مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شکایت نیویورک تایمز بیش از روسیه از نظر مقاله

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین شکایت کرد نیویورک تایمز برای افترا و ادعا کردند که این روزنامه منتشر کرده بود “نادرست و اظهارات توهین آمیز” در مورد مبارزات انتخاباتی در یک نظر مقاله سال گذشته است.

مبارزات انتخاباتی, Donald J. Trump برای رئیس جمهور, Inc., ثبت افترا طرح دعوی در دادگاه در روز چهارشنبه ادعا که این روزنامه تا به حال عمدا منتشر شده نادرست است و مدعی است که این کمپین تا به حال یک “فراگیر مقابله” با روسیه برای کمک به مبارزه 2016 دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون برای یک طرفدار روسیه در سیاست خارجی است.

“این بار به خوبی آگاه بود که آن را انتشار این اظهارات که آنها درست نیست” کمپین شکایت اعلام کرد (pdf).

کمپین ادعا میکند که نیویورک تایمز’ خود گزارش نیز تایید نادرستی از اظهارات در op-ed اما انتشار این اظهارات به هر حال “دانستن آنها را به غلط و دانستن آن را خواهد گمراه و گمراه خود خوانندگان.” آن را ادعا می کند که این روزنامه منتشر شده این بیانیه به دلیل “افراطی تعصب علیه و دشمنی نسبت به مبارزات انتخاباتی” و در تلاش برای “نادرست تاثیر انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر سال 2020 است.”

2019 op-ed در سوال با عنوان “واقعی مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه بجای” بود نوشته شده توسط ماکس فرانکل بود که روزنامه سردبیر اجرایی از سال 1986 تا سال 1994. این مقاله ادعا می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه یک توافقنامه به منظور شکست کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

“وجود دارد بدون نیاز به دقیق انتخابات در تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و ولادیمیر پوتین الیگارشی چرا که آنها تا به حال فراگیر مقابله: از نشخوار به کمک در مبارزه با هیلاری کلینتون برای این موجود جدید طرفدار روسیه در سیاست خارجی شروع با امداد از دولت اوباما سنگین تحریم اقتصادی” Frankel نوشت: در op-ed. “این Trumpites دانست و در مورد نشخوار و برگزار شد از چشم انداز موجود است.”

سابق مشاور ویژه رابرت مولر در تحقیقات خود به این که آیا این تهمت کمپین و همکاران خود را به حال تبانی با روسیه را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 قادر به ایجاد هر گونه شواهد مغلوب ساختن پیشی جستن کارزار “توطئه یا هماهنگ با دولت روسیه در آن انتخابات دخالت کند.”

در این شکایت همچنین اظهار داشت که قبل از انتشار قطعه افکار این روزنامه در حال حاضر تایید کرد که مولر را “در نهایت نتیجه گیری” که هیچ “معامله” یا “عوض” بین کمپین و روسیه است. آن همچنین آمده است که در این مقاله نمی کند “ادعا و یا اشاره به هر گونه اثبات” برای ادعای خود از یک معامله. به جای مقاله انتخابی اشاره به گزارشهای قبلی در مورد ارتباط بین یک وکیل و مردم در ارتباط با مبارزه است.

“مقاله توهین آمیز در … insinuates که این مخاطبین باید منجر به عوض و یا یک معامله و مقاله توهین آمیز تصدیق نیست که. در واقع وجود داشته است گزارش گسترده از جمله در این زمان است که جلسات و تماس با ما است که اشاره به مقاله توهین آمیز نیست در نتیجه هر گونه عوض و یا معامله بین کمپین و روسیه و یا هر کسی که در ارتباط با هر کدام از آنها” شکایت متحده است.

جینا الیس ارشد مشاور حقوقی Donald J. Trump برای رئیس جمهور, Inc., گفت که این اظهارات در مقاله بودند “100 درصد غلط و توهین آمیز.”

“شکایت مدعی شد آگاه از کذب در آن زمان منتشر, آنها, اما آیا تا به صورت عمدی با هدف صدمه زدن به مبارزات انتخاباتی در حالی که گمراه کننده خود خوانندگان در فرایند” الیس در بیانیه ای گفت.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه به Epoch Times نیویورک تایمز سخنگوی گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی تبدیل شده به دادگاه به تلاش برای مجازات یک نظر نویسنده برای داشتن یک نظر پیدا کردن آنها غیر قابل قبول است. خوشبختانه قانون محافظت مناسب از آمریکایی ها برای بیان خود را در قضاوت و نتیجه گیری به خصوص در مورد رویدادهای عمومی اهمیت است. ما مشتاقانه منتظر به vindicating که حق در این مورد است.”

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im