مغلوب ساختن پیشی جستن backtracks در انداختن کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی

COVID-19 TASK FORCE. In this file photo taken on April 16, 2020 (R-L) Response coordinator for White House Coronavirus Task Force Deborah Birx, US Vice President Mike Pence and US President Donald Trump participate in the daily briefing on the novel coronavirus in the Brady Briefing Room of the White House in Washington, DC. File photo by Mandel Ngan/AFP

COVID-19 نیروی کار. در این فایل عکس گرفته شده در مارس 16, 2020 (R-L) پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی دبورا Birx, آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت در جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus در بردی مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن, DC. فایل عکس توسط مندل فا نگن/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه, مه 6 به نظر می رسد برای رد گم کردن در برنامه های اعلام شده قبلی و روز را تعطیل نیروی کار مشاوره او در coronavirus بیماری همه گیر.

کاخ سفید پیشتر پیشنهاد که در سطح بالا تیم می تواند در اطراف شروع ماه ژوئن بود مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین سیگنال که او فکر می کند از آن زمان به حرکت از بحران بهداشت و درمان و بازگشایی اقتصاد است.

اما در یک سری از توییت در روز شنبه گفت: این کارگروه تا به حال موفق بوده است که آن را “ادامه خواهد داد و به طور نامحدود با تمرکز بر ایمنی و باز کشور ما دوباره.”

رئیس جمهور گفت که او می تواند “اضافه کردن یا تفریق مردم” به این گروه که حاکی از وضعیت باقی مانده مایع.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که سر وظیفه نیروی, گفت سهشنبه, مه 5 او “شروع به نگاه در روز یادبود پنجره اوایل ماه ژوئن پنجره” برای خاموش کردن آن است. که برای تعطیلات می افتد در مه 25.

Coronavirus وظیفه نیروی پیشگام این مجموعه پاسخ به این سرعت گسترش ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 70 ، 000 آمریکایی است.

گروه مختصات بین موسسات پزشکی, سیاسی هیات دولت و استانداران برخی از آنها را صرف هفته دیوانه وار در تلاش برای کمک به غرق بیمارستان.

نیروی کار نیز به خود جلب کرد در کارشناسان پزشکی به تدوین و فرموله ملی توصیه های اجتماعی فاصله که منجر به اقتصادی shutdown.

اعضای نیروی کار به روزانه کنفرانس های مطبوعاتی به منظور اطلاع رسانی در کشور در مورد آخرین وضعیت این بیماری همه گیر. اما آنها اغلب پیشی گیرد و مغلوب ساختن پیشی جستن خود هرزگرد پرسش و پاسخ در جلسات گشت و به پایان رسید بیش از یک هفته پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که در حالی که او می خواهد یک “امن” بازگشایی این مشکلات ناشی از اقتصادی shutdown است که تهدید اصلی برای ایالات متحده است.

“ما نمی تواند نگه داشتن کشور ما بسته برای 5 سال آینده,” او گفت: روز شنبه در حالی که در یک سفر به یک ماسک-ساخت کارخانه در آریزونا.

او اذعان کرد که برخی از مردم خواهد بود “به شدت تحت تاثیر” توسط شل عمل اجتماعی فاصله.

منتقدان می گویند که وضعیت سلامت باقی می ماند به دور از امن است و مغلوب ساختن پیشی جستن است عجله برای امتحان و افزایش ویران اقتصاد در زمان برای او دشوار انتخاب مجدد جنگ در ماه نوامبر. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de