مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شکایت نیویورک تایمز

SUED. New York City Police officers stand outside the office of the The New York Times, October 25, 2018 in New York City. Photo by Drew Angerer/Getty Images/AFP

شکایت کرد. شهر نیویورک افسران پلیس ایستاده در خارج از دفتر نیویورک تایمز در 25 اکتبر سال 2018 در شهر نیویورک است. عکس از درو Angerer/گتی ایماژ/AFP

نیویورک, ایالات متحده آمریکا – رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات در چهار شنبه, فوریه 26, ثبت کت و شلوار در برابر نیویورک تایمز بیش از یک اصول ارزیابی مقاله در مورد لینک کلیک کنید برای روسیه, برای اولین بار اقدام قانونی در نوع خود پس از خود را به طور منظم انتقاد از “عدم” روزنامه ها و دیگر رسانه های سنتی سازمان.

کت و شلوار توسط Donald J. Trump برای رئیس جمهور, Inc می گوید این بار “آگاهانه منتشر شده نادرست و اظهارات توهین آمیز” در مارس 27, 2019 ستون با عنوان “واقعی تهمت و روسیه در عوض”.

نویسنده آن بود سابق بار سردبیر اجرایی ماکس فرانکل.

“وجود دارد بدون نیاز به دقیق انتخابات در تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و ولادیمیر پوتین الیگارشی چرا که آنها تا به حال فراگیر مقابله: از نشخوار به کمک در مبارزه با هیلاری کلینتون برای این موجود جدید طرفدار روسیه در سیاست خارجی” Frankel نوشت.

این بار به خوبی آگاه بود که آن را انتشار این اظهارات که آنها درست نیست” کمپین ادعا در یک سند امضا شده توسط وکیل چارلز سخت تر و بدون روشن است که این ستون به نظر می رسد در این بخش که در عمل به طور جداگانه از بار newsroom.

“اما زمان انتشار این اظهارات به هر حال دانستن آنها را به غلط و دانستن آن را خواهد گمراه و گمراه خود خوانندگان به دلیل بار‘ افراطی تعصب علیه و دشمنی نسبت به مبارزات انتخاباتی” و چون از بار‘ “سرزندگی به نادرست نفوذ” 2020 انتخابات که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا است برای انتخاب مجدد آن گفت.

طرح دعوی در دادگاه می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح تبرئه اوایل این ماه در جمهوریخواه اکثریت سنا برای سوء استفاده از قدرت مربوط به فشار بر اوکراین است که در مبارزه با تهاجم روسیه.

مشاور ویژه رابرت مولر که بررسی روسی دخالت در انتخابات 2016, گزارش ماه آوریل گذشته که با وجود تماس های متعدد بین اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دایره و روسیه و این که کمپین “انتظار می رود آن را به نفع electorally از اطلاعات به سرقت رفته و منتشر شده و از طریق تلاش های روسیه.”

اما گفت که این تلاش ها نه به مقدار جنایی توطئه است.

متمم اول قانون اساسی

در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه های نیویورک تایمز سخنگوی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین “تبدیل شده به دادگاه به تلاش برای مجازات یک نظر نویسنده برای داشتن یک نظر پیدا کردن آنها غیر قابل قبول است.” (دفعات بازدید: #25SecondsForPressFreedom: روزنامه نگاران توضیح دهد که چرا آزادی بیان مهم)

با توجه به کت و شلوار واصل در دادگاه عالی نیویورک, کمپین به دنبال میلیون ها دلار خسارت.

“خوشبختانه قانون محافظت مناسب از آمریکایی ها برای بیان خود را در قضاوت و نتیجه گیری به خصوص در مورد حوادث از اهمیت” این بار سخنگوی گفت.

برنی ساندرز روشن frontrunner تا کنون در میان حزب دموکرات امیدوار به دنبال به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر با صدور بیانیه ای در مورد طرح دعوی در دادگاه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام دکمه ‘دشمن مردم’ و در حال حاضر – در نظر گرفتن یک صفحه از خود دیکتاتور دوستان در سراسر جهان در حال تلاش برای از بین بردن حق داشتن مطبوعات آزاد در متمم اول قانون اساسی تحت پیگرد نیویورک تایمز برای انتشار یک ستون نظر خود را در مورد خطرناک رابطه با روسیه است. به اندازه کافی” ساندرز گفت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>