مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شکایت ایستگاه تلویزیون بیش از دستکاری های صوتی عاد در COVID-19

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین ثبت افترا طرح دعوی در دادگاه در روز دوشنبه در برابر NBC وابسته به تلویزیون برای پخش یک تبلیغ دروغ ادعا جمهور به نام COVID-19 شیوع یک “جعل.”

آگهی قطع شد توسط super PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا که شکایت (pdf) ثبت شده توسط تهمت کمپین شناخته شده به عنوان “چپ.”

“تبلیغات تحت عنوان” نمایی تهدید “می کند نه فقط شامل نادرست و توهین آمیز در مورد اظهارات رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن—آن است که به مراتب بیشتر موذی و در نهایت به مراتب بیشتر و خطرناک” شکایت گفت.

نامگذاری متهم به عنوان ویسکانسین-بر اساس WJFW-NBC, شکایت مدعی است: “تبلیغات تولید شد از طریق استفاده از فن آوری دیجیتال با در نظر گرفتن کلیپ های صوتی از صدای شیپور کمپین حوادث و چیدمان آن کلیپ با هم برای ساخت یک پرهیاهو و اظهارات نادرست بود که گفت: هرگز توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘coronavirus این جدید خود را جعل کرد.'”

بیشتر این کمپین گفت: در این شکایت که “فریبکارانه تغییر صدا” از آن ساخته شده به نظر می رسد به عنوان هر چند کلمه “این” ادا با مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به این ویروس در حالی که آن را “به جای اشاره مستقیم به دموکراتها سیاسی از این بیماری همه گیر.”

حزب کمونیست چین (CCP), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus گسترش یافته است به شدت در سراسر ایالات متحده با یک دانشگاه جانز هاپکینز شمارش با اشاره به بیش از 558,000 عفونت در سراسر امریکا به عنوان از آوریل 13, در حالی که تعداد مرگ و میر نسبت به COVID-19 ایستاده در بیش از 22,000.

کلمات “coronavirus—این است که جدید خود را جعل” شناسایی در شکایت از تهمت تجمع در نورت چارلزتن, S. C., on Feb. 28 با توجه به چند واقعیت-اسباب بازی چکرز از جمله Snopes و Politifact که ارائه کامل متن رئیس جمهور اظهارات.

“در حال حاضر دموکرات ها سیاسی coronavirus شما می دانید که درست است ؟ Coronavirus آنها سیاسی آن است. ما یکی از شغل های بزرگ. به شما می گویند, ‘چگونه رئیس جمهور تهمت انجام شده است؟’ آنها به ” من خوب نیست نه خوب است.’ آنها هیچ نشانه. آنها لازم نیست که هر نشانه. آنها حتی نمی تواند شمارش آرا خود را در آیووا. آنها حتی نمی تواند حساب کند. بدون آنها نمی تواند. آنها می توانند رای خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این تجمع است.

Epoch Times Photo
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرتاب یک کلاه به جمعیت به عنوان او می رسد برای یک کمپین تجمع در Montoursville, پنسیلوانیا, on May 20, 2019. (درو Angerer/گتی ایماژ)

“یکی از مردم به سمت من آمد و گفت:” آقای رئیس جمهور آنها سعی به ضرب و شتم شما در روسیه, روسیه, russia.’ که کار نمی کند خیلی خوب. آنها نمی تواند آن را انجام دهد. آنها سعی کردند استیضاح جعل. ‘بود که کامل مکالمه.’ آنها سعی کردند هر چیزی. آنها سعی کردند آن و بیش از بیش. آنها می خواهم انجام شده است آن را از شما کردم. این همه تبدیل. آنها از دست داده است. این همه تبدیل. از آن فکر می کنم. از آن فکر می کنم. و این خود جدید جعل” او گفت:.

صوتی اشاره به در شکایت به نظر می رسد به قالبگیری قسمت های مختلف از مغلوب ساختن پیشی جستن از سخنان که رالی.

در فوریه. 29 روز پس از این تجمع مغلوب ساختن پیشی جستن در توضیح اظهارات خود در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“من صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد در اینجا; من صحبت کردن در آنچه که آنها در حال انجام,” او گفت: با اشاره به دموکرات ها. “این جعل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین فرستاده ویسکانسین ایستگاه بس و دست برداشتن نامه در مارس 25, شکایت گفت: پس از آن WJFW-NBC گفته پخش آگهی 36 بار بیش از 11 روز.

“این ناامید کننده است که WJFW-NBC خواهد آگاهانه در ادامه به پخش این پرهیاهو غلط آگهی و مرتکب دروغ بر مردم آمریکا حتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارائه شده اثبات حسن نیت از آگهی کذب” جینا الیس ارشد مشاور حقوقی به تهمت کمپین در بیانیه ای گفت: از این کمپین.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de