مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه رهبران نظامی به تماس ذخیره به وظیفه فعال در میان شیوع

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا فرمان اجرایی اجازه وزرای امور امنیت داخلی و دفاع به تماس پلیس و گارد ساحلی ذخیره به وظیفه فعال است.

“این به ما اجازه خواهد داد به بسیج پزشکی فاجعه و پرسنل واکنش های اضطراری برای کمک به دستمزد ما نبرد در برابر ویروس با فعال کردن هزاران نفر از با تجربه خدمات اعضا از جمله بازنشستگان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جمعه جلسه از COVID-19 نیروی کار.

تحت نظم دو دبیر مجاز به منظور ذخیره از ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی و گارد ساحلی به وظیفه فعال تا دو سال “به بیش از 1,000,000 اعضای فعال وظیفه در هر زمان.”

trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos و وزیر کشاورزی سانی Perdue نگاه در طول یک جلسه در CCP ویروس همه گیر در نشست خبری در کاخ سفید در واشنگتن در مارس 27 سال 2020 است. (درو Angerer/گتی ایماژ)

اعلام می آید به عنوان COVID-19 شیوع در ایالات متحده با بیش از 104,000 تایید عفونت و بیش از 1700 مرگ و میر با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“ما بسیاری از مردم بازنشستگان نظامی بزرگ آنها در آینده را در” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “آنها نمی بگو چقدر؟’ آنها نمی گویند ” چه هستند که ما در گرفتن پرداخت می شود؟’ آنها فقط می خواهم به پشت در آمده. این واقعا یک چیز باور نکردنی را ببینید. آن را زیبا.”

سخنگوی پنتاگون Jonathan هافمن گفت: در بیانیه ذکر شده توسط نظامی بار است که پس از اجرایی سفارش “تصمیم گیری در مورد آن افراد ممکن است فعال هنوز در حال بررسی است.”

Epoch Times Photo
دستیار وزیر دفاع در امور عمومی Jonathan رته هافمن و ستاد مشترک جراح نیروی هوایی Brig. ژنرال (دکتر) پل Friedrichs مختصر رسانه ها در مورد وزارت دفاع در پاسخ به COVID-19 در پنتاگون در واشنگتن در مارس 16, 2020. (DoD/لیزا فردینندو)

هافمن گفت: نیروهای نظامی را عمدتا تشکیل شده از واحدها و پرسنل و تقاضا پزشکی قابلیت های که بسیج نمی خواهد تاثیر منفی خود را غیر نظامی جوامع است.

“دولت من است marshaling قدرت کامل از دولت آمریکا و ما انجام خواهد داد و این چیزی است که ما انجام داده ایم و ما ادامه خواهد داد برای انجام آن تا زمانی که ما در جنگ برنده است. اقتصادی, علمی, پزشکی, نظامی و امنیت داخلی—همه از این به پیروز شدن ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز جمعه جلسه.

اوایل روز جمعه مقامات ارتش گفت: بیش از 9000 سربازان سابق با آموزش پزشکی ابراز علاقه در کمک به با COVID-19 پاسخ.

Epoch Times Photo
ارتش ایالات متحده از اعضای گارد ملی خالی کردن جعبه در Jacob Javits Center در منهتن در سمت غرب پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد که او تبدیل این مرکز به یک بیمارستان صحرایی در نیویورک در 23 مارس سال 2020 است. (Bryan R. Smith/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

که به دنبال یک ارتش اعلام قبلا در این هفته که سه نفر از آن اعزامی امکانات بیمارستان دریافت استقرار سفارشات و خواهد بود از رفتن به نیویورک و واشنگتن برای کمک به COVID-19 پاسخ تلاش.

ارتش ایالات متحده امور عمومی بخش گفت: در مارس 24 که 531st بیمارستان از فورت کمپبل, کنتاکی, 627th بیمارستان از فورت کرسن کلرادو و 9 بیمارستان از فورت هود تگزاس خواهد جست.

“همانطور که بیشتر مردم در معرض COVID-19 ارتش ایالات متحده در حال آماده سازی برای ارائه حمایت های پزشکی و بیمارستان ظرفیت برای کمک به دولت ها و دیگر سازمان های ملی شامل ویروس ها و محافظت از ملت” بیانیه ای گفت:.

بار عصر اشاره به رمان coronavirus به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و نادرست مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و جرقه جهانی همه گیر.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de