تهمت می رسد در هند برای سفر رسمی دو روزه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به فرود در فرودگاه سردار Vallabhbhai بین المللی فرودگاه در احمدآباد به عنوان او خود را آغاز می شود سفر دو روزه به این کشور اولین سفر رسمی به این کشور پس از مصرف ،

دست زدن به پایین در جنوب کشور آسیایی تهمت بود استقبال نارندرا نخست وزیر هند با یک آغوش گرم قبل از گام گذاشتن در یک تور از مهاتما گاندی Sabarmati آشرام سابق خانه رهبر استقلال هند مهاتما گاندی است.

Trump and Modi
نخست وزیر هند نارندرا مودی (L) پذیرای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به محض ورود خود را در سردار Vallabhbhai Patel بین المللی فرودگاه در احمدآباد در فوریه. 24, 2020. (مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

رئیس جمهور و نخست وزیر هند خواهد شد و سپس شروع 14 مایل roadshow از فرودگاه به جدید هند کریکت ورزشگاه بزرگ جهان که در آن جمعیت بیش از 110,000 مردم جمع آوری کرده اند به استقبال رئیس جمهور ایالات متحده.

از احمدآباد مودی رئیس جمهور و همراهان خود را در حال انتظار برای سفر به آگرا در 3:30 بعد از ظهر به وقت محلی که در آن او را به یک تور از یاد تاج محل قبل از غروب آفتاب است. آنها خواهد شد و سپس برای ترک اصلی این سفر در دهلی نو که در آن انتظار می رود آنها را به بحث در مورد تعدادی از ایالات متحده-هند تجارت می پردازد.

ایالات متحده-هند تجارت دو جانبه بود در $87.95 میلیارد دلار در سال 2018-2019 اقتصادی بار گزارش سبقت هند تجارت با چین.

در حال حاضر و در آینده مذاکرات تجاری تهمت می خواهد این کشور آسیایی به اعطای رایگان دسترسی به بازار به ایالات متحده آمریکا محصولات خود را به عنوان دولت به دنبال کاهش ایالات متحده ” به طور کلی کسری تجاری. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا به نام هند “تعرفه پادشاه است.”

برخی از او خواسته اند به خوبی دریافت شده توسط دولت مودی که ترس است که چنین چیزهایی به عنوان رایگان واردات از ایالات متحده لبنی موارد ممکن است تاثیر منفی در هند کشاورزان است.

این جریان نامحدود از کالاهای خارجی یکی از دلایل هند اشاره کرد در حالی که راه رفتن را از پیشنهاد های منطقه ای جامع همکاری اقتصادی برگزار شد در بانکوک در ماه نوامبر سال گذشته است.

هند, در ضمن بیشتر در رابطه با بازسازی کلی سیستم اولویت (GSP) مزایای اجازه ورود معاف از هزاران تن از محصولات از کشورهای تعیین شده است که ایالات متحده لغو در سال گذشته است.

“آمریکا لغو GSP (طرح کلی از تنظیمات) دریافت کرده بود با ترس در اینجا در هند. وجود دارد به برخی از give-and-take و امید است از طرف هند است که ایالات متحده که سخت شده است با همه کشورهای دوست و دشمن را خرد شدن و حمایت از اقتصاد رو به رشد هند” Dr. S. Chandrasekharan مدیر هند مبتنی بر جنوب آسیا و تجزیه و تحلیل گروه گفت: بار عصر.

صحبت کردن در واشنگتن در اوایل این ماه ناروا گفت که او مایل به امضای یک قرارداد تجاری با هند “اگر آن را یک حق است.”

“آنها (سرخپوستان) می خواهید به انجام چیزی و خواهیم دید … اگر ما می توانیم حق معامله (ما) آن را انجام دهید” خبرگزاری IANS به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد روحیه بالا به عنوان او را ترک واشنگتن دی سی در فوریه. 24 در کنار بانوی اول Melania Trump, دخترش, Ivanka Trump, و شوهرش جارد کوشنر نوشتن در توییتر که او به دنبال به جلو به “بودن با من دوستان زیادی در هند!”

پیش از ورود او نخست وزیر هند نارندرا مودی نیز در توئیتر خود نوشت: “هند در انتظار ورود خود را @POTUS realDonaldTrump! بازدید شما قطعا رفتن به تقویت دوستی میان ملت ما. ببینید شما خیلی زود در احمدآباد.”

رئيس جمهور در سفر به هند نیز ممکن است به عنوان یک فرصت برای افزایش 2.4 میلیون-قوی, هندی-آمریکایی رای دهندگان پایه در ایالات متحده—کسانی که می توانند رای به طور معمول رای دموکرات با توجه به ملی آسیایی آمریکایی بررسی. در سال 2016 تنها 16 درصد آمریکایی های هندی تبار رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن بررسی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im