مغلوب ساختن پیشی جستن لغو فلوریدا بخشی از کنوانسیون حزب جمهوری خواه به عنوان دولت و مجموعه جدید رکورد روزانه برای COVID-19 مرگ و میر

آخرین:

  • ایالات متحده تلفات بیکاری ارقام خزش به سمت بالا.
  • اتاوا می گوید COVID-19 ردیابی برنامه در حال حاضر در تست بتا است.
  • بولیوی اولین پاسخ روشن صدها نفر از بدن در روزهای اخیر در La Paz, Santa Cruz.
  • توکیو برخورد با افزایش موارد به عنوان یک آخر هفته طولانی روش.
  • فلوریدا گزارش رکورد تک روز شمار کشته شدگان به عنوان جمهوری خواه کنوانسیون لغو آن کشور است.
  • آفریقای جنوبی بیش از حد, مرگ, مطالعه نشان می دهد تلفات از coronavirus.
  • فرانسه می بیند موارد جدید افزایش 66 درصد در 3 هفته.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز پنجشنبه اعلام کرد که او را لغو کرده است, بخش عمده ای از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه برای برنامه ریزی فلوریدا در ماه آینده به عنوان دولت گزارش یک رکورد تک روز شمار تلفات.

اعلام می آید که ایالات متحده coronavirus موارد صدر چهار میلیون با بیش از 2600 موارد جدید در هر ساعت به طور متوسط بالاترین نرخ در جهان, با توجه به یک همشهری چوب خط حساب کردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد یک “عود” از coronavirus در اعلام لغو برنامه در فلوریدا.

رسمی خود را renomination هنوز هم رو به جلو در کارولینای شمالی که در آن یک زیر مجموعه کوچک از مذاکرات نمایندگان جمع آوری خواهد شد در شارلوت فقط برای چهار ساعت در اوت. 24.

فلوریدا بود که به میزبانی چهار شب از برنامه نویسی و احزاب که تهمت امیدوار خواهد بود “چهار شب infomercial” برای انتخاب مجدد او.

“این یک جهان متفاوت است و آن را برای در حالی که کمی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در توضیح تصمیم خود را. “به کنوانسیون زمان مناسب نیست.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد کاخ سفید روز شنبه که او را لغو کرده است, بخش عمده ای از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه برای برنامه ریزی فلوریدا در ماه آینده با استناد به یک ‘عود’ از coronavirus موارد در دولت است. (کوین لمرقو/فردا نیوز)

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقل تشریفاتی بخش جمهوریخواه به فلوریدا ماه گذشته به دلیل اختلاف با کارولینای شمالی دموکراتیک رهبران بیش از برگزاری یک رویداد در داخل خانه با maskless حامیان. اما این برنامه پیوسته مدرج به عنوان coronavirus موارد مشخصی در فلوریدا و خیلی از کشور در ماه گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را تحویل یک سخنرانی در فرم متناوب به طور بالقوه آنلاین.

فلوریدا در روز پنج شنبه گزارش داد یک رکورد در یک روز افزایش در مرگ و میر ناشی از COVID-19 با 173 زندگی از دست رفته برای تجمعی در مجموع 5,632 مرگ و میر. این پنجمین مستقیم بعد از افزایش تلفات.

بهداشت و درمان-مراقبت کارگر هدایت یک فرد به استفاده از یک سواب بینی برای خود تجویز آزمون در COVID-19 درایو از طریق مرکز آزمون در میامی-Dade شهرستان سالن در میامی فلوریدا., در روز پنج شنبه. (David سانتیاگو/میامی هرالد/آسوشیتد پرس)

در جای دیگر در ایالات متحده آمریکا آریزونا در صدر 3,000 مرگ و میر با دولت خدمات بهداشتی و درمانی بخش گزارش 89 جدید میر پنج شنبه, آوردن ایالت مجموع پس از وقوع شروع به 3,063.

بیش از 1 ، 000 مرگ و میر گزارش شده در گذشته 15 روز است. دولت نزدیک به 153,000 تایید موارد coronavirus.

در تگزاس یکی از سخت-آمار شهرستان ذخیره سازی بدن در یخچال کامیون پس از COVID-19 مرگ و میر دو برابر در طول یک هفته. Hidalgo County, در نوک جنوبی از دولت که در مرز ایالات متحده با مکزیک دیده می شود موارد افزایش 60 درصد در هفته گذشته با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن با مرگ و میر دو برابر به بیش از 360.

