رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه متهم به سازمان بهداشت جهانی (WHO) از اطلاعات خودداری از ایالات متحده آمریکا و به عنوان یک “ارگان لوله” برای چینی رژیم در میان CCP شیوع ویروس.

در دیدار با لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز در دفتر بیضی تهمت خواسته شده بود توسط یک خبرنگار “آقای رئیس جمهور آیا شما امیدوار به یادگیری در مورد چین و سازمان بهداشت جهانی با این بررسی شما سفارش را با اطلاعات سازمان؟”

کاخ سفید نیز به دستور سازمان های اطلاعاتی به بررسی اینکه آیا چین و این که در ابتدا برگزار شد به اطلاعات آنها جمع شده بودند مورد CCP (دیروز), ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus, NBC News قبلا گزارش با استناد به unnamed فعلی و سابق ایالات متحده در افغانستان ،

در پاسخ به خبرنگار مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او دریافت کرده است به روز رسانی در بررسی است.

“آن را در آینده و من قطعه در حال حاضر. و ما در مورد آن خوشحال. و ما تا کنون بزرگترین کمک کننده به [این] که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“و آنها ما را گمراه. من نمی دانم. آنها باید شناخته شده تر از آنها می دانستند چرا که آنها پس از آنچه که افراد دیگر می دانستم که نمی شد حتی درگیر” او ادامه داد. “ما می دانستیم که چیزهایی که آنها نمی دانم. و یا آنها را نمی دانند یا آنها نیست به ما بگوید یا—شما می دانید در حال حاضر آنها به معنای واقعی کلمه یک ارگان لوله برای چین است. این راهی است که من آن را مشاهده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که ایالات متحده شده است کمک بیش از 400 میلیون دلار به ژنو مبتنی بر که “برای سال های بسیاری” در حالی که چین منجر به تنها $38 million, او گفت:.

با توجه به این که سوابق چین کمک $86 میلیون دلار از طریق 2019 در حالی که ایالات متحده به $893 میلیون.

“و در عین حال آنها [که] به نظر می رسد به کار برای چین است. و آنها باید شده ایم در آن وجود دارد [چین] در اوایل. آنها باید شناخته شده ام چه می گذرد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که چه کسی می تواند متوقف گسترش CCP ویروس.

“چرا چین اجازه می دهد هواپیما به پرواز اما نه به چین, اما آنها اجازه می دهد هواپیما به بیرون می آیند ؟” رئیس جمهور نیز خواسته است. “و هواپیماهای در حال بیرون آمدن از ووهان و آنها در حال بیرون آمدن; آنها در حال رفتن در سراسر جهان است.

“آنها در حال رفتن به ایتالیا بسیار بسیار بزرگ به ایتالیا. اما آنها در حال رفتن در سراسر جهان است. اما آنها در حال رفتن به چین است. چه شد که همه چیز در مورد؟”

در اوایل این ماه ناروا متوقف بودجه به این که تا زمانی که دولت او کامل بررسی بیش از این آژانس سازمان ملل متحد در پاسخ به CCP ویروس بحران است.

رهبران گروه هفت (G7) کشورها نیز نامیده می شود برای یک بررسی کامل و اصلاحات از چه کسانی و با انتقاد از آژانس برای آن “عدم شفافیت و مزمن سوء مدیریت” CCP ویروس همه گیر.

روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده در حال بررسی است و چین را از دست داده و CCP ویروس بحران و ممکن است به دنبال صدها میلیارد خسارت از پکن است.

رئیس جمهور نیز در موارد متعدد شک و تردید بر و سوال های چینی رژیم گزارش شماره CCP ویروس موارد و مرگ و میر.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net