مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام قوانین 19 میلیارد دلار در Pandemic امداد رسانی به کشاورزان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قوانین روز سه شنبه برای $19 میلیارد بیماری همه گیر امداد بسته به کشاورزان که می توانید شروع به ثبت نام از هفته آینده به صورت مستقیم فدرال کمک.

در سخنرانی خود در تریبون flanked توسط جداول انباشته با میوه ها و سبزیجات در روزولت در کاخ سفید تهمت مشترک جزئیات از وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) Coronavirus برنامه کمک غذایی (CFAP) که شامل 16 میلیارد دلار کمک مستقیم به کشاورزان و دامداران و دیگر 3 میلیارد دلار برای خرید مواد غذایی و توزیع آن به خانواده های نیازمند تحت کشاورزان به خانواده های غذایی برنامه جعبه.

“ما اینجا هستیم تا صبح امروز اعلام چشمگیر اقدام به حمایت از ملت ما و کشاورزان و دامداران و تولید کنندگان که ما کار را با خیال راحت به بازگشایی امریکا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

کشاورزان که رنج می برد 5 درصد یا بیشتر قیمت از دست دادن می تواند درخواست برای پرداخت های مستقیم از آنجا که 250.000 دلار برای هر نفر در وزارت کشاورزی ایالات متحده در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که آن آغاز خواهد شد در نظر گرفتن برنامه های کاربردی برای این برنامه در تاریخ 26.

“من به شما بگویم, شما می توانید به بازگشت به آبراهام لینکلن وجود ندارد رئیس جمهور که درمان کشاورزان به عنوان به خوبی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن” به رئيس جمهور است.

بودجه برای این برنامه آمده از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون که در کنگره به تصویب رسید و مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در مارس 27.

“امریکا جامعه کشاورزی است که در مواجهه با یک وضعیت بی سابقه ای به عنوان ملت ما تکل coronavirus” وزیر کشاورزی سانی پردو در بیانیه ای گفت. “رئیس جمهور تهمت مجاز است وزارت کشاورزی ایالات متحده برای اطمینان از ما وطن پرست و کشاورزان و دامداران و تولید کنندگان پشتیبانی می شوند و ما در حال حرکت به سرعت برای باز کردن برنامه های کاربردی به پرداخت در درب و به جیب کشاورزان است.”

Agriculture Secretary Sonny Perdue Testifies On State Of Rural Economy In House Hearing
وزیر کشاورزی سانی Perdue شهادت در یک خانه کشاورزی کمیته شنوایی در Milan خانه ساختمان اداری در واشنگتن در روز 4 مارس سال 2020 است. (درو Angerer/گتی ایماژ)

رئیس جمهور تشکر آمریکایی کشاورزان و تولید کنندگان “که نگه داشته اند ملت ما تغذیه و تغذیه به عنوان ما مبارزه نامرئی دشمن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام شیوع حزب کمونیست چین (CCP) ویروس رمان coronavirus پدید آمده است که از چین و باعث COVID-19 چیزی که “باید هرگز اتفاق افتاده است” و اضافه کرد “شما می دانید که من می دانم که افرادی که باعث مشکل—آنها می دانند که بیش از حد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده باید در نظر مهار واردات گوشت گاو مگر اینکه آنها را از نزدیک متفقین کشور “است که واقعا با ما بوده است.”

“چرا ما در آوردن گاو از کشورهای دیگر هنگامی که ما خیلی خودمان را?”, مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته نیز ذکر دچار ضرر و زیان کشاورزان با هدف تلافی جویانه تعرفه ها در ایالات متحده-چین تجارت جنگ است.

“کشاورزان هدف قرار گرفتند توسط چین زمانی که ما شروع به مذاکره سختی با چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها فقط می خواهم یک سطح میدان بازی. ما در زمان مراقبت از ما کشاورزان و دامداران.”

کشاورزان پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است. آنها ابراز قدردانی خود را برای کمک اما گفت که آنها ترجیح می دهند به در تکیه بازار نه جزوه.

“شما ایستاده بود پشت سر ما در طول جنگ تجاری و سپس ایستاده بود پشت سر ما در طول تمام مشکلات ما از طریق رفت و در حال حاضر با این بیماری همه گیر شما پشت سر ما ایستاده بود دوباره گفت:” پر از وزوز دووال, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت آمریکایی Farm Bureau Federation.

به 16 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به کشاورزان و دامداران را شامل $9.6 میلیارد دلار برای صنعت دام—با $5.1 میلیارد دلار برای گاو $2.9 میلیارد لبنی و 1.6 میلیارد دلار برای خوک ها با توجه به بیانیه منتشر شده مارس 8 توسط پلیس آمریکا جان Hoeven (R-N. D.) رئیس مجلس سنا کشاورزی تخصیص بودجه.

در ضمن $3.9 میلیارد دلار پرداخت خواهد شد به ردیف محصول تولید $2.1 میلیارد دلار برای تخصص محصول کشاورزان و 500 میلیون دلار برای سایر محصولات کشاورزی با توجه به این بیانیه. پرداخت پوش در 250.000 دلار در هر فردی کشاورز و یا نهاد.

“این پرداخت کمک خواهد کرد که نگه داشتن کشاورزان شناور در حالی که تقاضای بازار را برمی گرداند به عنوان ملت ما بازگشایی و بهبود. امریکا کشاورزان و انعطاف پذیر را از طریق این چالش فقط مثل همیشه با ایمان و سخت کوشی و عزم” پردو گفت.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net