مغلوب ساختن پیشی جستن تحسین “اصلاح جعلی اخبار” آمریکا “دزدی دریایی” از PPE

یک سخنگوی سفارت آمریکا در تایلند تایید کرده است که ایالات متحده نمی منحرف حمل و نقل از ماسک صورت محدود برای آلمان از یک فرودگاه در بانکوک به دروغ ادعا کرد که روز جمعه در برلین سناتور داخلی Andreas Geisel. جناح چپ سیاستمدار آلمانی ادعا کرده است که در یک “عمل مدرن دزدی دریایی” 200,000 آلمان-محدود ماسک شده بود “مصادره” در بانکوک قبل از اینکه منحرف به ایالات متحده است.

طبق گزارش رویترز سفارت آمریکا سخنگوی تایلند جیلیان Bonnardeaux گفت که “دولت ایالات متحده انجام هر گونه اقدام برای منحرف کردن هر 3M منابع که به مقصد آلمان و نه ما هر گونه دانش از جمله حمل و نقل.” در میان دیگر محصولات 3M تولید N95 صورت-ماسک ضروری تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای پلیس و پزشکان و خدمات اورژانس در مبارزه برای کنترل CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

“ما همچنان نگران فراگیر تلاش برای تقسیم کردن تلاش های بین المللی از طریق بیمنبع, unattributed دروغ کمپین گفت:” Bonnardeaux.

Geisel روز جمعه گفت که ماسک شده بود “مصادره” و اتهامات تکرار شد و هر دو آلمانی و آمریکایی و رسانه ها قبل از اینکه کردهاند توسط Geisel را روز بعد. دفتر برلین سناتور داخلی آن گفت: در تلاش بود برای پیدا کردن چگونه 200,000 ماسک به مقصد این شهر ماموران پلیس تحویل داده شده بود به ایالات متحده است. ماسک شده بود تولید شده توسط شرکت آمریکایی 3M اما تا به حال دستور داده شده است از یک عمده فروش.

در کاخ سفید در نشست خبری روز یکشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “هیچ قانون دزدی دریایی. هیچ شده است وجود دارد هیچ قانون دزدی دریایی. آن مخالف است.”

بیانیه ای از 3M روز یکشنبه با اشاره به “نادرست گزارش های رسانه ها” در مورد این مسئله و گفت: این شرکت ادامه خواهد داد برای اصلاح اطلاعات غلط در آن تولید و توزیع ،

“3M هیچ شواهد نشان می دهد 3M محصولات شده اند به دست گرفت. 3M هیچ سابقه ای از هر جهت از ماسک از چین برای برلین ، ما نمی توانیم حدس بزنیم که این گزارش سرچشمه گفت: 3M, در بیانیه ای. “3M تمدید ارائه کمک به مقامات آلمانی به سعی کنید برای تعیین اینکه آیا این گزارش نادرست است و در نتیجه از فعالیت های جعلی.”

دو برابر کردن

در مصاحبه با ZDF آلمان پخش در دوشنبه اما Geisel ادامه داد: به تلقین کردن که ایالات متحده درگیر شده اند ممکن است در botched تحویل.

وقتی پرسیده شد که در مورد اتهامات او که مقامات ایالات متحده تا به حال “مصادره” تحویل و نظرات خود را در مورد “مدرن دزدی دریایی” آمریکایی و “غرب وحشی روش” از تهیه Geisel مصر بود.

“حقیقت این است که ما به منظور قرار داده شده برای 200,000 ماسک محافظ ما برای این پرداخت می شود و تحویل آنها را در راه خود را به برلین برلین نیروی پلیس از آنجا که ما به فوریت نیاز این ماسک تنفس” گفت: Geisel. “و در حال حاضر بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها نیز مصادره شد و یا اینکه آیا آنها لغو شد و پس از آن منحرف به ایالات متحده آمریکا و یا این که آیا کسی با یک کیف پر از پول و منحرف آن را به ایالات متحده آمریکا, ما ماسک محافظ فرود در ایالات متحده آمریکا است که درست نیست.”

“این نشان می دهد این وضعیت وجود دارد که وجود دارد در حال حاضر, و من معتقدم که قرارداد باید هنوز هم مشاهده می شود. بنابراین من هیچ چیز را,” او گفت:. Geisel گفت که دفتر او در ادامه به استفاده از تمام کانال های موجود برای تهیه PPE مواد و شهر “خوشبختانه” شده است قادر به دست آوردن یک ارائه جدید از چین است.

وقتی پرسیده شد که اگر اظهارات او به معنای او در ادامه به انگشت اشاره در ایالات متحده—اگر چه آن را به حال تایید شده است که این ایالات متحده بود که در گسل—Geisel پاسخ داد: “من نمی خواهم به بحث در مورد سوال از گناه: در هر صورت واقعیت این است که ماسک محافظ بودند منحرف به ایالات متحده آمریکا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im