سازمان دیده بان | نگه داشتن کودکان در ماسک تمام طول روز ممکن است ‘عملا غیر ممکن است’:

پزشکان پاسخ به سوالات در مورد بازگشایی مدارس در طول COVID-19 همه گیر از جمله این که آیا آن را بی خطر و چه اقدامات مورد نیاز برای کاهش گسترش ویروس. 5:29

کاخ سفید با اکراه کاهش یافته است پیشنهاد خود را برای کاهش امنیت اجتماعی و مالیات حقوق و دستمزد پنج شنبه به عنوان خواهان آماده به پرده $1 تریلیون دلار آمریکا COVID-19 نجات بسته بندی بازده به مخالفت با این ایده در میان بالا سنا متحدان.

“آن را نمی خواهد در پایه لایحه گفت:” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت در CNBC در مورد مالیات بر حقوق برش و کشتن این ایده در حال حاضر. این کاهش در مالیات است که منابع مالی تامین اجتماعی و مدیکر بوده است که عمده تقاضا از مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلند تاخیر قانون در اصل منتشر خواهد شد پنج شنبه صبح توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اما کنتاکی جمهوریخواه به جای میزبانی یک برنامه ریزی جلسه با Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و تاخیر در انتشار برنامه ریزی شده خود را پیشنهاد.

پس از Mnuchin اعلام کرد دولت رسیده بود اساسی “توافق” با جمهوری خواهان مجلس سنا.

با توجه به نگه دارید تا با این حال Mnuchin و مراتع شناور ایده شکستن کوچکتر لایحه خواهد بود که محدود به حفظ مزایای بیکاری که در غیر این صورت منقضی و سرعت کمک به مدارس است.

دموکرات بلافاصله panned که ایده و گفت: این امر رشته دیگر عناصر مهم مانند کمک به دولت های ایالتی و محلی.

ضرورت به دریافت یک معامله انجام شده بود و نشان داده شده توسط آخرین نرخ بیکاری. برای 18 هفته متوالی کاهش پیدا رفع بیکاری بیش از یک میلیون, با توجه به آخرین متحده کار بخش انتشار در پنج شنبه.

تعدادی از گذاشته شدن آمریکایی ها به دنبال مزایای بیکاری در واقع افزایش یافت در هفته گذشته برای اولین بار از زمان همه گیر رخ داد در ماه مارس به 1.4 میلیون نفر است. هفته گذشته در مجموع شد 1.3 میلیون.

پدرو دیاز, 57, که گفت که او مشغول به کار در آشپزخانه Chateau Marmont هتل برای 16 سال گذاشته شد اما در ماه مارس تظاهرات با دیگر گذاشته و هتل کارگران بدون مراقبت های بهداشتی در طول COVID-19 همه گیر در لس آنجلس, کالیفرنیا در روز پنج شنبه. (لوسی نیکلسون/فردا نیوز)

اضافی 975,000 کاربردی برای بیکاری کمک یک برنامه جداگانه ساخته شده است که خود اشتغالی و فرفره کارگران واجد شرایط برای اولین بار. که شکل نیست و برای تنظیم روند فصلی پس از آن گزارش به طور جداگانه.

در یک ویدئو منتشر شد پنج شنبه توسط دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن کمپین بایدن و رئیس جمهور سابق باراک اوباما در مورد چالش های آمریکا چهره با توجه به بهداشت عمومی و اقتصاد است.

“اگر شما می خواهید اقتصاد در حال رشد دوباره مردم باید احساس امنیت گفت:” اوباما ،

سازمان دیده بان | آبشار نیاگارا قایق نشان می دهد متفاوت به روش فیزیکی فاصله:

تعداد زیادی از مردم در کانادا و آمریکا تورهای قایق در آبشار نیاگارا حاکی از تضاد میان دو کشور زمانی که می آید به فاصله فیزیکی به عنوان یک راه را به سرعت گسترش COVID-19. 0:46

آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس در کانادا

همانطور که از 4:30 بعدازظهر و در روز پنج شنبه, کانادا دیده است 112,557 تایید coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 98,449 از کسانی که به بهبود و یا حل و فصل و در مجموع 5,202 هنوز هم فعال است. یک CBC News شمارش بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش نشان می دهد که 8,906 کانادایی کشته شده اند.

دولت فدرال می گوید یک برنامه تلفن هوشمند به معنای به کاربران هشدار می دهند اگر آنها شده است در تماس نزدیک با کسی که تست مثبت برای coronavirus است که در حال حاضر در تست بتا است.

این برنامه قرار بود محاکمه در انتاریو شروع در اوایل این ماه اما دادگاه به دنبال اشکالات و مشکلات دیگر به تعویق افتاد.

در حال حاضر کانادا خدمات دیجیتال — یک آژانس قرار می دهد که فدرال خدمات آنلاین — درخواست از مردم برای ثبت نام در این برنامه و آن را امتحان کنید.

