با کروناویروس تهمت گفت: “نه در همه. ماموریت انجام شده است هنگامی که آن را بیش از.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Anthony Fauci و دبورا Birx پزشکان که فرض مشخصات بالا در طول هفته های تلویزیونی در سراسر کشور اخبار جلسات باقی خواهد ماند و مشاوران پس از این گروه برچیده شد. Fauci آگهی های موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و Birx شد پاسخ هماهنگ برای نیروی کار.

بیش از 70 ، 000 نفر در ایالات متحده درگذشت از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است. آمریکا مرگ و میر است که بالاترین در جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد ممکن است ظهور مجدد این ویروس به عنوان متحده شل محدودیت در کسب و کار و زندگی اجتماعی است که با هدف مهار گسترش آن.

اما او گفت: “مردم کشور ما باید فکر می کنم از خود را به عنوان رزمندگان. ما باید برای باز کردن.”

دکتر دبورا Birx راست coronavirus نیروی کار هماهنگ و دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ادامه خواهد داد به توصیه دولت مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت. (اوان Vucci/آسوشیتد پرس)

مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس قرار داده شده پنس مسئول نیروی کار با حضور معاون اول رئیس جمهور به طور موثر مصرف بیش تابع از دولت وزیر بهداشت.

مسابقه به توسعه واکسن

پنس گفت: آنها شروع به بحث در مورد طرح انتقال با سازمان مدیریت اضطراری فدرال که نقش یک نقش در توزیع لوازم ضروری و مورد نیاز در سراسر کشور است.

سیاستمداران دموکرات و برخی از جمهوریخواهان انتقاد و تهمت برای بازی کردن تهدید و تشویق متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود را.

چند دموکرات ها در زمان به رسانه های اجتماعی در روز سه شنبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به نیروی کار با مریلند کنگره Steny Hoyer آن را “شرم آور کناره گیری از مسئولیت است.”

پنس گفت: خطوط روند برای عفونت در ایالات متحده در یک مثبت و البته که این کشور “می تواند در مکان های مختلف با اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است.”

دانشگاه واشنگتن با نفوذ موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در روز دوشنبه دو برابر آن در پیش بینی قبلی برای COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده, اما, گفت: آن را در حال حاضر پیش بینی این تعداد می تواند در مورد 135,000 در اوایل ماه اوت به عنوان محدودیت های آرام هستند.

Birx گفت: این تیم خواهد “نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی داده ها است.” او گفت: این گروه به دنبال شیوع بیماری در شیکاگو و, Des Moines, آیووا به عنوان نقاط نگران کننده است.

سازمان دیده بان | ساسکاچوان آزمایشگاه برای تست واکسن بر روی موش خرماها:

کانادا پیشرو واکسن محقق و یک تیم در دانشگاه ساسکاچوان در حال کار در سراسر ساعت برای پیدا کردن یک COVID-19 واکسن برای صرفه جویی در زندگی می کند. 3:04

پنس را اعلام کرد او را دیدار Des Moines در روز جمعه برای بحث در مورد بازگشایی با رهبران مذهبی و دیدار با کشاورزی و تامین مواد غذایی ذینفعان.

تمرکز در حال حاضر در درمان واکسن و پرداختن به عفونت نقاط داغ, وظیفه نیروی اعضا گفت.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و غذا و دارو رئیس Stephen هان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متعهد شد برای تسریع در جستجو برای یک واکسن با هدف تولید 100 میلیون دوز پاییز و 300 میلیون دوز در پایان سال است.

“آیا که می توان به دست آورد یا نه واقع بینانه است” گفت: آذر. “ما نمی خواهد انجام این کار اگر ما فکر نمی کنم آن را واقع بینانه است. آن تضمین شده است ؟ البته این طور نیست.”

اکثر کارشناسان پیشنهاد کرده اند آزمایش های بالینی برای تضمین یک واکسن ایمن و موثر می تواند حداقل 12 تا 18 ماه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de