سازمان دیده بان | داگ فورد در تضاد انتاریو COVID-19 وضعیت با ‘فاجعه’ جنوبی از مرز:

برتر داگ فورد روز پنجشنبه گفت او نمی تواند صبر کنید برای تعداد COVID-19 نفر در انتاریو به کمتر از 100 دلار در هر روز و در تقابل استان وضعیت با آنچه که او به نام ‘فاجعه’ در جنوب مرز. 2:14

در انتاریوچندین اتحادیه راه اندازی یک کمپین در روز پنج شنبه خواستار استانی دولت به فاز از برای سود شرکت هایی که کار دراز مدت مراقبت از خانه. COVID-19 ضربه برای سود خانه سخت تر از خود را غیر انتفاعی یا municipally اجرا همتایان آنها اشاره کرد.

“این ثابت: برای سود بدترین نتایج در این بیماری همه گیر” گفت: Martha Stewart, رئيس جمهور از خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی بهداشت و درمان است که نشان دهنده کارگران خط مقدم در این استان است.

برای سود حساب برای بیش از نیمی از انتاریو بیش از 620 پرستاری در خانه بلکه در محل در سراسر کانادا است. COVID-19 بوده است به خصوص وحشیانه برای پول-ساخت شرکت با 13 از 15 سخت ترین ضربه امکانات در استان اجرا شده توسط برای سود.

سازمان دیده بان | B. C. جلوتر برخی از رستوران قوانین, اما نه همه سرور پوشیدن ماسک:

بریتیش کلمبیا را تشدید قوانین برای رستوران ها و کافه ها و کاباره ها به عنوان استان COVID-19 اعداد خزش به سمت بالا. 1:58

در بریتیش کلمبیااقدامات جدید معرفی خواهد شد در رستوران ها و کافه ها و کاباره ها در راستای افزایش COVID-19 اعداد.

سی و چهار مورد جدید اعلام شد در استان در چهارشنبه آوردن مجموع آن به 3,362. جدید مرگ و میر اعلام شد.


آنچه اتفاق می افتد در بقیه جهان

شهر توکیو اعلام کرد یک رکورد 366 جدید روزانه coronavirus موارد در روز پنج شنبه بیش از 300 برای اولین بار به ژاپن آغاز می شود چهار روز آخر هفته با بسیاری از مردم به پیوستن به یک ارتقاء گردشگری کمپین که دولت در حال هل دادن با وجود نگرانی از موج جدید عفونت در سراسر کشور.

تعداد روزانه موارد در توکیو کاهش یافته بود به فقط تعداد کمی در اواخر ماه مه پس از دولت به پایان رسید یک دولت ملی اضطراری اما باید به طور پیوسته صعود از اواخر ماه ژوئن با تعداد سه برابر در سه هفته اول ماه ژوئیه.

سازمان دیده بان l آینده ورزشی راه اندازی خواهد شد ارائه درس برای بازی های المپیک:

بازگشت از ورزش حرفه ای می تواند با ارزش ابزار آموزشی برای سازمان دهندگان بازی های المپیک توکیو در سال 2021 می گوید دکتر Zain Chagla که نیز ارائه می دهد یک درس در ماسک مناسب ، 7:45

توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike خواسته است تا ساکنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است در طول تعطیلات آخر هفته طولانی و حتی اگر نخست وزیر شینزو آبه دولت جلوتر رفته است با یک “به” ارتقاء گردشگری کمپین که مانع توکیو در حال حاضر به کمک به این شدت ضربه به صنعت گردشگری است.

تا زمانی که مقامات گفته اند اکثر موارد محدود به افراد جوانتر مربوط به شب زنده داری, سرگرمی, مناطق, اما کارشناسان در توکیو نیروی کار جلسه روز چهارشنبه گفت عفونت را به افراد مسن و به طور منظم در خانه و محل کار و رستوران ها.

توکیو که قبلا اختصاص داده شده از 1000 تخت برای coronavirus بیماران خواسته است در بیمارستان به امن تا به 2,800 تخت اما آماده سازی در نظر گرفتن زمان و تخت پر سرعت. Koike گفت: این شهرستان نیز در روند تامین امنیت اتاق های هتل برای کمتر بیمار بیماران.

این شهرستان شده اند که میزبانی بازی های المپیک تابستانی 2020 آغاز اما رقابت های جهانی شد scrapped ماه پیش. امیدوار است که این بازی را می توانید در 2021 مشکوک هستند.

سازمان دیده بان | ‘COVID طولانی-روگرفت’ — ردیابی تعداد کمی که علائم باقی بماند:

اکثر COVID-19 موارد خفیف هستند اما برخی از این بیماران در مقابله با اثرات ویروس برای هفته ها یا حتی ماه ها پس از عفونت است. 2:11

آفریقای جنوبی شاهد برخی از 17,000 اضافی مرگ و میر ناشی از علل طبیعی یا 59 درصد بیش از به طور معمول خواهد بود انتظار می رود ، در اوایل آوریل و اواسط ماه ژوئیه گفت: دانشمندان نشان می دهد بسیاری از مردم در حال مرگ هستند از COVID-19 از نشان داده شده در آمار و ارقام رسمی.

اطلاعات جدید توسط آفریقای جنوبی شورای تحقیقات پزشکی (SAMRC) منتشر شد یک شبه نشان داد که فقط در این هفته به تاریخ 14 ژوئیه — آخرین آمار و ارقام موجود — وجود بیش از 5,022 مرگ و میر علل طبیعی حدود 50 درصد بیشتر از حد معمول.

شورای امنیت داده ها نشان داد که از 17,090 اضافی مرگ و میر 11,175 شد مردم بیش از سن 60 یک نشانه بارز از COVID-19 است که به شدت کشنده تر برای افراد مسن.

یک کارگر رستوران دارای یک پلاکارد در اعتراض به دولت در پاسخ به کروناویروس در کیپ تاون است. جدید بهداشت عمومی اطلاعات اضافی مرگ بر ویروس تلفات در آفریقای جنوبی. (Mike Hutchings/فردا نیوز)

آفریقا ترین کشور صنعتی است که در وسط یک فراری اپیدمی با کروناویروس موارد افزایش بیش از 10 ، 000 در روز و جاری در مجموع بیش از 400 ، 000. اما آن ثبت شده مرگ و میر شده است پایین در 5,940 مرگ و میر و یا کمتر از 1.5 درصد از موارد است.

آفریقای جنوبی مدارس دولتی نزدیک به چهار هفته استراحت با چند استثنا رئیس سیریل Ramaphosa گفت: در یک آدرس به ملت در روز پنج شنبه.
 
او گفت مهم است تا اطمینان حاصل شود که مدارس را به سایت انتقال در زمانی که این کشور coronavirus موارد در حال افزایش است در یکی از سریع ترین نرخ در جهان است.

در فرانسه کشور اقتدار بهداشت گفت: در روز پنج شنبه شده است یک افزایش قابل توجهی در تایید موارد جدید از افراد مبتلا به COVID-19 به عنوان تعداد مرگ و میر در کشور لبه.

تعداد مرگ و میر در فرانسه از COVID-19 افزایش 10 از روز قبل به 30,182 — ششم کمترین تلفات و میر در جهان است.

تعداد تایید موارد جدید افزایش از 1 ، 000 66 درصد افزایش در سه هفته به عنوان مردم رعایت کمتر به فاصله فیزیکی اقدامات و افزایش تست منجر به کشف جدید خوشه در بخش هایی از کشور است.

سازمان دیده بان | فرانسوی, بیمارستان, آزمایش روش جدید تشخیص coronavirus:

با استفاده از این اصل به عنوان یک سنتی breathalyzer یک بیمارستان در لیون فرانسه در حال آزمایش یک ماشین است که تشخیص COVID-19 در بازدم هوا. 0:30

در ضمن یک بیمارستان در جنوب شهر لیون فرانسه در حال آزمایش یک پل جدید و سبک دستگاه است که اجازه می دهد تا بیماران برای نفس کشیدن به یک لوله و coronavirus نتایج آزمون در یک ماده از ثانیه.

دستگاه در حال ورود به دادگاه دوم فاز سه ماه بعد از استفاده از در ده ها تن از مردم است. بر خلاف ناراحت کننده استاندارد PCR (polymerase chain reaction) آزمون است نه تهاجمی را فراهم می کند و نتیجه فوری.

برونو لینا مستقل ویروس متخصص است که مشورت در دستگاه گفت: این یک گام در مسیر درست است اما در این مرحله بیش از حد گران قیمت برای توزیع گسترده در بیمارستان.

یک دکتر قرار می دهد بر روی یک محافظ شب به عنوان او آماده می شود برای بررسی بیماران در بخش مراقبت ويژه از بررس Luco بیمارستان در سانتیاگو شیلی در روز چهارشنبه. (مارتین Bernetti/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

دولت در شیلی است که اجازه آن افراد مسن در خارج از خانه پس از چهار ماه محرومیت در افراد 75 ساله و مسن تر ، دولت می گوید سالمندان خواهد بود و مجاز به ترک خانه های خود را برای یک ساعت سه بار در هفته.

سن مبتنی بر محدودیت یکی از دقیقترین هر چند روشن نیست که چه مقدار از آن کمک کرده است. آمریکای جنوبی, ملت, بیمارستان بخش مراقبت های ويژه باقی می ماند 82 درصد اشغال شده است.

این کشور از 19 میلیون ثبت کرده است 336.000 در تایید عفونت کروناویروس و 8,700 مرگ و میر.

در سراسر جهان بیش از 15.3 میلیون نفر گزارش شده آلوده شده توسط رمان coronavirus و 627,021 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortkuşadası escortMobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme